עזרה טכנית במסך samsung 27inch - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה טכנית במסך samsung 27inch

NoobSAviv

Recommended Posts

שלום לכולם.

משום מה נכנסתי לקייאספי כדי לתת לכם את המפרט המדוייק של המסך שקניתי מהם+לינק על מנת שתתנו לי מענה ועצה בנושא אבל אני רואה שכבר לא ניתן לקנות אצלם מסך 27inch בכלל והוא כבר לא מופיע כמוצר ואפילו כ-לא נמצא במלאי אצלם!!...קצת מוזר הזוי ומצחיק.

בכל אופן עפ"י הקבלה זה המסך שקניתי מהם שד"א אני מאוד מרוצה ממנו:

samsung s27e390hs led pls 27 inch 4sm vga wide screen black+blue

קבלתי בצירוף דיסק התקנה..שאלתי אותם מה הצורך בדיסק? הרי הכרטיס מסך לבד עושה התאמה לרזולוציית המסך..אל תתפסו אותי במילה הטכנית של התשובה אני לא הכי בקיא במסכים ספציפית פשוט ראיתי עסקה שנראית לי עניינית ביחס לאינצ' ולגודל מול הסכום כסף אז הלכתי עליה.

הנקודה שלי שהם אמרו לי שהתקנת הדיסק תומך וקשור למסך יכול לתת שיפורים וביצועים לביצועי המסך אם זה ראות וצבעים כו..

עכשיו אני בתמימותי לא רכשתי סידירום עם כל המחשב החדש החזק שלי חחח תמיד נופלים בדברים שוליים...

יש משהו במה שהם אומרים אני משער,ואם כן מאיפה אני מארגן מהאתר של היצרן את ההתקנה להורדה שמדמה את התקנת הדיסק שהגיע עם המארז של המסך על מנת שאני אממש אותה ואולי באמת אני אקבל איזה שיפור הדברים ובביצועי המסך כביכול,אשמח לעזרה,כמובן שהמסך אפילו כבר לא מופיע אצלם כמוצר שאין במלאי כמו שציינתי,הוא כבר לא מופיע כלל אצלם באתר אני פשוט נותן לכם נתונים ומפרט מהקבלה.

תודה אביב !!

*ד"א צירפתי תמונה של הדיסק..אני אישית מהדיסק לא הבנתי את הסוג של שם הדגם ספיציפית שאני יכול להוריד מסמסונג על מנת שיבצע את מה שהם המליצו ואקבל את הביצועים שאפשריים,ואפילו עשיתי על שם הדגם כפי במצויין בקבלה ולא קבלתי מענה.

20160524_010459.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק בסך הכל טוען פרופיל צבע שלדעתם משפר את הצבעים. זה הכל.

תעתיק אצל חבר את הפרופיל ותוסיף אותו ידנית אצלך במחשב ותבחר בו. מן הסתם לא

תרגיש בשום הבדל במסך של לאחר העדכון.

http://windows.microsoft.com/he-il/windows7/change-color-management-settingss

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...