מעוניין לקנות טלויזיה שתשמש אותי כמסך מחשב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות טלויזיה שתשמש אותי כמסך מחשב

popop

Recommended Posts

השימוש שלי במסך יהיה לשחק משחקי מחשב ולצפות בסרטים באיכות גבוהה, אני לא מתכוון לחבר ממירים של HOT או YES למסך הזה.

מה שחשוב לי במסך שיהיה מעל 30 אינטש,

שיהיה לו קצב רענון גבוה מ60HZ,

שיראו בו את התמונה באיכות גבוהה. (לא חייב אבל שיהיה לפחות FULL HD).

ובעל אפשרות לחיבור לכרטיס המסך שלי ((NVIDIA GTX 760 (Gigabyte) ללא שימוש במתאמים שיפגעו באיכות.

מבחינת מחיר 3,000 גג.

מה דעתכם על האופציה הזו?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=884109

המפרט מחשב שלי מצורף למטה.

תודה רבה מראש!

1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: אני יכול להבטיח לך שלא תמצא שום שמסוגלת להקרין יותר מ60FPS. זה משהו שיש במוניטורים של גיימיג, לא בטלוויזיות שמיועדות להציג תוכן של 60 או 24 הרץ. אל תטעה עם כל הנתונים הפרסומיים של 200, 400 או 600Hz - זה בולשיט ולא קשור בכלל לקצב הרענון של הפנל.

דבר שני: אם אתה רוצה לשחק על המסך / טלוויזיה החדשים שלך אתה צריך לבדוק עניינים של Input Lag - יש פה אתר טוב שבודק המון מסכים חדשים -  העניין הוא שהם מארה"ב ויכול להיות שוני בין שמות הדגמים כאן ושם. בכל אופן: http://www.displaylag.com/display-database/

דבר שלישי: לכל טלוויזיה שיוצרה בעשר שנים האחרונות יש כניסות . תשתמש באחת מהן כדי לחבר את הכרטיס שלך למסך ושלום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מצליח ליהנות מה''50 הסיני שקניתי בגיימינג, ואני ממממש נהנה ממנו ברמות, (עלה לי 1700 שקל חחח)

אז אני מניח שאתה תהנה מכל טלוויזיה ממותג מוכר :D 

אני לא מרגיש בכלל את הinput lag עם הטלוויזיה הזאת, וכל משחק הופך לכל כך כיפי לעומת החוויה במסך המחשב הקטן שלי (21.5).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מדבר על תאוריות, מספרים, פרמטרים כאלה ואחרים כו', לפי זה אביב צודק.

אני מדבר בפועל ובתכלס. יש לי את הטלוויזיה הכי זולה שיכולה להיות והיא עושה עבודה מצוינת.

לטלוויזיה הזאת מחוברת גם קונסולת ps4, וגם שם אין שום בעיות מיוחדות.

אין לי מילים להדגיש כמה הטלוויזיה הזאת ג'נרית ומוצר מדבקה :D  ועדיין, אם הייתי צריך הייתי קונה אותה שוב, או עוד אחת. (לכל הסקרנים ''masimo 50, עם התחתית הכסופה)

מה שאני מנסה להגיד זה, שתקנה ללא חשש, שים את הדגש שלך על דגם אמין וטוב עם אחריות ארוכה, ונותן אחריות נורמלי, והכי חשוב.. שהתמונה שלה תמצא חן בעניך.

אני מסווג את כל עניין הinput lag כלא משמעותי.

בזמנו שהלכתי לקנות את הטלוויזיה ראיתי כאלה טלוויזיות יקרות עם נתונים שעל הנייר טובים מאוד, והתמונה שלהם הייתה פח, ומנגד זולות עם נתונים צנועים יותר שנתנו תמונה מעולה.

(כמובן שייתכן שמשהו אחר חושב אחרת על התמונה, זה עניין אינדיבידואלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל OvO - אני מבין את הנקודה שלך, באמת כשהולכים פיזית לחנות רואים הבדלים עצומים באיכות. ...אני רוצה פשוט להיות סגור על כמה דגמים ספציפים ואז לראות אותם LIVE בחנות לפני הקנייה. מצד אחד קנית דגם לא מוכר ואתה ממליץ עליו ומצד שני אתה אומר לי לקנות דגם מוכר?

אגב לטלויזיה שקנית (אני חושב...הסתכלתי בלינק הזה: http://www.21.tv/pc-264830/טלויזיה_SMART_TV_LE50S_Masimo ) יש זמן תגובה מעולה: 10 מ"ש. 

בוא נעזוב רגע את המחיר ואת יחס עלות התמורה בצד ונדבר נטו על איכות התמונה: התמונה איכותית? האם היא מטושטשת בקטעי אקשן?

ל Mentos - כמו שציינתי קודם, מאוד חשוב לי עניין קצב הרענון ולכן 60HZ לא רלוונטי. בנוסף אני יכול להסתפק גם בFHD כדי שזה לא יקפיץ את המחיר כמו במקרה שהבאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי דוגמה של קל וחומר, כלומר אם הפשוטה שלי טובה, אז אחת איכותית אדרבה.

אם בא לך לקנות אחת פשוטה כמו שלי, בבקשה :) אבל זה לא מתאים לכל אחד.

מבחינת תמונה היא לא רעה בכלל, אך הצבע השחור רחוק מלהראות אמתי. למעשה כל הגוונים הכהים נראים טיפה מלאכותיים. אבל לי זה ממש לא מפריע.

באשר לפונקציונליות שלה, היא נהדרת, ולא מרגישה נחותה משום בחינה ממסך המחשב שלי. 

מבחינת קטעי אקשן, לי אין שום בעיות בנושא הזה. ואני מניח שזמן התגובה בטלוויזיה שלי הוא די גבוה, לא יודע מה המספר וגם אם היו אומרים לי אותו הייתי לוקח את זה בערבון מוגבל...

אגב, אם אתה רוצה לתייג משהו פשוט תקליד @ ואז יפתח לך תפריט עם שמות. אין צורך להדגיש בפונט  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של popop

ל Mentos - כמו שציינתי קודם, מאוד חשוב לי עניין קצב הרענון ולכן 60HZ לא רלוונטי. בנוסף אני יכול להסתפק גם בFHD כדי שזה לא יקפיץ את המחיר כמו במקרה שהבאת.

זה מסך מחשב משמע טוב יותר בזמן תגובה ובקצב ריענון מכל מסך . 90% מכל מסכי המחשב הם 60HZ למעט מסכי גיימינג שמגיעים ל144-160HZ.

מבחינת הרזולוציה זה כבר שיקול שלך, מסך קונים כל כמה שנים טובות ו4K זה העתיד.

מה שכן הכרטיס מסך שלך לא יחזיק במשחקים, מאוד תלוי במה אתה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mentos

זה מסך מחשב משמע טוב יותר בזמן תגובה ובקצב ריענון מכל מסך . 90% מכל מסכי המחשב הם 60HZ למעט מסכי גיימינג שמגיעים ל144-160HZ.

מבחינת הרזולוציה זה כבר שיקול שלך, מסך קונים כל כמה שנים טובות ו4K זה העתיד.

מה שכן הכרטיס מסך שלך לא יחזיק במשחקים, מאוד תלוי במה אתה משחק.

לא בטוח שכל מסך מחשב טוב יותר ממסך תלוי על איזה מסך מדובר.

אני לא רואה ממש הבדל בין FHD ל4K זה סתם לזרוק כסף מבחינתי. וכמו כן אתה צודק הכרטיס מסך שלי לא יהיה מסוגל למצות את הטכנולוגיה הזו של ולכן ביקשתי את מה שביקשתי מההתחלה בתחילת הדיון. הערב אלך לחנות מסכים מקומית ואראה בעיניים דגמים בלייב ואחזור עם תובנות חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממרחק קצת קטן יותר, מצויד ב''50.

בהתחלה הגודל נראה לי הזוי (במיוחד לחדר שינה). התרגלתי מהר, ועכשיו אני מצטער שלא לקחתי ''55 :cry:

(אין גבול לחזירות חחח)

ולכן, אני במקומך לא הייתי הולך על פחות מ''50.

שוב נציין, שגיימינג על מסך ענק זאת חוויה מופלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שמתי עין על 55 אינצ' עוד מעט אלך לברר על עוד דגמים. שאלה נוספת:

אני מתכוון לתלות את המסך על הקיר אבל רציתי לדעת האם יש מתקן שהוא בעצם זרוע מתקפלת כך שמתי שארצה אוכל לקרב את המסך קדימה (הרחק מהקיר) או להחזיר אותו אחורה שיהיה צמוד לקיר. המטרה מאחורי המחשבה זה אולי לקנות מסך קטן יותר אך בגלל שאוכל לקרב אותו אז בעצם זה לא ישפיע על חווית השימוש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...