b150 + i7 non k - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

b150 + i7 non k

Hoobastank

Recommended Posts

האם הלוח הזה:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5491#ov

בסדר למעבד i7 6700?

אם הבנתי נכון ללוח יש 6 שלבי ייצוב מתח והמעטפת חום של ה-i7 6700 היא כמו של i5 6500, ככה שלא אמורה להיות בעיה, נכון?

אני יודע שH170 תהיה בחירה נבונה יותר אבל מדובר בהוצאה גדולה יותר שלא ממש משתלמת, לא מקבלים פיצ'רים ששווים את האקסטרה כסף(לפחות מהלוחות mATX שראיתי שנמכרים בארץ). וZ170 מיותר כי זה לא מעבד לOC.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בעיקרון כל שברשימת המעבדים המאושרים שלו מופיע המעבד בו אתה מעוניין יעבוד עם המעבד.

2. אני לא יודע איך בדיוק הגעת למסקנה שבלוח האם הנ"ל (ה GA-B150M-D3H של Gigabyte) יש 6 שלבי ייצוב מתח למעבד - לדעתי יש שם רק חמישה, אבל כל עוד הנתון הזה לא מופרסם זה בעיקרון ניחוש.

3. אני אישית הייתי משקיע יותר בלוח האם, אבל אם יש בעיה תקציבית אני מניח שגם לוח האם הנ"ל יתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

1. בעיקרון כל שברשימת המעבדים המאושרים שלו מופיע המעבד בו אתה מעוניין יעבוד עם המעבד.

2. אני לא יודע איך בדיוק הגעת למסקנה שבלוח האם הנ"ל (ה GA-B150M-D3H של Gigabyte) יש 6 שלבי ייצוב מתח למעבד - לדעתי יש שם רק חמישה, אבל כל עוד הנתון הזה לא מופרסם זה בעיקרון ניחוש.

3. אני אישית הייתי משקיע יותר בלוח האם, אבל אם יש בעיה תקציבית אני מניח שגם לוח האם הנ"ל יתאים.

תודה

כשאתה אומר שהיית משקיע יותר בלוח האם אתה מתכוון ללוח אם מסוג h170 או לאחד כמו b150m-a שיש לו שישה שלבי ייצוב מתח למעבד (יש מצב גדול שאני טועה בספירה, אני בטוח שהספירה שלך יותר נכונה)

אם אתה מתכוון לH170. תוכל בבקשה להמליץ לי על אחד מסוג mATX במחיר של עד 550?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא נהוג לצטט בשלמותה תגובה שנמצאת ישירות מעל התגובה שלך - זה דיי משתמע שאתה מגיב אליה.

2. באופן אישי, עבור מעבד Core i7 אני הייתי בוחר לוח אם המבוסס על ערכת השבבים H170 או Z170 (פשוט כי הן תוכננו למעבדים חזקים יותר) עם יותר מ-6 שלבי ייצוב מתח למעבד. בתקציב של כ-550 ש"ח ובמגבלת גודל לוח ל micro ATX, הייתי שוקל לוח כמו ה H170M Pro4 של , ה H170M-PLUS של או ה GA-H170M-D3H של . אפשר להכניס לשיקול גם את ה H170M PRO-VDH של , אם כי הוא פחות מוצא חן בעיניי פשוט בגלל שאין לו גוף כלשהו על מערכת ייצוב המתח.

בכל מקרה, הכנתי לך טבלה המשווה בין לוחות האם הנ"ל והלוח GA-B150M-D3H של Gigabyte. אני אישית הייתי בוחר בלוח של או בלוח של , אבל גם בחירה בלוח של לא תהיה טעות. אני רוצה להעיר שזו לא תהיה טעות לבחור בלוח GA-B150M-D3H, במיוחד אם התקציב בעייתי, אבל אני אישית לא הייתי בוחר בו.

Motherboard for Hoobastank.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...