FarCry - עובד לאט עם R9800Pro - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FarCry - עובד לאט עם R9800Pro

chris_u16

Recommended Posts

אז ככה, FarCry, על הגדרות הכי גבוהות, AF על 2 ו AA על Medium, רזולוציה 1024x768x32bpp x 85Hz.

הבעייה היא כזאת, המשחק ברובו עובד חלק ויפה אבל יש במשחק קטעים שזה פשוט מקרטע והFPS יורד באופן דראסטי לפעמים גם מתחת ל20FPS (השיא היה 13FPs), חוץ מזה שהוא קורא לפעמים מהדיסק קשיח גם אחרי הטעינה (שגם היא אורכת המון זמן יחסית) וזה גורם למשחק לקרטע עד שהוא מפסיק לקרוא וזה מעצבן!

אני פשוט ציפיתי שזה יעבוד לי חלק עם מערכת כמו שלי ושזה לא יקרטע ככה לפעמים.

יש לציין שאני מפעיל את המשחק אחרי סגירת כל התוכניות שפועלות ברקע כולל אנטיוירוס וכל מה שאפשר לסגור, בדקתי בTask Manager ואין שום דבר שמנצל משהו מהמעבד, ניצול מעבד ב 0%.

בנוסף אציין שגם אם אני שם AA על Low וAF על 1 עדיין יש קטעים שזה מגיע לבערך 20FPs אבל לא יורד מזה בדרך כלל.

אשמח לקבל הצעות לשיפור המהירות של המשחק.

לפי הידוע לי, המשחק אמור לעבוד לי חלק עם המפרט שלי, גם על האיכות הכי גבוהה.

2.0A @ 2625MHz

R9800P 128MB

הזכרון שלו ב"OC" למהירות שהצ'יפ אמור לעבוד בו (350).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן..,היום 512MB כבר לא מספיק ::)

זה נכון אבל נעזוב לרגע את הקטע שזה מקרטע בגלל שזה קורא מהHD, יותר מעצבן אותי כשזה מקרטע בגלל שהמחשב כאילו לא סוחב אותו!

בנוסף ניסיתי להנמיך את איכות הקול, הנמכתי את איכות הקול למינימום האפשרי, שמתי אותו על מונו, זה לא עזר כמעט בכלל.

יש הצעות לשיפור המהירות?

זה יהיה טוב אם מישהו בעל מפרט דומה לשלי יוכל להגיד איך המשחק עובד אצלו על ההגדרות הכי גבוהות, הגדרות כמו אצלי.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Same thing here 2 dude

יש לי R9800PRO וגם לי יש קרטועים כאלה כמו לך ...כניראה שזה הזיכרון מישהו פה בדק את צריכת הזיכרון במשחק וזה יצא 750 מגה רק למשחק שזה לא כולל שזה עוד איזה 150

הדרישות המומלצות של המשחק הם גם 1024 ראם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פתחו על זה כמה תראדים. המשחק הזה פשוט כבד בטירוף. אתם מנסים את כל פרטי הגרפיקה על הכי גבוה והכרטיס שלך לא עומד בזה. תנסה להוריד את פרטי המים והתאורה. זה אמור לעזור. אם זה לא עוזר, תוריד גם את הרמה של האפקטים המיוחדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שימו על 800X600! לא ממש מרגישים בהבדל..

והבעית .. לפי מה ששמעתי זה תופס

רק ברזולוציות גבוהות.

ד"א אני אצל חבר עכשיו עם R9800P מעבד 1.8, 256MB RDRAM.. ואפילו ניד פור ספיד

מקרטע ברזולציות 1024X786והגדרות רגילות..

בעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח מה אתה רוצה RDRAM זה חרא, פשוט עלוב ויקר.

העיקר שאצלך הוא עובד עם AA + AF + HIGH :-\.

ולפותח הת'רד, באמת המשחק הזה דורש הרבה מאוד , אני עם 256 פשוט לא יכול לשחק במשחק, הכל רץ מעולה עד שנגמר הזיכרון והוא קורא מההרד דיסק ואז יש תקיעות ענקיות של 5 לפעמים 10 שניות . המשחק הזה מוריד לקרשים את רוב המחשבים החזקים של ימינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הזאת היא לא מהמחשב שלי. ולפני שאני פותח משחקים אני מעיף את כל מה שאפשר ממש סוגר את כל התוכניות שאפשר לסגור, גם חיפשתי עבוד שירותים לא נחוצים (לא היו הרבה) וסגרתי, לפני הפעלת המשחק: 0% שימוש במעבד.

אגב גם NFSU זה משחק ממש כבד מבחינה גראפית (אבל לא זולל זכרון), הוא זוחל אצלי אם אני מפעיל AA דרך ההגדרות של הכרטיס מסך.

זה ממש מבאס :( קניתי כרטיס כזה יקר בציפיה שהכל יעבוד אצלי חלק אפלו על רזולוציות יותר גבוהות ובסוף זה לא ככה :'(

נ.ב: מה לא נכון במה שאמרו פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה היא מהמחשב שלי, ועצם העובדה שיש 40 פרוססים לא אומרת שזה מכביד על המחשב.

אם הם לא עושים כלו הם לא מפריעים לשום דבר.

שים לב שסה"כ יש 1063MB בשימוש ו 946 מתוכם הם של המשחק, מה שאומר שכל השאר תופס 117MB שזה ממש שום דבר.

והמשחק פועל אצלי לא רע כשהכל על מקסימום חוץ מה AA שעל בינוני והרזולוציה 1024*768 (באיזור ה 40FPS בממוצע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 256MB RDRAM והכל רץ אצלי חלק, הבעיה של הכ''מ ולא של הזיכרון.

אצלי הכל על Low והרזולוציה 1024*768, ללא פילטרים.

עצה שלי - תוריד את הפאטץ' החדש, שמעתי שהוא עושה פלאים בעניין של הביצועים.

תשים את כל הפרטים על Low (אני לא מרגיש בהבדל), חלק מהאפקטים תבטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להתלונן

לי יש 4 ti 4200 ו- 512 ראם, ואצלי המשחק בכלל לא זז סביר בלי פילטרים על HIGH, אני צריך להוריד הכל לMEDIUM ברזולוציה של 1024X768 ..

לפי דעתי, אם תוסיף 512 ראם, המשחק ירוץ מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 256MB RDRAM והכל רץ אצלי חלק, הבעיה של הכ''מ ולא של הזיכרון.

אצלי הכל על Low והרזולוציה 1024*768, ללא פילטרים.

עצה שלי - תוריד את הפאטץ' החדש, שמעתי שהוא עושה פלאים בעניין של הביצועים.

תשים את כל הפרטים על Low (אני לא מרגיש בהבדל), חלק מהאפקטים תבטל

אם תשים כרטיס טוב יותר הבעיה תהפוך להיות של הזיכרון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...