Geforce 6800 Ultra - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce 6800 Ultra

wiz

Recommended Posts

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

nVidia היא המפתחת , ולכן זה על שמה , הרי זה היה נקרא על שם אם היא הייתה המפתחת , אבל היא לא , פשוט מייצרת את הפיתוח שעשתה ... כמו שאסוס מייצרת את הPCB בשביל הצ'יפ שIBM מייצרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווווווו אתם לא יודעים איך זה מבאס אותי!!

ממש לפני שבועיים קניתי R9800Pro במיטב כספי ועכשיו אני שומע שממש עוד כמה שבועות הולך לצאת כרטיס שמכפיל את הראדון היקר שלי פי 2 כמעט וגם יעלה אותו דבר כמעט (לפחות לא גרסת האולטרא) :bash: :cwm36: :smiley7::kopfpatsch: :-[ :'(

ובמיוחד שהכרטיס שלי בקושי סוחב את FarCry בהגדרות גבוהות >:(

אווווף!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nVidia היא המפתחת , ולכן זה על שמה , הרי זה היה נקרא על שם אם היא הייתה המפתחת , אבל היא לא , פשוט מייצרת את הפיתוח שעשתה ... כמו שאסוס מייצרת את הPCB בשביל הצ'יפ שIBM מייצרת...

התכוונתי האם הם מוכרים משהו ממשי (צ'יפים)

יווווווו אתם לא יודעים איך זה מבאס אותי!!

ממש לפני שבועיים קניתי R9800Pro במיטב כספי ועכשיו אני שומע שממש עוד כמה שבועות הולך לצאת כרטיס שמכפיל את הראדון היקר שלי פי 2 כמעט וגם יעלה אותו דבר כמעט (לפחות לא גרסת האולטרא) :bash: :cwm36: :smiley7::kopfpatsch: :-[ :'(

ובמיוחד שהכרטיס שלי בקושי סוחב את FarCry בהגדרות גבוהות >:(

אווווף!!!!

האמת היא אני דוחה את הקנייה שלי בגלל זה... (היא יכולה לחכות) אבל קח בחשבון שעד שיצא בארה"ב לחנויות ממש יהיה חודש, עוד חצי חודש-חודש עד שיהיה מלאי נורמלי, חודש ומשהו עד שזה מגיע לארץ ואז זה במחירים סופר-מופקעים שצריך לחכות עוד זמן עד שהם הופכים למשהו "סביל" (ובזמן הזה כבר מכריזים על כרטיס חדש :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מצטרף למיואשים. קיבלתי את ה Sapphire 9800Pro שלי שלשום מNewEgg.com (מחיר מצויין של 210$ משלוח חינם לארה"ב ורק לארה"ב). Toms Hardware עוקבים כנראה טוב טוב אחרי מה שאני עושה. אחרי שקניתי Radeon9600Pro התפרסמה הסקירה השלישית של הכרטיס מסך. אחרי שקניתי LCD התפרסמה רחבה מאוד של מסכים אחרי שקניתי צורב... טוב אתם מבינים את העקרון. עכשיו שאני קונה את ה 9800Pro זה מה שאני מקבל?! אין צדק בעולם. אין צדק. (טוב, אולי זה ש FarCry נראה כמו $%$#^& עושה קצת צדק, אבל קצת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IBM מייצרים את הצ'יפים ש NVIDIA תיכננה.

ל NVIDIA כמו להרבה חברות אחרות שאתם משתמשים בצ'יפים שלהן אין מפעלים משל עצמה, היא רק מתכננת צ'יפים ומשלמת לחברה נוספת שתייצר אותם.

IBM היא הקבלן השני של NVIDIA, רוב הצ'יפים שלהם מיוצרים ב TSMC - בדיוק כמו של ATI.

ל אין שום חלק בתכנון של הצ'יפ, הם מקבלים תוכנית ובונים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...