לא נמצאו מנהלי התקן חדשים - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נמצאו מנהלי התקן חדשים

MrFantstic

Recommended Posts

שלום אנשים יקרים אשמח לעזרתכם.

אני מנסה להתקין 7 בגירסת 64 ביט דרך דיסק און קי במחשב נייח חדש.

בכל פעם שאני מגיע למסך ההתקנה אני מקבל שגיאה "לא נמצאו מנהלי התקנים חדשים. נא וודא כי מדיית ההתקנה כוללת את מנהלי ההתקנים הנכונים"

מדובר בלוח אם h170 pro

עידכנתי את הביוס ניסיתי כל מיני מדריכים ברשת ואני ממש אובד עצות ומיואש.

יש לציין כי כי יש ברשותי שבו ההתקנה עברה חלק בלי בעיות.

אשמח לעזרתכם,

תודה

IMG_20160415_220842.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להוריד מהאתר את

תבחר וutilities

"Use this tool to create a Windows 7 installation file with 3.0 drivers preloaded for 100 series motherboards "

https://www.asus.com/Motherboards/H170-PRO/HelpDesk_Download/

זאת הסיבה, ציטוט מפה:

1) העיפו את בקר הUSB2 הענתיקה מהצי'פים החדשים. מתישהו זה היה קורה, מישהו באינטל החליט שזה יהיה עכשיו (לא יודע מי ולמה).

2) ההתקנה של Win7 לא יודעת לעבוד עם בקר USB3. היא אף פעם לא ידעה. פשוט לא חשבו על זה בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על תגובתכם,

ניסיתי לחבר את הדיסק און בחיבור usb2 בלוח ביטלתי את כל היציאות usb3 דרך הביוס

וזה עדיין לא עזר.

הורדתי את מה שנתתם לי בקישור מה אני עושה עם זה בדיוק ?

מכין התקנה חדשה? לא הבנתי כל כך

סליחה ושוב תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעשית לא קשור, יש תאימות אחורה אין את התמיכה הבסיסית כמו שצויין, ניתן להתקין צריך לשים לב ל2 דברים, דרייברים במהלך ההתקנה שלפעמים יש בהתקנה עצמה ואם אין צריך את ההתקנה המקוסתמת, ואת התמיכה אחרי שחלונות הותקן, אפילו בזמן הקלדת השם משתמש עד שמתקינים את הדרייבר של הusb3. ניתן להשתמש במקלדת ps2 אם יש, בלוחות של יש אמולטור עבור ההקלדה בביוס, למי שאין דיסק ואין אמולטור ואחרי ההתקנה למעשה הוא לא יכול להתקין כי הדוק לא מזוהה (בהתקנה המוקסטמת לא אמור לקרוא) שימו לב שאפשר להתקין דרך הביוס עבור הusb והכרטיס , לפותח הדיון אתה יכול להוריד בטורנט גירסא עם עדכונים 2016 והתקנה נקייה כדי שתוכל להכניס את הקוד שלך, ברובם יש תמיכה לדרייברים בזמן ההתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

מה שעשית לא קשור, יש תאימות אחורה אין את התמיכה הבסיסית כמו שצויין, ניתן להתקין צריך לשים לב ל2 דברים, דרייברים במהלך ההתקנה שלפעמים יש בהתקנה עצמה ואם אין צריך את ההתקנה המקוסתמת, ואת התמיכה אחרי שחלונות הותקן, אפילו בזמן הקלדת השם משתמש עד שמתקינים את הדרייבר של הusb3. ניתן להשתמש במקלדת ps2 אם יש, בלוחות של יש אמולטור עבור ההקלדה בביוס, למי שאין דיסק ואין אמולטור ואחרי ההתקנה למעשה הוא לא יכול להתקין כי הדוק לא מזוהה (בהתקנה המוקסטמת לא אמור לקרוא) שימו לב שאפשר להתקין דרך הביוס עבור הusb והכרטיס , לפותח הדיון אתה יכול להוריד בטורנט גירסא עם עדכונים 2016 והתקנה נקייה כדי שתוכל להכניס את הקוד שלך, ברובם יש תמיכה לדרייברים בזמן ההתקנה.

הבנתי אותך. זה הגיוני מה שאתה אומר כי העותק של וינדוס 7 הכנתי אותו מדיסק מקורי של וינדוס שקניתי ב2009.

לי זה היה מוזר כי המקלדת והעכבר כן עובדים לי בזמן ההתקנה(והם מחוברים דרך usb3)

לגבי הקטע של העדכונים והדרייברים אם יש לי קובץ התקנה של win10 ואני יכין ממנו דיסק און קי זה אמור לעבוד לא?

ממש תודה על העזרה חבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

האם הדוק שאתה משתמש בו הוא USB3 ?

הדיסק און קי עצמו אתה מתכוון? הוא 3 כן.

עדכון:

מתקין כרגע windows10 .

נקווה שיעבור בשלום P:

תודה על עזרתכם למדתי המון בזכותכם xD

IMG_20160416_105150.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב דיסק התקנה מ2016 (הורדת טורנט) עם הוספה של הדרייברים מהאתר של או הקישור של יהודה, תשים את הקוד שלך, יש 3 שלבים שצריך לעבור, ההתקנה הראשונית, השלב שרושמים את שם המשתמש והשלב אחרי שהמערכת עולה, אני מעריך שעם שינוי ההתקנה מהקישורים זה יתפוס להכל, אל תערבב בין מערכות הפעלה שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

מענין מה קורה אם הדוק להתקנה הוא USB2 . אצלי זה כן עובד.

ומענין אם יש הגדרה בביוס שלך שמבטלת את ה USB3 במחשב.

יש לי בביוס אפשרות לנהל כל פורט בנפרד

אז פשוט סימנתי את כל הפורטים של USB3 על DISABELD

אבל זה עדיין לא עזר . 

אני חושב ש none77 צדק. 

קודם כל זה לא משנה אם מבטלים את זה בביוס ברגע שהלוח הוא חדש ואין בו דרייבר/בקר של USB2 זה לא עוזר.

אני חושב שהבעיה באמת הייתה בזה שהעותק של הWINDOWS 7 שהיה לי הוא מאוד ישן ואין בו תמיכה בUSB 3

ובגלל זה זה לא עבד.

ציטוט של none77

הכי טוב דיסק התקנה מ2016 (הורדת טורנט) עם הוספה של הדרייברים מהאתר של או הקישור של יהודה, תשים את הקוד שלך, יש 3 שלבים שצריך לעבור, ההתקנה הראשונית, השלב שרושמים את שם המשתמש והשלב אחרי שהמערכת עולה, אני מעריך שעם שינוי ההתקנה מהקישורים זה יתפוס להכל, אל תערבב בין מערכות הפעלה שונות.

זהו ניסיתי לעשות את זה וזה גם לא עזר .

על כל פנים בסוף הורדתי WINDOWS10 בעזרת המחשב הנייד שלי והרישיון המקורי

והכנתי דוק חדש עם WINDOWS10 התקנתי והכל עבד פיקס. (אני עכשיו כותב מהמחשב החדש xD סוף סוף )

קצת מבאס כי רציתי את ה7 אבל לא נורא, העיקר זה עובד. 

המון תודה על העזרה חברים אין עליכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "וינדוס ישן"   הכי חדש הוא זה שיצא אחרי ה SP1 . אין חדש יותר שהוא מקורי ממיקרוסופט.

אם יש אז הם לא מקוריים שעברו עיבוד, מי יודע על ידי מי ומה עוד הושתל  בהם.

ולמקורי יש תמיכה מלאה ב USB2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

מה זה "וינדוס ישן"   הכי חדש הוא זה שיצא אחרי ה SP1 . אין חדש יותר שהוא מקורי ממיקרוסופט.

אם יש אז הם לא מקוריים שעברו עיבוד, מי יודע על ידי מי ומה עוד הושתל  בהם.

ולמקורי יש תמיכה מלאה ב USB2 .

ישן זה דיסק שקניתי ב2009 xD

(לפי מה שאני זוכר, USB3 בכלל עדיין לא יצא באותה תקופה)

וכנראה זו הייתה הבעיה שבגלל שאינטל הורידו את התמיכה בUSB2 בלוחות החדשים שלהם זה לא עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...