מחפש המלצה למסך 27 1440P למשחקים - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למסך 27 1440P למשחקים

T_A

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של YoniDahan

זה כבר משנה את התמונה.

1080 "תפור" ל1440P 144Hz, בנוגע ל-1070 ימים יגידו :) יש ספקות לגבי 1070 שיצליח להריץ 1440P?

לא הכי מסכים אתך ידידי, יצא לך לראות את ב-1080P?..לפנים! עוד לא יצא... :)

בכלל כל הכותרים שיצאו בשנה האחרונה נראים מעולה ב-1080P (בכל אופן כל אלה שאני רכשתי לאחרונה).

ובכל זאת יש פער לא מבוטל במחיר בין 1080P לבין 1440P, ואם נוסיף לזה קצב ריענון גבוהה, הפער במחיר אפילו גדל.

אבל שוב, אם אתה שוקל לרכוש 1080 אז כן, 1440P 144Hz צריך להיות המסך הבא שלך :)

למען הסר ספק...אני ממש ממש לא ממליץ לך לזרוק כל כך הרבה כסף על העניין!!

אבל אם אתה נשוי ל... או הבן של....אז תתפרע :P

בכל אופן, תוכל להמליץ על מסך 1080P 144HZ עם ביקורות טובות?
לגבי PG278-9Q, אני קורא הרבה ביקורות לא מחמיאות: BLB גלוי, פיקסלים מתים, חיבור DP רופף, רמת QC נמוכה ועוד...
ההבדל ביניהם הוא ב-2000 שח, עד כמה תיקנו את הבעיות ב-PG278Q עם PG279Q?... זה סכום לא מבוטל ברכישת מסך.
כמו כן, מאוד הייתי רוצה לנצל GSYNC אם יש לי את היכולת ויש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בנוגע ל-1070 ואם יש לי ספקות, ברור שהוא "יצליח להריץ" 1440P, אבל איזה כותרים ואם הוא ינצל עד תום 144Hz?..הנבואה ניתנה ל...שיצא נדע!

לא הבנתי למה התכוונת שDOOM לא יצא?!...אני לא מפסיק לשחק בו מאז שהוא יצא :)

יש המון מסכים 1080P 144Hz מעולים, העניין הוא שלא נתקלתי ב-1080P עם הפיצ'רים הנ"ל בעל פנל , אבל אם אתה לא נעול על אז המסכים של BENQ מעולים.

ואין ספק ש-GSYNC זה דבר מעולה, אבל אם זה שווה פער במחיר? אני את דעתי אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YoniDahan

^ בנוגע ל-1070 ואם יש לי ספקות, ברור שהוא "יצליח להריץ" 1440P, אבל איזה כותרים ואם הוא ינצל עד תום 144Hz?..הנבואה ניתנה ל...שיצא נדע!

לא הבנתי למה התכוונת שDOOM לא יצא?!...אני לא מפסיק לשחק בו מאז שהוא יצא :) הכוונה הייתה שעוד לא יצא לי לשחק בו, עוד לא קניתי...

יש המון מסכים 1080P 144Hz מעולים, העניין הוא שלא נתקלתי ב-1080P עם הפיצ'רים הנ"ל בעל פנל , אבל אם אתה לא נעול על אז המסכים של BENQ מעולים. תודה, אני אבדוק...

ואין ספק ש-GSYNC זה דבר מעולה, אבל אם זה שווה פער במחיר? אני את דעתי אמרתי. למען חווית גיימינג מושלמת, כן! :D

לגבי 1070, הבנתי...
אני חושב יהיה עדיף לקחת 1080 רק בגלל דור הזיכרון החדש G5X. אם לקנות דור חדש של אז עד הסוף. גם אם הוא יהיה "קצת" יותר יקר.

ציטוט של יוסףש

DimRah תראה את הביקורות הכי מחמירות ביוטיוב על ה  PG279Q ,אנשים מתלהבים בטירוף,צריך להיות מסך מדהים,עכשיו חסר לי רק כ.מסך איכותי.

מקווה בשבילך ש"נפלת" על מסך שעבר QC כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן - קיבלתי את ה MG279Q , אין בכלל זליגת אור , אני מאוד מרוצה.

צריך טיפה להתרגל ל GLOW בתצוגה כהה אחרי שעוברים מ TN (למרות שבעבודה אני עובד עם אבל תמיד תצוגה בהירה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QC / QA זו בקרת איכות (Quality Control / Assurance) 

זה אומר שיש מישהו (או משהו) שבודק את המוצר לפני שהוא יוצא אל החנות / לקוח.

יש את זה בתוכנה, בחומרה, בנעליים, במכוניות ובעיקרון כל יצרן שמכבד את עצמו בודק את המוצרים שלו לרמה מסויימת לפני שהוא מוציא אותם מהמפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...