המלצה לאוזניות חוסמות רעשים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות חוסמות רעשים?

Zeev86

Recommended Posts

יש לי סביבת מגורים שיש הרבה רעש ועוד גורמי רעש אחרים. לצערי האוזניות שרכשתי הן איכותיות אבל לא חוסמות רעש בכלל, ואני די סובל מזה.

אני מחפש לצפיה בסרטים וגם למשחקי מחשב שיחסמו רעש סביבתי כמה שאפשר.

אשמח להמלצות.

אוזניות שברשותי שאני שומע דרכן את הרעש הסביבתי:

Sennheiser HD 598

Steelseries Siberia V2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב? אם אתה אוהב את ה-598, וצריך בידוד רעשים מהטובים ביותר בשוק בדוק את ה-QC25 של BOSE.

מנגד זו אוזניה איכותית ויקרה ותיהיה די מבוזבזת שלא לצרכי בעיקר.

לא יודע איך היא בגיימינג במשחקי FPS וכ'.

אני יכול לומר שגם ה-DT770 של באיירדנאמיק אטומות מאוד, שאני שם אותן על הראש אני מרגיש את האטימה חזק באוזניים, למרות שאין להן בידוד רעשים אקטיבי, 

הן נוחות מאוד, ועד כמה שאני יודע טובות לגיימיג (לא ניסיתי ללא GPU כרגע). עם טרבל מאוד מהנה לטעמי, ובאס די מעודן אבל יודע לתת בראש שצריך.

הן הרבה יותר זולות מה-QC25, גרסת ה-80 אום תעלה לך כ-120 פאונד עד הבית באמאזון UK. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

תקציב? אם אתה אוהב את ה-598, וצריך בידוד רעשים מהטובים ביותר בשוק בדוק את ה-QC25 של BOSE.

מנגד זו אוזניה איכותית ויקרה ותיהיה די מבוזבזת שלא לצרכי בעיקר.

לא יודע איך היא בגיימינג במשחקי FPS וכ'.

אני יכול לומר שגם ה-DT770 של באיירדנאמיק אטומות מאוד, שאני שם אותן על הראש אני מרגיש את האטימה חזק באוזניים, למרות שאין להן בידוד רעשים אקטיבי, 

הן נוחות מאוד, ועד כמה שאני יודע טובות לגיימיג (לא ניסיתי ללא GPU כרגע). עם טרבל מאוד מהנה לטעמי, ובאס די מעודן אבל יודע לתת בראש שצריך.

הן הרבה יותר זולות מה-QC25, גרסת ה-80 אום תעלה לך כ-120 פאונד עד הבית באמאזון UK. 

תודה.

יש את  DT770 כמה דגמים באותו מחיר. 80 ohm ו-250 ohms. אם הן באותו מחיר, מה ההבדל? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 אום יהיו יותר קלות להגברה מה-250 אום,  אם ה-80 אום רק ירוויחו ממגבר חיצוני,  ה-250 חייבות הגברה. 

אל תתפוס אותי בכל מילה לגבי ההבדלים,  אבל לפי מה שאני יודע ככל שהאום גבוהה יותר כך הדיירברים צריכים יותר דחיפה בשביל לזוז,  וכתוצאה מכך מספקים צליל יותר הדוק ונקי ופחות מרוח. 

וזה לא בהכרח מדויק כי לדוגמה הפיליפס פידליו x2 שהן 32 אום פשוט טובות מה dt770 250 כמעט בכל פרמטר לדעתי,  נכון שהן יקרות גם בהרבה אבל לא תמיד המחיר הוא הפרמטר היחיד

עדיין לא ציינת תקציב,  אבל אם אין ברשותך מגבר חיצוני משולב ממיר דיגיטלי אפילו פשוט ואתה שומע דרך המחשב (מה שחבל כי גם ה598 שלך ירוויחו מאחד) אז לדעתי לך על גרסת ה32 אום, כי אם אתה אוהב לשמוע חזק,  שלא יהיה חסר לך עוצמה.  אם יש לך הגברה טובה לך על ה-250 אום. 

אתה יכול לקבל מושג לגבי חתימת הסאונד של ה-dt770 עם הסאונד דמו הזה: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...