Geforce 6800 Ultra - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce 6800 Ultra

wiz

Recommended Posts

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. אני לא אוהב את זה שיש 2 חיבור DVIבמקום 1 ועוד VGA. ברור שזה יותר איכות וכו. אבל מה אנחנו,בעלי המסכים הישנים חטאנו (ואל תגידו לי שיש מתאם - אני שונא הארכות שמתחברות למחשב...)

אני מאוד אוהב את זה! הלוואי וכל הכרטיסי מסך היו ככה ואז לא הייתי צריך לחבר את אחד המסכים שלי באנאלוגי! :D

בדיוק כמו ש-amiram הסביר לך, אין דרך אחרת כי זהו החיבור היותר איכותי. אם כבר הפתרון צריך להיות שמסכי CRT יתחילו לעבוד עם DVI בתוצרת האנלוגית שלו (הבנתי שיש כבל DVI שמסוגל להעביר אנלוגי..).

למרות שלא נראה לי שאני אשדרג בקרוב.. בטח שלא עם תג מחיר של 500 דולר, וקירור מפלצתי ומרעיש.

אגב ה-480W זה בטח הגזמה.. גם ספק 420W איכותי אמור להספיק.. מה לעשות, כדי להיות בקידמת הטכנולוגיה צריך לשלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

זהו רק עכשיו צריך לחכות ולראות איזה חיה אטי מוציאים... אני מקווה שהוא יהיה יותר גרוע מגיפורס!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם ATI אכן יוציאו כרטיס אכזרי במיוחד, בכל מקרה, יהיה

השני בהחלט תחרות רצינית לא משנה מה, אני מאוד בספק אם הם יכולים

ליצר משהו ש"קורע" את ה- 6800, אבל בהחלט משער שיהיה קרב צמוד השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הציונים והביקורות הם של ה6800 ultra או הרגיל ?

כי אם אני אקנה זה יהיה את הרגיל , לא את האולטרה ( מאיפה אני אשיג 2500-2700 ש"ח ) .

יש לי p4 2.4 ו512 מגה ( בעתיד יורחב ) מה יהיה ההפרש המשוער בבנצ'מרקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו מחכה לנו מהפך לזמן קצר מאוד ואז ATI תפציץ כרגיל .

אם שמת לב תמיד ATI מוציאים אחרי נוידיה וזה מה שנותן להם זמן לגהץ טוב את הדריוורים ולשנות קצתתאת המבנה של הליבה ועוד כול מיני חראטות שעולות לנו מעל 300$ לסיכום , מחכה ל ATI ואז נראה מה ייקרה

fire 15 :

תתחדש על הפרומי .

מתי נראה תוצאות OC ??? אני רואה שאני כבר לא אהיה זה עם הבאס הכי גבוהה פה (300 באינטל ) :-[

הממ.. דווקא לא, בדור ה R9xxx , דווקא ATI היא זו שהוציאה את הכרטיסים שלה ראשונה ואם אני לא טועה קרוב לחצי שנה לפני . והחלק מהסברות אומרות שזה מה שגרם ל לעשות טעויות כמו ה flowFx.

מה קרה בדורות היותר ישנים של הכרטיסים אני לא בדיקו זוכר, וזה גם לא במיוחד רלוונטי , פשוט מכיוון ש ATI לא הוותה תחרות ל בתחום ה hi-End.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאות OC לא מהוות כלום עכשיו,

זה כרטיס דוגמא, הוא לא מביע הרבה..

במקור לפי מה שהבנתי הכרטיסים היו במצב מוצא - 475 מה"ז ככה קראתי, אז ממש

אי אפשר לדעת מה יהיה ה-OC, אבל הביקורות שהראו הגיעו לעליה מיזערית, בערך עד 435 מה"ז,

ועלייה של כ-1000 נקודות ב- 3dmarks 03. :) נחמד.

בכל מקרה, נחכה ל- Retail, אני נראה

לי יקנה את הכרטיס בקיץ, כי אחותי באה מחו"ל לקראת קיץ.. אז יצא

מחיר טוב, אני מקווה שעד הקיץ יצא כבר גרסאת ה- PCI Express, לדעתי נוודיה שיחקו אותה.

ולכל אלו שמתלוננים על האכות תמונה, יש להם ראיה סלקטיבית למדי, כי רק ב- Fary cry היו בעיות,

האכות ממש מצוינות, ויש מקומות שיותר טוב, אני כבר מחכה לראות מה יש לATI בשרוול, אבל לפי כמה מקומות

שקראתי, בגלל שה- R420 מבוסס על אותה , הם לא מצפים כזאת עליה מדהימה, אבל נצפה לזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...