מה דעתכם על החברה של הזיכרון הבא DDR 4? +לינק - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על החברה של הזיכרון הבא DDR 4? +לינק

wariror42

Recommended Posts

היי חברים.

אני מעוניין בזיכרון הבא:

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=2&glist=1&uin=31357&txt_search=HyperX+FURY+DDR4&buy=&minprice=0&maxprice=0

כיום יש לי מחשב די טוב אם 16 2133 והייתי רוצה להתקדם ל64 גיגה אני חושב שהלוח שלי תומך כמובן אשמחש תגידו לי איך לודאות.במידה וכן אחליט לרכוש כמה דברים:

איך המחיר?

מבחינת ביצועיים אני ארגיש הבדלים?

המחיר 1590 יש יותר זול או אולי בכלל עדיף לי להוסיף עוד 16 גיגה 4 2133 מהירות או לשים 64 נקי?

חברה מומלצת?

בכללי יש לי מחשב חזק I7 6700 16RAM 4 SSD 500 GIGA  EVO 850.

תודה מראש לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאר המפרט?

מוגזם לגמרי ובזבוז כסף לדעתי, אם אתה מחפש לבזבז כסף ולומר "לי יש הכי גדול" תקנה...

מה אתה עושה עם המחשב? לשימושים הכי כבדים שאני יכול לחשוב עליהם, שהם לא מקצועיים 16GB זה מעל ומעבר.

אתה ממלא את הזיכרון? המחשב איטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@wariror42

קודם כל נתחיל מזה שתפרסם את דגם לוח האם שלך - צריך לוודא שאכן יש בו 4 חריצי הרחבה לזיכרון.

בנוגע לנפח הזיכרון - כמו ש @Ymac כתב - סביר להניח שאתה לא צריך נפח כזה, אבל מצד שני זה המחשב שלך ואתה אמור לדעת כמה אתה צריך לשימושים שלך.

בנוגע לתדר הזיכרון - אני לא חושב שזה משנה אם מדובר בזיכרון שעובד ב 2133MHz או ב 2400MHz. אם ההפרש במחיר הוא משמעותי, אני לא הייתי משקיע בזיכרון מהיר יותר, אלא אם כן אני יודע שיש לי צורך בכך (היישומים בהם נעשה שימוש ירוויחו מרוחב פס גדול יותר לזיכרון או אם מתוכננת לזיכרון).

בנוגע למחיר - אני רואה שבפלונטר מודול זיכרון DDR4 בנפח של 16GB שעובד בתדר של 2133MHz של HyperX עולה 314 ש"ח (קישור), מה שאומר ש-4 כאלו יעלו לך 1256 ש"ח. שזה הפרש של 334 ש"ח לעומת הזיכרון שנמכר ב KSP שקישרת אליו. כמובן שלזכות הזיכרון שנמכר ב KSP יש לומר שהוא עובד בתדר של 2400MHz ושהוא מגיע כערכה של 4 מודולי ולא כ-4 מודולי "בודדים", אך זה לא ממש אמור להשפיע בדרך כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...