הבדלים בלוחות האם של ג'יבייט - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בלוחות האם של ג'יבייט

sim

Recommended Posts

אני לא יודע בדיוק מה המשמעות של כל אות וכל סיפרה בסיומות האלו בשמות הלוחות, אבל הדרך הכי פשוטה למצוא את ההבדלים היא פשוט להיכנס לאתר של Gigabyte ולבצע השוואה בין הלוחות הרלוונטיים. אם אתה ממש רוצה להתעמק בזה, אפשר לחפש באינטרנט ביטויים כמו "gigabyte naming convention". בחיפוש שאני ביצעתי מצאתי בקישור הזה את ההסבר הזה:

ציטוט

D (Durability) - Indicates that the motherboard uses only solid state capacitors.U/UD (Ultra Durable 3) - Introduces 2 ounces of copper for both the Power and Ground layers
S2 (Smart, Safe) - Various features such as Q-Flash etc.S3 (Smart, Speed, Safe) - Same as above, but includes overclocking features

S4 (Silent Pipe, Smart, Speed, Safe) - Same as above, but uses heat pipe coolingS5 (CrossFire, Silent Pipe, Smart, Speed, Safe) - Same as above, but with CrossFire support.
Q6 (Quad , Quad Cooling, Quad E-SATA 2.0, Quad Triple Phase, Quad- Optimized, Quad DDR2 Slots) - Indicates quad- optimization

בנוסף האות H כנראה מעידה על יציאה גרפית מסוג .

כמו כן מצאתי את המצגת הזו שאולי תעזור לך. בכל מקרה, יש לשים לב שמדובר במידע מלפני מספר שנים ואני לא בטוח עד כמה הוא מעודכן ביחס ללוחות האם החדשים. למשל - בדוגמאות של הסיומות הנ"ל אני לא יודע לומר לך לפי המידע הנ"ל מה המשמעות של D3 או DH3. בקיצור - עדיף פשוט להשוות את הלוחות שבהם אתה מעוניין, כולל השוואה חזותית של הלוחות, שכן יכול להיות שההבדלים הם רק במערכת הקירור של הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...