"הגדרת שרתי ה-DNS לאלה של גוגל" - מה זה נותן? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הגדרת שרתי ה-DNS לאלה של גוגל" - מה זה נותן?

roeesnir

Recommended Posts

אכן הקאשינג של הDNS יושב בזיכרון ובעת הפעלה מחדש הוא מתאפס.

מצד שני (אני לא רוצה להיכנס לנושא כי זה מאוד סבוך) שרת DNS שממוקם באיזור גיאוגרפי אחר יכול להפנות אותך פיזית לשרת שנמצא במיקום מרוחק יותר ממה שהיית אמור לגשת מלכתחילה ושימוש בDNS של הספקית למשל יכול להפנות אותך לשרתים שקרובים יותר אליך מבחינה גיאוגרפית. בתיאוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

תמשיכו להתווכח עם 70ms בכניסה ראשונה לאתר חדש. תמשיכו.

לא נראה לי שאתם מבינים בכלל מה המשמעות של 70ms בטעינה של דף .

מי שמתווכח זה רק אתה, כרגיל כמעט בכל דיון שאתה משתתף בו.

נשאלה שאלה, ניתנו העובדות, וכל אחד יפעל לפי שיקול דעתו.

שלא כמוך יש  גם משתמש  שמאתחל/מחליף משתמש לפחות 10 פענים ביום. אני למשל.

אני  הרגשתי האטה עם השרתים של כשרק יצאו ולכן ביטלתי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פסיכופטים חולי נפש שעושים ריסטרט 10 פעמים ביום - עדיין לא ירגישו שום הבדל בין 10ms ל-80ms. טמבל.

שלא נדבר על העובדה שאתה שוב ושוב מתעלם ממנה שמדובר רק בכניסה הראשונה לאתר. החל מהדף השני ההפרש הוא 0 מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

גם פסיכופטים חולי נפש שעושים ריסטרט 10 פעמים ביום - עדיין לא ירגישו שום הבדל בין 10ms ל-80ms. טמבל.

שלא נדבר על העובדה שאתה שוב ושוב מתעלם ממנה שמדובר רק בכניסה הראשונה לאתר. החל מהדף השני ההפרש הוא 0 מוחלט.

באמת שאין צורך להשתמש בשפה גסה ווולגארית.

אישית מהצד שלי לא התכוונתי לעמודי Web בלבד. יש לך ווב שונות עם שירותי ענן, יש לך Desktop למיניהן שיוצרות חיבור לרשת באמצעות כתובת ולאו דווקא כתובת IP. שימוש בDNS של גוגל יכול (שוב פעם אין צורך להיכנס לזה לעומק) להשפיע לאיזה שרת תגיע מתוך מכלול השרתים ולהשפיע על הביצועים של אותן . אני מעדיף להשתמש בDNS של הספקית אליה אני מנוי ובמידה ויש תקלה לבצע בדיקה עם השרתים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...