Sony XBA-H1 או Sennheiser Momentum M2 IEi? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony XBA-H1 או Sennheiser Momentum M2 IEi?

nachum37

Recommended Posts

בהנחה ואני יכול לקנות את הסוני ב 115ִ$ ואת הסנהייזר ב 75$, האם הסוני שווים את התוספת?

האם יש הצעות טובות יותר לאוזניות In Ear בטווח מחירים דומה?

(לא מחפש סינון רעשים אקטיבי \ ספורט \ ריבוי אביזרים וכו'. מקסימום למחיר. גם איכות בניה ובידוד הם לא מילים גסות). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מביניהן יצא לי לשמוע את המומנטום IE דור 1, שנשמעו לי כמו גירסה יותר מעוצבת וקצת יותר טובה של הCX300, כלומר הרבה מאוד באס ומעט מאוד מעבר.

לגבי הסוני, יש מישהו שאני סומך על הביקורות שלו והוא מצא שיש להן טרבל חלש אפילו לטעמו (לא אוהב אוזניות בהירות): https://www.youtube.com/watch?v=iXFiPIGCuWc

מצד שני יש את הסקירה ההיא של wirecutter שאולי אתה מתבסס עליה שהכתירה אותן בזמנו כבחירה הכי אטבה עד 200$.

אפשרות מעניינת נוספת הן הATH-E40 החדשות של אודיו טכניקה, יש בהן יישום של טנולוגיה ייחודית (למיטב ידיעתי) של 2 אלמנטים דינאמים שפונים זה אל זה ומייצרים גלי בפאזה הפוכה וזה אמור לבטל אחוז ניכר מהעיוותים ההרמוניים שאופיניים לדרייברים דינאמים. יש רשמים חיוביים סה"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי סנסהייזר CX-300II ויש לי כרגע את ה- momentum M2, ולא נפלתי מהכיסא עקב האיכות שלהם.

הם נוחות עם כפתורי שליטה אבל ציפיתי לשיפור משמעותי של המומנטום יחסית ל- cx-300 וממש לא היה.

לא שמעתי את הסוני אז קשה לי להמליץ לך על מי משניהם עדיף.

קשה לי להאמין שאלו האופציות היחידות לאוזניות in-ear בטווח המחירים הזה 80-120$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ששניכם אומרים בקשר למומנטום מעניין כי אני עובר מ CX-400II (שאלו סוג של ה 300 עם מחוון עוצמה אנלוגי) וזה פספוס אם אין התקדמות באיכות.

@IlyaN, אכן ראיתי ב Wirecutter (ובכלל זכרתי שהיו על הסוני ביקורות טובות). 

תודה על ההפניה לאודיו טכניקה, אבדוק. 

@א.ב. גימל, כנראה אלו לא האופציות היחידות, אלא מה שמצאתי משיטוט קצר. תודה על ההבהרה. 

בכל מקרה תודה על ההתיחסות והטרחה. אם ישנן המלצות נוספות אשמח לשמוע. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ברור. אני די מוכרח לקחת In Ear. (צריך א. להסתובב אתן בחוץ, ולא מקובל בסביבתי להסתובב עם Over Ear. ב. שלא יפריעו כשאני שוכב על הצד).

יש בכל זאת המלצות ל In Ear טובות באיזור ה 100$ גמיש?

תודה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי אף אחת מהן, עפ"י רוב הדיעות הMA750 יותר טובות טכנית. יש הרבה השוואות ביניהן.

The upper midrange of the MA750 is energetic but emphasis diminishes before getting into the regions that typically cause in-ear earphones to sound harsh and/or sibilant. The MA750 is brighter overall compared to many other
"warm" earphones, such as the Shure SE215, and has a tendency to sound a touch "tizzy" at high volumes, thanks to the lower treble emphasis. It isn't bothersome, however, and I definitely would not call the treble energy excessive, especially compared to some of the popular balanced armature sets in this price range. The soundstage of the MA750 is also pretty good, with ample width, good separation, and no tendency towards congestion despite the enhanced bass—a great showing for a reasonably-priced dynamic in-ear.
Read more at http://www.innerfidelity.com/content/reid-and-heath-acoustics-ma750-ear-monitor-page-2#ovKrPjftML5KOkir.99

לא מבין למה לקנות באמזון אם המחיר בארץ הוא בדיוק 1:1, אפילו יותר זול לאחר חישוב ברוטו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה היבואן הרשמי האתר שקישרתי אליו. אתה חושב שהוא לא יכבד אחריות יצרן במקרה של תקלה? נו באמת, לא בכל מצב צריך לרוץ לאמזון, בטח לא כשיש בארץ הצעה *יותר* משתלמת.

ציטוט של nachum37

אני בארה"ב כרגע.

אז תקנה את הATH-E40 וכשתחזור לארץ, את הMA750 ותעשה השוואה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עדכון. קניתי את ה RHA MA750i מאמאזון Warehouse ב 90$. (קופסה שנפתחה, עם אחריות של שזה כמו חדש. זה למשל משהו שאי אפשר לעשות בארץ... זול יותר ב 50$ מהמחיר הרשמי).

דבר ראשון שאפשר לציין שהאוזניות נראות ומרגישות טוב מאוד מבחינת מראה ואיכות בניה. זה לא כזה משנה לי אבל נחמד. 

בקשר לסאונד הוא אמנם איכותי (שומעים בבירור צלילים שלא הייתי מודע לקיומם בשירים מוכרים...) אבל שונה לגמרי מהסגנון של סנהייזר. צריך להתרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...