התייעצות לשדרוג/קניית מחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לשדרוג/קניית מחשב

orei

Recommended Posts

שלום לכל המומחים פה,
לאחר ניסיון די כושל להריץ פיפא על המחשב בצורה טובה החלטתי לשדרג את המחשב שלי.
קודם כל חשוב לי לדעת אם יש טעם לנסות לשדרג או לוותר לנסות למכור ולקנות אחד חדש.
המפרט של המחשב הינו:
מעבד i5 750
לוח wb55
זכרון 8gb
כרטיס מסך 660gtx
ספק fsp600-80ghn
מארז coolermaster cm690
בנוסף יש לי עוד מחשב פחות חזק אבל יותק חדש שכולל:
מעבד i3 2100
לוח ga-ph67a-ud3-b3
זכרון 2gb
כרטיס מסךgts450 1gb
הספק ג'נרי ומארז אין לו.
עכשיו אני רוצה לשדרג את אחד מהם בלא יותר מ2500 שח ככל האפשר לרמה שיריץ פיפא מצויין ומשחקים אחרים ברמה סבירה וללא תקיעות.
חשוב לציין שאין לי בעיה לקנות חלקים ביד 2 ואשמח לשמוע את דעתכם בעניין ובנוסף חלקים מיותרים אני רוצה למכור ולכן אשמח לדעת כמה שווה כל חלק שאני משדרג.
תודה רבה ושבוע טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הדרישות המומלצות שפיפא 2016 הם מעבד סנדי ברידג' שזה דור אחרי המעבד שלך וכרטיס מסך מסוג GTX460 שזה

כרטיס מסך שני דורות אחרונה ממה שיש לך, כמות הזכרון היא די והותר לכל משחק.

אני לא משחק בפיפא אבל אני חושב שזה קצת מוזר שהמשחק לא רץ בצורה נורמלית או סבירה לכל הפחות... לא?

אולי יש בעיה אחרת?

אם אין לך בעיה לקנות משומש, חפש כרטיס נוסך 280X מחיר טוב יהיה באיזור ה-650 שקלים, עדיף לחפש אחד עם אחריות

ויש כאלה. הביצועים יהיו טובים בעשרות האחוזים מהכרטיס הקיים ואחד חדש יעלה לך כ-1000 שקלים.

מעבר לזה שילוש (חדש) כמו מעבד I5 מהדור האחרון יעלה כ-900 שקלים, לוח החל מ-300 שקלים, DDR4

בנפח 8GB בכ-160 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ברמת תודה על התגובה המהירה.

המחשב מריץ את הפיפא אבל נכבה לפעמים תוך כדי משחק. אני מעריך שזה בגלל שהמעבד כבר עייף (הכרטיס נקנה שלוש שנים אחרי שאר המחשב).

אשמח לשמוע את דעתך על הוספת בנוסף וכמה הוא יכול לתרום ולהחלפת השילוש איזה לוח אתה ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערכה שלך שגויה, המעבד לא מתעייף וגם נדיר מאוד שמתקלקל, הבעיה יכול לנבוע מהספק, לוח, כרטיס מסך, בעיית חום, ואולי אפילו מהמשחק עצמו אם הוא לא חוקי למשל.

לא מציע לשדרג שום דבר לפני שתעלה על הסיבה לתקלה, תוכל לפתוח שירשור בפורום תמיכה טכנית כי זה לא הפורום המתאים לפתור תקלות.

כונן מועיל מעט במשחקים בטעינת המשחק והמפות, הוא לא מוסיף לביצועים ברמת תוספת FPS ורמת ההגדרות במשחק. הוא כן מועיל בדברים אחרים בכל מה שקשור לפעולות הכונן, בגדול הוא עושה את מה שקשיח עושה , רק הרבה יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם כל תבין מהיכן הבעיה, אחרי שתגלה מה גורם לתקלה אז נדע מה לשדרג, למשל אם תשדרג עכשיו מעבד לוח זכרונת כרטיס מסך, והבעיה בכלל בספק הכוח אז זה סתם יגרום לך לברדק.

וכאב ראש. מצד שני חבל לשדרג סתם דברים שלא צריך כי אם הספק בסדר, המארז בסדר, הקשיח בסדר וכ' זה יפנה תקציב לדברים חשובים אחרים.

כמו שאמרתי פנה לפורום תמיכה טכנית כי זה לא המקום, וכמובן שתתחיל בניסיון להפעיל משחק אחר במשך איזה שעה, ותבדוק גם טמפ' של המעבד והכרטיס מסך, אם הכל בסדר אז הריי שהבעיה במשחק עצמו, אם התקלה חוזרת אז צריך לבדוק את הגורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...