gtx 1080 vs 970 sli - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx 1080 vs 970 sli

leahd3

Recommended Posts

יש אפשרות לכוון את אקסל כדי שגרפים יתחילו מנקודת מוצא של 0, דאג לזה כדי שלא יהיה לך גרף של 70FPS וגרף של 79FPS גדול פי 2 ממנו.

לא אחסום מידע מועיל לקהילה אפילו שמבחינתי נטו זה מידע שהגיע מחנות. מה שעוזר עוזר, כל עוד אין שם מידע מטעה

אני הפסקתי להתיחס לביצועי ברגע שצץ עניין ה-FCAT. חלקות התמונה ומיקרו סטאטרינג קודם לFPS גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב זה לא מידע מטעה כל עוד זה בנצ'ים:)

אלא מספרים שיוצאים:)

בכל אופן שלחתי לך הודעה פרטית בנוגע לאקסל מקווה שתמצא את הזמן לעזור לי בנושא:)

חוץ מהנושא הרגיש הזה.

מה דעתך על הסרטון? אני אוהב לקבל ביקורת בונה כדי להשתפר הלאה( אני חושב שרואים את זה מה סרטון הראשון עד האחרון שהוצאתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

אם תוכל רק בפעם הבאה, להראות את היציאות של הכרטיס ביתר בירור זה יהיה נהדר, ואולי גם לתת קצת מספרים לגבי אורך, רעש וחשמל .

לגבי קנה המידה של הבלוקים אני מבין שזה כבר בטיפול :) 

בנוסף, הייתי גם מוסיף רזולוציה לכותרות של הגרפים. 

הסיכום היה די ארוך, והייתי רוצה לראות שוב את הכרטיס מונח על השולחן, לצד הכרטיסים הנגדיים. חרה לי מאוד שהשולחן היה ריק. 

על כל פנים, אני בטוח שתלך ותשתפר, גם בעריכה וגם בהגשה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, בגדול הסרטון אינפורמטיבי ומצולם לא רע. אהבתי מאוד גם את כל המאחורה עם הגיימקיוב והגיימבוי :) 

לדעתי חשוב מאוד שתעביר את הטקסטים שלך הגהה אצל מישהו שיודע לעשות את זה ותתאמן על הצגה שלהם לפני שהמצלמה מתחילה לפעול.

היית יכול לקצר לפחות שלוש דקות מהסרטון על דברים שחזרו שוב ושוב ובאיזשהו שלב התחילו לשעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כל הכבוד על היושר שלך והגילוי נאות בהתחלה.

ראיתי את הסרטון, די ברפרוף אני אתעמק בו אחרי זה אבל קודם כל נורא אהבתי את כל הרקע, נראה מאוד יפה (הגיימבוי הזכיר לי נשכחות), ובכלל הצילום טוב, שומעים אותך מעולה. 

לא הייתי אומר שזה חובבני ורואים שכן השקעת בסרטון.

קיבלת לייק וסאב ושיהיה לך המון בהצלחה. אתה תשתפר עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 970 של OC עם הקירור מפוח ומעבד I7-3770 וספק אנטק VPP700 בשורה התחתונה שווה לי להביא עוד כרטיס כזה במקום 1070 או 1080 מאמזון לארצות הברית ואז יביאו לי אותו מאוחר יותר משם?:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

בשביל זה הכנתי את הסרטון.. המספרים מדברים בעד עצמם :)

תודה רבה לך על הסרטון לי יש ברגע זה 970 Oc מפוח.אחרי שראיתי את הסרטון שלך אני חושב שאני אשדרג לפחות ל1070 אלא אם אני אצליח להביא 1080 במחיר סביר מחו"ל

כי אני מעדיף לשחק ב4K DSR בלי AA מאשר בFHD וגם הרזולוציה בוינדוז שלי היא באופן קבוע למרות שכנראה כן יש אפשרות לעשות פה 970 עם הMS-7759 שלי מעבד I7-3770

ספק VPP700W רק המארז שלי הוא אולי טיפה בעייתי מארז T11 של אייבורי.ושוב תודה רבה שעזרת לי להחליט מה לעשות הלאה.:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...