צריבה והתקנת לינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבה והתקנת לינוקס

GodLike

Recommended Posts

אוקיי , אז ככה , הורדתי את RedHat 7.2 , ועכשיו מגיע רגע הצריבה . אבל שאלתי היא כזאת : מה אני צריך לעשות כדי שאני אוכל לבצע התקנה מסודרת בלי בעיות . כלומר האם לפני הצריבה אני צריך לפתוח את 2 הקבצים ( בעזרת ISO BUSTER ) ואז לצרוב אותם ?!

ת'אמת , אין לי שמץ של מושג איך לעשות זאת בצורה מסודרת ותקינה .

אשמח לקבל פתרונות .

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , אז ככה , הורדתי את RedHat 7.2 , ועכשיו מגיע רגע הצריבה . אבל שאלתי היא כזאת : מה אני צריך לעשות כדי שאני אוכל לבצע התקנה מסודרת בלי בעיות . כלומר האם לפני הצריבה אני צריך לפתוח את 2 הקבצים ( בעזרת ISO BUSTER ) ואז לצרוב אותם ?!

ת'אמת , אין לי שמץ של מושג איך לעשות זאת בצורה מסודרת ותקינה .

אשמח לקבל פתרונות .

???

אם הבנתי אותך נכון כל מה שאתה צריך לעשות זה לצרוב כל קובץ ISO ישירות לCD בעזרת האופציה:

write from image file

(image=ISO)

אתה יכול להשתמש ב-cloneCD שם זה מאוד פשוט (אבל כל תוכנת צריבה נורמאלית מכילה את האופצייה הזאת)

אחד מהדיסקים יהיה BOOTABLE תשתמש בו ותהיה לך התקנה מסודרת בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב אני מציע לך לפני שאתה רץ להתקין.....להתעמק קצת לגבי הלינוקס וללמוד את ההכנות שיש לבצע לפני ההתקנה כמו גיבויים...

כדי לא לאבד אנפורמציה חשובה להכיר טוב את החומרה היות ולפעמים יש בעיות... ושנית תקרא את המדריך למתחילים שיש באתר PCPRO

אני מציע לך כל זאת מנסיון אישי... ההתלהבות בהתחלה גדולה... אבל אם לא מתכוננים הטיב עללולי להקלע לבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי , תודה רבה .

אל תדאג , אני מתקין את הלינוקס על מחשב ישן ( P3 550 ) . יש לי מחשב נוסף שבו אני משחק וגולש . אז ככה שאני לא דואג לגבי המחשב הישן .

:) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לצרוב את הקובץ אימג' (אם אני לא טועה זה קובץ ISO) כמות שהוא!

אני צרבתי את זה ב EASY CD CREATOR 5.02D

הדיסק יצרב לך כ BOOTABLE של ..

ואז כל מה שישאר לך לעשות זה להגדיר למחשב שיאתחל את המחשב מה CDROM ולהכניס את הדיסק הראשון של הלינוקס ושם כבר תפעל לפי ההוראות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...