האם הבעיה בספק כוח ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הבעיה בספק כוח ?

dask1

Recommended Posts

שלום,
אז ככה יש לי מחשב שכל הזמן קרס בדקתי כל דבר אפשרי בו והגעתי למסקנה שזה הספק כוח, כאשר אני החלפתי הבעיה נפתרה והוא הפסיק לקרוס.
אז לצערי הספק נקנה מKSP, הלכתי לשם הבאתי להם אותו והם אמרו לי שהם יבדקו אותו היה והוא לא תקין יחליפו לי לחדש...
עבר שבוע חזרתי לחנות המוכר אמר לי הספק תקין 100%, התעצבנתי ורבתי איתו שם שזה לא יכול להיות והסברתי לו למה, הוא בתגובה אמר שהוא יעביר את זה לבוחן אחר מטעם KSP
קיבלתי מהם עכשיו SMS לבוא לקחת אותו כי הוא נמצא תקין.
מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה קורה פה ?
הקריסות מתרחשות שהמחשב במאמץ ושוב כמו שאמרתי החלפתי ספק והבעיה נפתרה !
(זה קרס לי הרבה מאוד פעמים לקח לי יומיים שלוש עד שהגעתי למסקנה שמבחינתי זה בוודאות הספק[בדקתי כל רכיב שיש במערכת, מערכות הפעלה שונות וגם כל פעם זה קרס עד לרגע שבו החלפתי ספק])

יש סיכוי שKSP צודקים ? כי זה פשוט נראה לי כמו התנערות מאחריות !
(הפוסט הקודם שלי בנושא הבעיה במחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

אם ברגע שהחלפת ספק הבעיות נפתרו אז זה ספק. לך תדע איך הם בודקים אותו, מה הספק?

אם זה גולדן טייגר בכל מקרה שווה להחליף אותו.

Seasonic 650w gold+ modular

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק טוב, אתה מן הסתם יודע, תנסה לממש אחריות, ברגע ששמת ספק אחר לא רואה סיבה שזה לא הספק, תנסה לשחק עם מיקום החיבור של הכרטיס מסך, אולי הם לא בודקים את הכרטיס במאמץ. לבינתיים הייתי מבטל המהרות אם יש.

בספק ששמת גם אימצת את המחשב?

מה המפרט?

אפשר להסתכל גם ביומן ארועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

ספק טוב, אתה מן הסתם יודע, תנסה לממש אחריות, ברגע ששמת ספק אחר לא רואה סיבה שזה לא הספק, תנסה לשחק עם מיקום החיבור של הכרטיס מסך, אולי הם לא בודקים את הכרטיס במאמץ. לבינתיים הייתי מבטל המהרות אם יש.

בספק ששמת גם אימצת את המחשב?

מה המפרט?

אפשר להסתכל גם ביומן ארועים.

כמו שאמרתי הם מנסים להתחמק מאחריות ! (אין המהרות לכלום וכבר ניסיתי עם רק הכרטיס מובנה וזה לא עזר)
כן בספק ששמתי אני כבר איתו שבוע ואין שום בעיה
i7 4790, gtx960 אבל אין אני בטוח שזה לא בעיה ברכיב אחר במערכת
יש באשכול השני שלי תמונה מהיומן אירועים...

ציטוט של Ivan

תחזיר את הספק הישן למחשב - ותדע לבטח.

מי יודע מה הזזת/הדקת  בזמן החלפת הספק.

אני היום  הולך לקחת מהם בחזרה את הספק,
מסכים איתך שזה אפשרי שאולי הזזתי או הדקתי משהו בזמן החלפת הספק, הבעיה היא שוואלה אני לא רוצה להגיע למצב שאני שוב חוזר לבית שלי עם מקולקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הברירה שלך?

תנסה לפחות לוודא שהם בדקו את הספק במאמץ. אם הוא יחזור לעשות בעיות, או שתלך ראש בראש כולל משפטים וכו' או שתנסה לעשות rma מול היצרן, לא יודע אם יש יבואן בארץ גם אם יש סביר שינפנפו אותך כי סביר שהוא יבוא מקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי הם קיבלו שכל !
אז אחרי שבדקו לי אותו במשך שבוע אמרו שהוא תקין, סירבתי לקחת אותו אז הוא אמר לי שהוא יקח את זה לבוחן אחר בטעמם ואחרי עוד שבוע, היום הביאו לי אחד אחר תקין (האריזה אבל לא הגיע סגורה ולקחו ממנו את הכול שזה די דפוק כי מה כבר יש להם לעשות עם הכבלים האלו הם סתם אוגרים אותם וזה סתם מסריח לקבל ספק שהתעסקו בו...)
בכול מקרה תודה לכולם פה על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...