Geforce 6800 Ultra - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce 6800 Ultra

wiz

Recommended Posts

:'( #1

One aspect that will concern most users however is power. The 6800 Ultra requires considerably more power than previous cards. In fact, recommends a 480-watt power supply for use with the Ultra board.

נראה שספק HEC300W זה כבר לא מה שהיה פעם, יצטרכו להפעיל עם דינמו בקצב הזה כדי לא לעשות הפסקות חשמל שכונתיות

:'( #2

Lock On is a little more demanding than IL-2, so we ran this title without AA or AF enabled (after all, we didnt want to wait for eternity for the GeForce4 results to finish at high resolutions with AA).

עצוב. מה שרק לפני שנתיים היה הhigh end הפך כרגע לכל כך עלוב. ברוב הבנצ'מרקים שביצוע בfiringsquad (וכמובן השתמשו בAA AF) בעוד ה6800U מרקיע שחקים הGF4 בכלל לא playable

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:'( #1נראה שספק HEC300W זה כבר לא מה שהיה פעם, יצטרכו להפעיל עם דינמו בקצב הזה כדי לא לעשות הפסקות חשמל שכונתיות

:'( #2עצוב. מה שרק לפני שנתיים היה הhigh end הפך כרגע לכל כך עלוב. ברוב הבנצ'מרקים שביצוע בfiringsquad (וכמובן השתמשו בAA AF) בעוד ה6800U מרקיע שחקים הGF4 בכלל לא playable

בקשר לספק, הם בונים על זה שהספק של ג'נרי, ולא מציג את היכולת האמיתית שלו, זה לא וודוו 5 שצריך חיבור כוח חיצוני FFS.

אני כמעט בטוח שספק 300W של HEC יסחוב כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש בספק אם כדאי להתעסק עם ספק 300W של Hec.

כל החברה בביקורות הסתפקו ב-430 אבל של Enermax, וכדומה..

לא ש- Hec רע, אבל אני לחושב שכדאי להתסכן עם 300..

אני הייתי הולך על 350-400 לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זאת ולא NODia ;D (מבטאים את זה אנווידיה ולא נווידיה או משהו..)

דבר שני, מה זה "היה חזק לשבוע בערך"? מה, אחרי שבוע הוא נהיה חולה?? אולי אתה מתכוון שהFX5900 החליף את הFX5800 אבל לא נראה לי שזה היה אחרי שבוע (תקנו אותי אם אני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חיית ביצועים!!! קראתי בTOM'S.

הוא סוכב הכל בלי בעיה על רזולוציות ענק ופילטרים בשמים, הכל פועל פי שתים לפעמים יותר מהר מה9800XT עם הפילטרים והרזולוציות הגבוהות.

בלי פילטרים ורזולוציות גבוהות הכרטיס עובר את ה9800X אבל לא בהרבה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד יכול להיות , יש סיכוי , שATI ראתה את הבנצ'מארקים עכשיו , ותנסה לפתח משהו יותר טוב... ויכול להיות שזה יקח זמן , אפילו שאני אוהב ATI והכל , אני כמעט ולא מאמין שהיא יכולה להביא כרטיס שיתן את אותם ביצועים או ביצועים טובים יותר... אבל נראה , הכל יכול לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל שבשביל הרוב המוחלט, מה שקובע הוא ה FPS... שוב פקטור ה "כמות לוקחת איכות" נראה בשטח.

אנוידיה צולעים, צולעים, איכות תמונה בקנטים ואני מאמין שה R420 ישיג תוצאות דומות, אם לא טובות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...