FarCry - עובד לאט עם R9800Pro - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FarCry - עובד לאט עם R9800Pro

chris_u16

Recommended Posts

לVentaje זה ברור שאין לך בעיה עם הזכרון כי ברגע שהכל על Low זה תופס הרבה פחות מקום בזכרון

כפי שנאמר מעלי, אם תשים כרטיס מסך איכותי ותעשה הכל על Very High תצטרך לחכות שנים עד שהמשחק ייטען בלי תקיעות (אם בכלל זה יקרה)

אגב, עדכנתי מ1.0 ל1.1 והרגשתי שיפור קל בביצועים, עדיין עובד קצת לאט.

לפי מה שקראתי, העדכון מאוד משפר את הביצועים וגם מתקן כמה באגים עבור כרטיסי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יעזור לכם כלום המשחק הזה רוצה לפחות 630 מ"ב להגדרות בינוניות מאוד..

מי שיש לו רק 512 יכול לחפש את כל הסיבות שבעולם, כרטיס מסך, מעבד חלש.... המשחק הזה רוצה רק ובטונות.

יש לו מפות ענקיות והכל צריך להטען לזיכרון הפיזי.

היו לי 2 כפול 256 והמשחק קירטע החלפתי ל 2 כפול 512 והכל עבר להילוך מהיר ומדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשאלו אותי אז המשחק קצת דפוק.

כי זה לא הגיוני שמחשבים כאלה תותחים שיש פה לחברה לא יריצו אותו כמו שצריך.

זה קצת מוגזם לדעתי, במיוחד הזיכרון שהוא צורך.

כבר ראיתי משחקים עם גרפיקה דומה אבל רצים ממש חלק במיוחד על מחשבים כאלה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור לכם כלום המשחק הזה רוצה לפחות 630 מ"ב להגדרות בינוניות מאוד..

מי שיש לו רק 512 יכול לחפש את כל הסיבות שבעולם, כרטיס מסך, מעבד חלש.... המשחק הזה רוצה רק זיכרון ובטונות.

יש לו מפות ענקיות והכל צריך להטען לזיכרון הפיזי.

היו לי 2 כפול 256 והמשחק קירטע החלפתי ל 2 כפול 512 והכל עבר להילוך מהיר ומדהים.

תראה, אני יודע מה זה קירטוע של זכרון ומה זה קרטוע שלא שייך לזכרון.

כשזה הזכרון, המחשב קורא מהדיסק קשיח מלא והמשחק מקרטע בצורה עצבנית

העניין הוא שאצלי בדרך כלל זה *לא* הזכרון. זה עובד לי לאט במקומות מסויימים שיותר קשה לעבד אותם, קורה הרבה כשאני משתמש במשקפת (זה מוזר לאללה, הרי במשקפת הוא אמור לעבד פחות מידע כי התמונה קטנה יותר!), כשזה קורה, זה לא קורא בכלל מהדיסק קשיח! לכן אני אומר שאמנם הוספת זכרון יעזור לטעינה מהירה יותר וגם יבטל לחלוטין את הקירטועים המעצבנים שקורים בדרך כלל בפעם הראשונה בהתחלת השלב אבל מה שיותר מרגיז אותי מזה זה הקרטועים שלא בגלל הזכרון, יעני 2.6GHz, R9800P וגם 512MB לא מספיק למשחק הזה וזה מעצבן בטירוף!

אני חושב שאפילו 3 (הבטא) יעבוד אצלי יותר טוב מהמשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הגדרות אוטומטיות של המשחק ב Options האם השתמשת בהם ?

הדרייבר של ATI צ"ל על מאוזן ו"בחירת העדפות לישום"

מעבר לכך המשחק דורש מעל 512 מ"ב, אם יש לך פחות אז תקבל קירטועים, זו עובדה שלא ניתן להתעלם ממנה ולא חשוב מה אתה חש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני יודע מה זה קירטוע של זכרון ומה זה קרטוע שלא שייך לזכרון.

כשזה הזכרון, המחשב קורא מהדיסק קשיח מלא והמשחק מקרטע בצורה עצבנית

העניין הוא שאצלי בדרך כלל זה *לא* הזכרון. זה עובד לי לאט במקומות מסויימים שיותר קשה לעבד אותם, קורה הרבה כשאני משתמש במשקפת (זה מוזר לאללה, הרי במשקפת הוא אמור לעבד פחות מידע כי התמונה קטנה יותר!), כשזה קורה, זה לא קורא בכלל מהדיסק קשיח! לכן אני אומר שאמנם הוספת זכרון יעזור לטעינה מהירה יותר וגם יבטל לחלוטין את הקירטועים המעצבנים שקורים בדרך כלל בפעם הראשונה בהתחלת השלב אבל מה שיותר מרגיז אותי מזה זה הקרטועים שלא בגלל הזכרון, יעני 2.6GHz, R9800P וגם 512MB לא מספיק למשחק הזה וזה מעצבן בטירוף!

אני חושב שאפילו 3 (הבטא) יעבוד אצלי יותר טוב מהמשחק הזה.

על זה בדיוק אני מדבר!!!

שזה מחרפן לי את הצורה!! :cwm23:

למרות שאצלי זה די רץ חלק, אומנם קירטע קצת על התחלת השלב אבל לא אחרי זה. (כמובן בפרטים מלאים)

אבל עדיין, זה לא היגוני, שמחשב שקנינו אתמול וממש חיה כבר צריך לשדרג אותו בגלל משחק מפגר!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה בדיוק אני מדבר!!!

שזה מחרפן לי את הצורה!! :cwm23:

למרות שאצלי זה די רץ חלק, אומנם קירטע קצת על התחלת השלב אבל לא אחרי זה. (כמובן בפרטים מלאים)

אבל עדיין, זה לא היגוני, שמחשב שקנינו אתמול וממש חיה כבר צריך לשדרג אותו בגלל משחק מפגר!!!!

כאתה אומר פרטים מלאים, אתה מתכוון כולל AA על High וAF על 4?

אצלי אם אני שם את המשחק על פרטים מלאים, AA בינוני וAF על 2 המשחק עובד דיי חלק, כמעט תמיד אבל יש קטעים מסויימים שפיתאום הוא מקבל ת'איטיות וזה לא בגלל הזכרון אלא בגלל שהמעבד והכרטיס מסך לא מספיקים למשחק הזה! :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

listen I got 9600XT, 1800+@1.68Ghz, 256MBx2. I run the game on 1024x768x32 with all on medium except shadow and lighting, which are on high. AF on quality 8 and AA on x4. the game still looks awsome and runs smoothly. and it loads really fast, well that's because I got a SATA HD =].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Same thing here 2 dude

יש לי R9800PRO וגם לי יש קרטועים כאלה כמו לך ...כניראה שזה הזיכרון מישהו פה בדק את צריכת הזיכרון במשחק וזה יצא 750 מגה רק למשחק שזה לא כולל windows שזה עוד איזה 150

הדרישות המומלצות של המשחק הם גם [glow=red,2,300]1024 ראם[/glow]

הגזמנו קצת אתה לא חושב????????????????

לי יש 9800pro וראם 768... כשאני מפעיל את המשחק וברקע פועלות עוד כמה תוכנות... זה עובד ממש ממש חלק

על מקסימום היכולות של המשחק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להפעיל את המשחק עם פילטרים ועל הגרות גבוהות עדיף כרטיס מסך עם 256MB ו768RAM מאשר כרטיס מסך 128 ו1024 ראם, זה תקף לפחות ל9800, אבל לגבי ה9600 אני לא כל כך בטוח :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

listen I got Radeon 9600XT, XP 1800+@1.68Ghz, 256MBx2. I run the game on 1024x768x32 with all on medium except shadow and lighting, which are on high. AF on quality 8 and AA on x4. the game still looks awsome and runs smoothly. and it loads really fast, well that's because I got a SATA HD =].

Same Only i Use Radeon9800Pro

And XP3200+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...