אני צריך HUB של USB שיעבוד על BLUETOOTH - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך HUB של USB שיעבוד על BLUETOOTH

legopart

Recommended Posts

אני מחפש מוצר שיהיה מפצל אבל שלא יתחבר למחשב.

אלא שקופסת החיבורים הזו תהיה אלחוטית (שתהיה WIFI)  אבל שתאפשר לי לחבר אליה מוצרי בלי ש5 החיבורים כל פעם ירדפו אחרי המחשב הנייד.

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יועיל אם תספר לנו מה בדיוק אתה מנסה לעשות על מנת שנמצא לך פתרון כי בינתיים כיוון החשיבה שלך לא כלכך ניתן לביצוע...

אגב תוסיף חצי שניה דיליי לטכנולוגיית בלוטוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר והמקלדת שלי+כרטיס הקול הם חוטיים לכן הייתי רוצה להפוך אותם שהמחשב יזהה אותם כאל חוטיים (ע"י קופסת מיתוג)

ד"א: עכשיו עלה במוחי הרעיון של הראוטר שמכיל כניסת בשביל לעשות שיתופית / אל חוטית בכל הבית.

אז אולי אפשר לקנות "ראוטר" כזה בזול ולעשות שיהיה עכבר, מקלדת וכרטיס קול שיתופיים (וזה גם יתחבר לרשת אוטומטית) וכל זה יופעל כשאני מפעיל את המחשב הנייד וה WIFI שלו מזהה את הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מחפש זה בעצם מתאם מבלוטות' לUSB - בחיים לא שמעתי על משהו כזה אבל אם יש זה יהיה רק באיביי.

תוספת: אי אפשר לעשות את הטריק עם הראוטר והUSB כי הוא מכיל שרת הדפסה, זה לא משהו שיודע להעביר סיגנל של עכבר או מקלדת, רק לקבל מידע ולשלוח אותו הלאה למדפסת.

אני מאמין שגם בראוטרים שבהם אפשר לחבר DOK שיהיה בשיתוף ברשת זה לא יעבוד מאותה סיבה (שרת קבצים / הדפסה לא אמור ולא יודע להעביר סיגנל של עכבר או מקלדת למחשב).

תוספת 2: רוחב הפס של בלוטות' ושל הם שני דברים בשתי ספירות שונות לגמרי. אני די בטוח שאי אפשר להעביר גם עכבר, גם מקלדת וגם אודיו ביחד על בלוטות'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להפוך מקלדת חוטית לאל חוטית.

אם אתה מחפש מקלדת עכבר אל חוטי אז תקנה מקלדת עכבר אל חוטי...

HUB BT זה לא משהו שקיים למיטב ידיעתי וגם אם כן הוא וודאי יהיה מוגבל להעברת מידע בלבד (DOK)

הוא יפעל לאט מאוד יחסית לחיבור ישיר וזה יגרום לדיליי רציני ועל ניתוקים אני לא רוצה לדבר.

בתור עכבר או מקלדת שלא מיועדים לזה,

אתה תחווה את התוצאות של הלחיצות שלך ושל תזוזות העכבר רק חצי שניה מאוחר יותר מה שיגרום לך להפסיק לרצות לחיות.

זה לא משהו פרקטי... רד מהעניין.

בנוגע לראוטר - גם לא. אביב אמר נכון. וגם אם כן, זה יפעל בדיליי.

אתה לא יכול להזיז את העכבר ורק שניה אחרי זה לקבל את התוצאה של התזוזה שלך. אין אפשרות לתפעל ככה את העסק. . .

איזה מקלדת עכבר יש לך כרגע שאתה לא מוכן לוותר עליהם ?

אגב הUSB של מקלדות גיימינג מעביר מתח רציני יחסית בעבור נוריות הלדים והמעבד שעושה anti gusting. 

מקלדות כאלו לא יפעלו לך בלפטופ קטנטן או בOTG לסמארטפון או בUSB שללא מתח חיצוני. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...