Dell 2007WFP נדלק ל2 שניות וכבה. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2007WFP נדלק ל2 שניות וכבה.

IdolAdmin

Recommended Posts

היי,

מסכי האהוב מנסה להתפגר לאחר 9 שנים,

ברגע שמדליקים אותו הוא נשאר דולק ל 2 שנים ואז הוא מראה שחור (כפתורים עדיין מוארים..)

ישר חשבתי שזה קבלים אז פתחתי ולמרות שלא ראיתי קבלים בעייתים החלפתי הרבה מהם, אך הבעיה נשארה זהה..

מצאתי באינטרנט שמדברים על כך שאחר 2 שניות המסך מסיבה כלשהי מוריד את הבהירות ל0, אך לא הצלחתי להעלות את הבהירות..

הצלחתי לעשות פקטורי ריסט אך ללא שינוי..

ניסיתי להתחבר עם VGA במקום DVI.

גם כאשר מחברים רק כבל חשמל והמסך מעלה את הלוגו הוא כבה לאחר 2 שניות..

מישהו מכיר דרך לפתור את זה?

למישהו יש מסך זהה ויכול לתת לי הוראות לחצנים להעלאת הבהירות, כמה ללחוץ ועל מה בדיוק..למרות שנראה לי שאני עושה את זה נכון כבר..

תודה וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא קבלים בספק הכוח, מה שנשאר הוא הנורה עצמה. זה לא פשוט להחליף נורות בפאנל, והרבה יותר קל להחליף את כל הפאנל. עם זאת, עם המחיר של הפאנל וההתעסקות, וזה שמדובר במסך ישן, לא בטוח שלא עדיף פשוט לקנות מסך חדש.

זה הפאנל:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=LM201W01&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=LM201W01&_sacat=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על המסך הזה ואעשה הכל כדי להציל אותו!!!...עד שימאס לי..

אני לא בטוח שזה הפאנל, בפוסטים שונים מדברים בכאילו שלאחר 2 שניות הבהירות יורדת לאפס וצריך להעלות אותה אבל אני לא מצליח להעלות כשהמסך חשוך..

אור כהן אתה יכול לכתוב לי הוראות לפי כפתורים איך להעלות את הבהירות, ואיך לעשות פקטורי ריסט? בתקווה שהOSD זהה לשלי..

אלה פוסטים על התקלה שיש לי, זה קרה ללא מעט..

http://en.community.dell.com/support-forums/peripherals/f/3529/t/19193148?pi23185=1

http://www.tomshardware.com/forum/55037-2-dell-monitor-working-starts-seconds-black

בכל מקרה אני בקרוב אעלה פוסט להתייעץ לאיזה מסך לקנות..דל 24"\ 27" או קעור 27"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IdolAdmin

בפוסטים שונים מדברים בכאילו שלאחר 2 שניות הבהירות יורדת לאפס וצריך להעלות אותה אבל אני לא מצליח להעלות כשהמסך חשוך.

לא הבנתי איך הסקת את זה מהפוסטים שקישרת אליהם... וזה גם לא נשמע הגיוני בכלל. מה - בכל הדלקה הבהירות עולה למשהו נורמלי ואז אחרי שתי שניות יורדת לאפס? כל פעם? מה, יש איזה גמד מניאק בתוך המסך שלך שעושה את זה?

זה הספק או האינוורטר (לא סגור אם יש בכלל אינוורטר במסכים כאלה) או הנורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם זה עוזר:

לחיצה על כפתור ה2 משמאל (תפריט) -> קליק על כפתור ה+ -> לחיצה נוספת על כפתור התפריט -> קליק על כפתור המינוס -> קליק על כפתור התפריט -> לחיצה ארוכה (4 שניות) על כפתור הפלוס -> לחיצה על כפתור התפריט -> לחיצה על כפתור המינוס -> לחיצה על כפתור התפריט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

בכל מקרה, אם זה עוזר:

לחיצה על כפתור ה2 משמאל (תפריט) -> קליק על כפתור ה+ -> לחיצה נוספת על כפתור התפריט -> קליק על כפתור המינוס -> קליק על כפתור התפריט -> לחיצה ארוכה (4 שניות) על כפתור הפלוס -> לחיצה על כפתור התפריט -> לחיצה על כפתור המינוס -> לחיצה על כפתור התפריט

מעולה תודה, אנסה..
ראיתי בחיפושי אולי בכלל בקשר למסכים אחרים, שזה גם קורה..נשמע לא הגיוני אבל אם כבר החלפתי 15 קבלים לא יקרה כלום אם אנסה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...