ssd life time writes:4.07Tb,מה זה אומר? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ssd life time writes:4.07Tb,מה זה אומר?

NoobSAviv

Recommended Posts

הכונן בין חודשים...ממש חדש,ואני כל יום בודק את כל הכוננים לפרקים בתוכנה hard disk sentinel.

התוכנה כתובת לי על הכונן מה שציינתי בכותרת,מה זה אומר? אני מוגבל באיזשהי יכולת או שאני אוגבל בעתיד?

תודה אביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוא מתפגר סימן שעברת את הגבול.

חחח

ברצינות, כתוב לך במפרט של היצרן אבל ממה שקראתי מדובר במשהו שהיה בעייתי בעבר אבל לפי חוות דעת חדשות יותר על דיסק מודרני ביתי אתה יכול לכתוב עשרות גיגה של מידע מדי יום למשך שנים בלי בעיה - זה יותר לדעתי עניין של מערכות שכותבות מידע ללא הפסקה או שעובדות 7 \ 24 ששם זה יכול ללכת יותר מהר ממחשב ביתי\משרדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שראית שרשום, בדר"כ כשעולים בנפח אורך החיים התארוטי גדל, לי זה נראה הרבה לזמן שימוש שיש לך את הכונן.

יש לי כמה שנים כונן עם 4.5TB כתיבה.

משמש ככונן מערכת בלבד בלי הורדות קבצים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה שדרגתי את כל ספריית הסרטים שלי במחשב החדש מ1080p ל- .remux&complete bluray

על מנת להוריד ולעבד במכה מספר גדול של קבצי rar.

אני עובד עם download manager.

כל ההורדות\החלקים הראשונים יורדים לכונן הssd הוא מעבד\מחבר אותם בשניות אני מדבר על נפחים כוללים של 5-10Gb ואז הוא מעביר אותם אוטומטית לדיסק קשיח אחר שזה בעצם התהליך הכי ארוך, עיבוד כל החלקים של הקבצים לקובץ 1,והssd עושה זאת ממש בשניות..מבחינת חוייה פי 10 ממה שחוויתי פעם עם קשיח,אני רואה אבל שיש לזה מחיר...לא ידעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

כפי שראית שרשום, בדר"כ כשעולים בנפח אורך החיים התארוטי גדל, לי זה נראה הרבה לזמן שימוש שיש לך את הכונן.

יש לי כמה שנים כונן עם 4.5TB כתיבה.

משמש ככונן מערכת בלבד בלי הורדות קבצים וכו'.

מה יקרה אני שואל לדוגמה אם אני יגיע לגבול? הכונן ימות? ירידת ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשנגמרים מחזורי הכתיבה הכונן ימות או לפחות לא יהיה אפשר לכתוב לתוכו מידע חדש. קח בחשבון שבמבחנים שעשו בעבר לבדוק את הגבול הזה כל הכוננים שנבדקו המשיכו לעבוד גם הרבה אחרי שעברו את הגבול שכתב היצרן, זה לא איזה משהו שבשניה שמגיעים אליו הכל מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקר לא מקצועי שעשיתי ברשת השימוש הממוצע הוא 950GB לחודש.

וראה זה פלא - גם אצלי זה בדיוק 950GB לחודש אחרי8 חודשים.

אצלך זה כפול. מהו סוג הפעילות שלך במחשב שהכתיבה שלך כפולה מהממוצע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ציין, שהוא מוריד קבצי RAR לSSD מחלץ אותם שם ואז מעביר לאיחסון בקשיח המכני, סהכ הגיוני לפעולה הזאת, מצד שני אין היום שום סיבה להשתמש בשיטות ההורדה הפרימיטביות האלו, עדיף להשתמש בטורנטים.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

מסקר לא מקצועי שעשיתי ברשת השימוש הממוצע הוא 950GB לחודש.

וראה זה פלא - גם אצלי זה בדיוק 950GB לחודש אחרי8 חודשים.

אצלך זה כפול. מהו סוג הפעילות שלך במחשב שהכתיבה שלך כפולה מהממוצע ?

אני מאחסן במחשב בערך 50 שאני הכי אוהב.

במחשב הישן היה לי מסך 18 אינץ לסרטים וכולם היו בגרסאות 720P

שקניתי מחשב חדש+מסך 27 אינץ התחלתי בתהליך שידרוג כל הסרטים ל-remux\complete bluray1080p.

סיימתי כמעט לשרדג 70% מהסרטים נשאר לי רק עוד איזה 13-10 לשדרג,כך בחשבון שכל סרט בגרסה הזאת הוא בין 25-50GB.

יש לי גם 100מגה עם חשבון פרימיום ב-uploaded אז אני משיג ומוריד הכל בקלות בשניות,מה שנשאר רק בגמר ההורדה זה עיבוד התוכן לתוך המחשב.

אז בתקופה הזאת היה לי שימוש תדיר מאוד על ה-,ותכף אני אסיים לשדרג ולהשיג את כל מה שאני צריך אז השימוש התדיר בכונן ירד עוד מעט.

יש לציין שלדוגמה שהייתי מוריד לקשיח רגיל 7200rpm חמישה קבצים של 1Gb במקביל והוא היה צריך לעבד אותם במקביל בגמר ההורדה זה היה לוקח בין 4-5 דקות,עם ה- זה כמה שניות כולם יחדיו..ובנפחים של 5-10GB זה עד דקה לעיבוד הראר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

הוא ציין, שהוא מוריד קבצי RAR לSSD מחלץ אותם שם ואז מעביר לאיחסון בקשיח המכני, סהכ הגיוני לפעולה הזאת, מצד שני אין היום שום סיבה להשתמש בשיטות ההורדה הפרימיטביות האלו, עדיף להשתמש בטורנטים.. 

אני אדייק אותך:

נגיד הורדה של סרט זה 25 קבצי ראר של 1GB .

הכל יורד בחלקים לכונן הוא בשניות מעבד\מחבר את כולם בגמר ההורדה לקובץ שלם וכבר אוטומטית לפי החיווט של התוכנה שאני הגדרתי הוא מעביר את הרארים לכונן קשיח,מהכונן הקשיח אני מייצא את הרארים לכונן קשיח אחר,הבנת את התהליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...