בניקיונות לפסח מצאתי שני כרטיסי מסך ישנים - אני בר מזל?? :) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניקיונות לפסח מצאתי שני כרטיסי מסך ישנים - אני בר מזל?? :)

KeepOuT

Recommended Posts

בניקיונות לפסח מצאתי רכיבים ישנים של מחשב שפעם היו לי, בין היתר מצאתי שני שהשתמשתי בהם בעבר. האחד FX 5200 125mb והשני gt520 1G. מה אתם חושבים? אני בר מזל?? :)

יש לכם גם כרטיסים ששמרתם ממחשבים קודמים?

ASUS FX 5200 128M (משנת 2003) :

25534.jpg

7619334.jpg

7948387.jpg

NVIDIA GT 520 1GB (משנת 2010):

30574871.jpg

5148029.jpg

72199032.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו נוסטלגייה! מזכיר לי את הכרטיס שהיה לי nv 440 של gf עם 64 . אז בתקופה ההיא בשלהי שנות ה 2000 זה היה נחשב לכרטיס פצצות. עם מעבדי 4 ככה היו מכנים את זה אנשים . " איזה יש לך לי יש 4 ולי יש 5 חחחחח

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הנוסטלגיה מזכירה את הכרטיס האגדי  VooDoo 3 של 3DFX המחשב  היה חד לבתי 150HZ וזיכרון של 16MB , לפניו היה לי מחשב של פקרד בל עם 25HZ ו 4MB שכרטיס המסך היה מובנה בלוח (שנות התשעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של sim

לי הנוסטלגיה מזכירה את הכרטיס האגדי  VooDoo 3 של 3DFX

Voodoo 3 זה משהו אחר. כשיצא הוא היה כרטיס מאוד חזק עם יכולות מיוחדות (Glide) שלא היו בכל כרטיס. היו משחקים (כמו מה שרואים בוידאו, אבל עוד רבים) שנכתבו במיוחד כדי לעבוד עם הVoodoo ואו שלא עבדו עם שום דבר אחר, או שנראו הרבה יותר טוב במצב Glide. כרטיסים מודרניים לא תומכים בGlide (למרות שיש אמולטורים טובים שמדמים את זה), ולכן לVoodoo 3 עדיין יש נישה שבה הוא שימושי (מחשב למשחקי נוסטלגיה של DOS/Win9x של סוף שנות ה90 / תחילת שנות האלפיים).

ה"אוצר" של פותח הדיון הם כרטיסי קקה שאין בהם שום דבר מיוחד, והשימוש היחיד שלהם היה לחבר אותם למחשב משרדי שקר כלשהו, רק כדי שיוכל להוציא תמונה למסך. אגב, אין צורך להיעלב - גם לי היה 5200 בשלב כלשהו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

Voodoo 3 זה משהו אחר. כשיצא הוא היה כרטיס מאוד חזק עם יכולות מיוחדות (Glide) שלא היו בכל כרטיס. היו משחקים (כמו מה שרואים בוידאו, אבל עוד רבים) שנכתבו במיוחד כדי לעבוד עם הVoodoo ואו שלא עבדו עם שום דבר אחר, או שנראו הרבה יותר טוב במצב Glide. כרטיסים מודרניים לא תומכים בGlide (למרות שיש אמולטורים טובים שמדמים את זה), ולכן לVoodoo 3 עדיין יש נישה שבה הוא שימושי (מחשב למשחקי נוסטלגיה של DOS/Win9x של סוף שנות ה90 / תחילת שנות האלפיים).

ה"אוצר" של פותח הדיון הם כרטיסי קקה שאין בהם שום דבר מיוחד, והשימוש היחיד שלהם היה לחבר אותם למחשב משרדי שקר כלשהו, רק כדי שיוכל להוציא תמונה למסך. אגב, אין צורך להיעלב - גם לי היה 5200 בשלב כלשהו. :)

לא נעלב חחח
כאשר הביאו לי את הכרטיס הזה חשבתי שהוא הכי חזק בעולם :)
גם מצאתי את כל הכוננים השקיחים שהיו לי בכל המחשבים, נוסטלגיה לראות מה הלך שמה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי איפשהו 2 MX עם 32 מגה זכרון

היה על 4 מהראשונים עם מהירות שעון של 1.6GHZ

היה לי סה"כ 128 מגה ראם על הלוח אם!!!

כל זה איפושהו בבית, לא יודע איפה, פעם אחרונה שבדקתי המערכת עבדה, נזרק הצידה מסיבות ברורות חחח

יש לי גם Nvidia 7200 GTS שעדיין עובד! בדקתי אותו לפני חצי שנה עם occt סתם כי היה משעמם.

ויש לי ATI Radeon 4850 (עוד לפני שנקנה ע"י AMD) שאמור לעבוד עדיין, פירקתי את המחשב שהוא היה בו בגלל שהלוח אם מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Epidem

היה לי איפשהו 2 MX עם 32 מגה זכרון

היה על 4 מהראשונים עם מהירות שעון של 1.6GHZ

היה לי סה"כ 128 מגה ראם על הלוח אם!!!

אני בעצמי הכנתי הצעות מחיר לפני קצת יותר מ- 20 שנה (כשעבדתי בזה לפני התואר.. אני כזה זקן...!) ל-386SX עם 4MB .

אם אני זוכר נכון כל מגה עלה אז בערך 40 דולר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...