Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

legopart

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  43
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  33יום 2ש' 36דק' 12שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות legopart

 • דרגה
  Zone NewUser
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אני רוצה את הטכנולוגיה החדשה, גם אם תנוצל בחלקה לגבי התיישנות המחשב, כל עוד הוא עובד הוא מספק אותי. אין לי מה לרוץ אחרי כל פיפס של חידושים. תודה בכל זאת.
 2. אקנה את 960 PRO המחשב שלי הוא LENOVO Y700 השאלה, האם לחסוך או להשקיע כפול. אני מתכנן על 512GB שיעלה 1200ש"ח או 1TB שיעלה 2400ש"ח אני גיימר יחסית חדש ולדעתי מוטב שאחסוך. אבל!, כבר בעבר גיליתי שעם הזמן הצורך בגודל הכונן עולה אבל גם הצורך בטכנולוגייה יותר חדשה עולה. אז זה יוצר אצלי התלבטות על מה ללכת. מה דעצכם? ללכת על סביר אבל מספיק. או ללכת על ההשקעה המוגזמת, אבל שתבטיח אחסון יותר גדול לעתיד. לדעתי שווה ללכת על הטכנולוגייה הכי מתקדמת ולא ללכת על שום הנחות ממנה. אבל לדעתי להשקיע עלות של 2400ש"ח, זה כמו לקנות טלוויזיה או משהו איכותי גדול וטוב ולדעתי בשלבים האלה זה לא מצדיק בשביל הטכנולוגייה הזו. כמובן שאם יהיה לי פחות וזה לא יספיק אז אצטר להצטמצם כדי שיספיק. במקביל לM.2 מחובר למחשב SSD 2.5 שלWD של 512GB בחיבור SATA3 מה דעתכם?
 3. זה Chromebook התרגלתי WINDOWS אפשר יהיה להתקין עליו אחר כך? או שאפשר משהו אחר?
 4. תשמע: הדיון שם עדיין בחיתוליו! יש לי כבר מחשב שהשקעתי עליו יותר מ 5K כולל סוללה חיצונית, מתאמים לחיבורי HD ואפילו כרטיס קול, דגם LENOVO Y700 שכולל גם כרטיס מסך מובנה. נקנה בארץ. אני גם אקנה לו השבוע SSD של 250GB מהסוג M.2 (מסוג PCIE ולא SATA) ועוד SSD של 500GB ׁ(במקום הקומבו שיש לי עכשיו 125GB M.2 SATA3 ו 1TB דיסק קשיח רגיל), ז"א שהוא יקבל עכשיו תשופר ב 1K ש"ח ועדיין אני רוצה מחשב מתלתל כי אני ממש חומד לציוד יקר שיוצר מחוץ לבית ולא רואה בשיעורים שנמשכים 2-6 שעות לסחוב 3.5KG אולי אם אראה שבעתיד אני צריך סוס עבודה, אז אקח את שלי. אני רוצה שיהיה לי מחשב טוב בפחות מ 2K, כנראה הכי טוב שיוכלו להציע כאן אבל שיהיה יותר נגיש לתנוע ולנייחות, מסך רצוי כמה שיותר גדול, אבל המשקל מאוד חשוב לי. אולי יש איזה מבצע טוב?
 5. לא לתכנות רציני, אלא לצורך לימודים בשביל לבוא איתו לכיתה ולהכין שיעורים. יש לי בבית מחשב רציני, אני רוצה להשקיע במשהו מאוד זול וקל משקל כדי שסתם יתלתל איתי ממקום למקום לא מוכן לשנות תקציב. אפילו מוכן לשלם פחות.
 6. 1 - תקציב עד 2 אלף 3- לנסות לחסוך כל עוד זה לא בא על חשבון האיכות. 4- שימושי המחשב הינם למידת תכנות . 5 - הגדרות גרפיות שיעלו את המשחקים הנ"ל באיכות סבירה . 6 - יש צורך באביזרים נלווים - לא 7 - השקט חשוב - 5 8 - לא מתוכנן אוברקלוק 10 - מעוניין להזמין מחו"ל 11 - לא מתוכנן שדרוג מחשב בעתיד חשוב שיהיה קל ככל האפשר וזול.
 7. המצב כזה: ללא סיבה מוצדקת בזמן העבודה מול המחשב התצוגה במסך הופכת להיות שחורה, ניתוק הכבלים וחיבורם בשנית לא עוזר ולחיצה על מקשי המקלדת או העכבר גם לא עוזרים. רק ריסט עוזר ומחזיר את התצוגה בצורה מיידית. בגדול לא נראה לי שזה קשור למצב שינה כי אני מצליח לצאת ממצב שינה. חומרת המחשב היא כרטיס מסך GTX470 ולוח אם של AMD 955 שכולל כרטיס מסך מובנה ו2 זוגות זכרונות (לא מאותו דגם) של DDR3 והכונן הוא SSD אציין עוד מידע אם צריך. מה הכיוון שאני צריך לחפש?, מדובר על מצב עבודה רגיל ולא מאמץ, לרוב אחרי תעינת המחשב ועליית הווינדוס כ2-5דקות של כניסה לאינטרנט {במרבית היום זה לא קורה} *אין לי גם איך לדמות את המצב שזה קורה כדי לבדוק האם זה עשוי לקרות בשנית. אבל זה כבר קרה עשרות פעמים.
×
 • צור חדש...