קשיי הסתגלות למערכת הפעלה חדשה. - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קשיי הסתגלות למערכת הפעלה חדשה.

BenSmall Brown

Recommended Posts

שלום אני משתמש באנדרואיד עכשיו אחרי השימוש בווינדוס 6.5 ואני מאוד מתקשה.
אני מחפש בכרום את isecretary אבל לא מצליח למצוא שם שום תוכנה כזאת.
אמרו לי לחפש את המילה "משיבון" בחנות Play אבל מה שמתקבל בתוצאות זה "משיבון SMS".
אמרו לי שבמערכת הזאת יש יותר תוכנות שתומכות מאשר במערכת של מיקרוסופט אז מה לרשום?
כי כל מה שאני מוצא זה או תוכנות להקלטת שיחות או תוכנות מענה אוטומטיות, אין תוכנת משיבון שאם אני במקרה לא הספקתי לענות או ששכחתי את הטלפון במטען ולא לקחתי איתי או שאני בשיחה או שאני לא מכיר את המספר ולכן אשמח לדעת מי זה בהשארת הודעה ועוד מלא סיבות אחרות שצריך משיבון ולא לשלם על הזבל של חברת הסלולר שמוחקת לך את כל ההודעות (גם השמורות) וצריך לצלצל אליה בתשלום. מה שחשוב לי במשיבון שהוא:
1. יקליט רק שיחות שלא נענו או בתפוס
2. שתהיה הודעת פתיחה
3. שכל ההודעות ישמרו כקובץ
4. שיקליט לי מכל התוכנות האחרות (סקייפ, וויבר...)

מצד שני אולי כדי לי להחזיר את הטלפון ולקנות טלפון עם ווינדוס פון 9?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא שמעתי על מישהו שרוצה את זה, רוב האנשים מחפשים רק איך להיפטר מהמשיבון שלהם ומקללים אנשים שמשאירים להם הודעות קוליות...

אבל באופן הזוי אני מניח שזה קיים... (מה שכן לגבי סעיף 4 לדעתי אתה יכול לשכוח מזה)

משיבון באנגלית זה voicemail, נסה לחפש לפי זה. בחיפוש זריז ב-play ראיתי כמה וכמה אופציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסעיף 4 למה isecretary הקליט לי מסקייפ ותוכנות בחיפוש voicemail בחנות play לא מקליטות סקייפ?
איך הגעת ל-voicemail התרגום של מתרגם הוא answare machine את משיבון, גם התרגום של מזכירה אלקטרונית כמו isecretary לא עזר לי בחיפוש, ממש תודה על העזרה רק שוב חבל על סעיף 4 אתה בטוח שאין?

ושוב אני חוזר לאתר https://www.microsoft.com/he-il/windows/phones אולי עדיף את מה שאני מכיר, ונותרו לי רק עוד 10 ימים מתוך 14 שהיו להחזיר.

עריכה: אמרו לי שאם התוכנה מבקשת גישה למקומות שהיא לא צריכה יש לחשוש מהתוכנה, אחת התוכנות עם סמל של ציפור מבקשת גישה למיקום, תמונות\מדיה\קבצים, למצלמה, חיבור . זה בטוח?

הורדתי תוכנה אחרת והיא שלחה לי הודעה אבל כתוב לי שהייני חסום לקבלת הודעות לשירות מסוג זה. למידע נוסף לחץ SEND או חייג *160. באמת שאין לי כוח. אני מחזיר את הטלפון ולוקח טלפון עם מערכת נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Milford Cubicle  

ציטוט

בחיים לא שמעתי על מישהו שרוצה את זה, רוב האנשים מחפשים רק איך להיפטר מהמשיבון שלהם ומקללים אנשים שמשאירים להם הודעות קוליות...

עכשיו שאני קורא את זה שוב, אני לא מבין כלום. למה לקלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מיצרניות חוסמות את האופציה של מערכת ההפעלה להאזין לשיחות הטלפון ולהקליט אותן (מסיבות של פרטיות, למיטב ידיעתי). לכן גם אין הרבה שמקליטות שיחות.

על מנת להפעיל את האופציה הזו צריך לעשות רוט למכשיר או אפילו להתקין מערכת הפעלה או קרנל אחרים. בהתחשב בעובדה שאתה גם ככה משתמש חדש, לא הייתי ממליץ לך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית לחסימה היא שיש מדינות בהן זה פשוט לא חוקי, בארץ מספיק שצד אחד יודע שהשיחה מוקלטת, אבל זה לא כך בכל מקום.

לסמסונג למשל יש פיצ'ר מובנה להקלטת שיחות (שמשולב בחייגן של המכשיר) אבל הם מכבים אותו לרוב (כל?) הcsc.

צריך רוט בשביל להפעיל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omrij@
לי זה נראה כמו דבר שהיה לי גם בטלפון הקודם: כמו חסימה של פלא-פון, שכנראה בהסכם של החבילה של השיחות שהתחדשה לי אוטומטית הורידו לפי החוק את כל ה-SMS בתשלום, ה-MMS והשיחות למוקדים בתשלום נוסף כמו 103FM סופרבול ועוד...
כי לפי חוק אחר אבל דומה (נראה לי אם שאתה התכוונת להגנת הפרטיות, אז שאני חושב שזה הגנת הצרכן) בכל קניית חבילת שיחות בגלל תופעת מנויי חידוני הטריוויה יומיים (שמי שזוכר פוצצה את הרשת לא היה אתר נקי מזה) ובגלל ילדים שיצרו להוריהם חובות בתשלום ל144 וגם תופעת הקלפים ליד בתי הספר בגוש דן. אז בחוק החבילה הרגילה מבלי שהוא צריך לבקש כבר חסומה לו בכל מה שרשמתי הנ"ל ועוד.

לפי דעתי זה חוקי לגמרה בארץ כל עוד אתה בקולך או מזכירה אוטומטית מכינים אותך ומיידעים אותך "שהגעת לתא קולי בטלפון מספר +972-)X)XX-XXXX-XXX נא להשאיר הודעה לאחר השמע צלצול ביפ", או כפי שאני אומר "הגעת לטלפון של BenSmall Brown איני יכול לענות כרגע אנא השאירו שם ומספר טלפון ואחזור אליכם בהקדם ביפ."

למרות שרק בפרומו החוזר של רפי רשף: אשתו של חבר כנסת מהקואליציה שואלת בסוף אתה לא מקליט אותי והוא עונה לה בוודי שאת מוקלטת זה שידור חי, רק אחרי שהיא אמרה את כל דבריה (דבריה זה כבר עניין פוליטי ולא קשור).

@שניצל
ד"א שם מאוד יפה אני שוקל לקרוא לעובר כשיצא בשם הטעים הזה.
אתה בטוח שצריך לעשות רוט בשביל זה (מבטל את האחריות ל5 שנים) בכל מקרה אני כבר החזרתי עד שאתם עונים בפורום. ואני שוקל לקנות טלפון עם מערכת אחרת, מה אתם מציעים לי?
חשבתי לקנות באתר הזה: https://www.microsoft.com/he-il/windows/phones 
תגידו המערכת דומה למערכת ב ולמערכת 6.5 שהייתה לי?
(בווינדוס 6.1 ובשדרוג 6.5 יש דגש חזק על פינות כמו לחצן התחל, האיקס בפינה... וזה באמת הכי קל ללחוץ בפינות. השאלה האם גם בווינדוס מובייל 10 זה כך?) עכשיו יש גם טלפון vaio phone biz מה אתם אומרים עליו, מה עדיף לומיה או vaio? ואיפה הכי זול בחנות של מיקרוסופט באתר של סוני או משומש מ EBAY/Amazon/newegg?
http://www.ebay.com/itm/New-VAIO-Phone-Biz-Windows-10-Mobile-from-JAPAN-F-S-/121947459566

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...