איך ניתן לאפס את הגדרות אבטחה (הרשאות) של הכונן קשיח שעליו מותקן הווינדוס? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לאפס את הגדרות אבטחה (הרשאות) של הכונן קשיח שעליו מותקן הווינדוס?

user1552

Recommended Posts

אז ככה נגעתי בהגדרות שם כיוון שניסיתי לסדר משהו במחשב אך לא הצלחתי.

ניסיתי כל מיני מדריכים כמו זה:

Hello fellow fighters :-)

I have saved this description of how to reset some of the Permissions to the default values for educational purposes, now I'm gonna share it for the same reason.

IF you are going to attemt this procedure, I want you to use system restore by opening a elevated command prompt, and type: systempropertiesprotection

When you do this step, the system properties window will open, and at the bottom, there is a option that is asking you to create a restore point on the disk that supports this action.

Click CREATE, Choose a name for the restore point, and click CREATE again then you are done when the loading finishes.

Now.

I hope You take your system seriously. If you choose to not take a backup of your system as described above, and you proceed with the following instructions, that's your call..

1.       Download subinacl.msi from the following link, and save it on the desktop:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e8ba3e56-d8fe-4a91-93cf-ed6985e3927b&displaylang=en#AffinityDownloads (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e8ba3e56-d8fe-4a91-93cf-ed6985e3927b&displaylang=en#AffinityDownloads)

2.       On the desktop, double-click subinacl.msi to install the tool.
3.       Select C:\Windows\System32 as the destination folder.
Note: This step assumes that is installed in C:\Windows. If is installed elsewhere, select the appropriate path to .\System32.

Are you With me so far? This is the installation of the native tool to change permissions of whole areas at the time, instead of one-by-one folders/files...

The next instructions will able you to create a script compatible with the installed SUBINACL, you can edit this entries as you please if you are experienced:

4.       Open Notepad.
5.       Copy the following commands and then paste them into the opened Notepad window:

subinacl /subkeyreg HKEY_LOCAL_MACHINE /grant=administrators=f
subinacl /subkeyreg HKEY_CURRENT_USER /grant=administrators=f
subinacl /subkeyreg HKEY_CLASSES_ROOT /grant=administrators=f
subinacl /subdirectories %SystemDrive% /grant=administrators=f
subinacl /subkeyreg HKEY_LOCAL_MACHINE /grant=system=f
subinacl /subkeyreg HKEY_CURRENT_USER /grant=system=f
subinacl /subkeyreg HKEY_CLASSES_ROOT /grant=system=f
subinacl /subdirectories %SystemDrive% /grant=system=f

6.       In Notepad click File, Save As, and then type: reset.cmd
7.       In Notepad click Save as type, and then select All Files (*.*).
8.       Save the reset.cmd-file to your desktop, and close Notepad.
9.       Double-click the reset.cmd-file to reset the Windows Update permissions.
Note: This step may take several minutes, so please be patient. When the permissions have been reset, you will be prompted with "Finished, press any key to continue."
10.    Press any key to complete the installation.

Then, my friends, install this program that helps you get a overview of all your systems permissions:

1. http://download.sysinternals.com/files/AccessEnum.zip

2. UNZIP TO ANY LOCATION

3. RUN ACCESSENUM.EXE

There you have total control over your computer and system permissions, if you ran the script in the instructions, you should be able to locate the permissions of any searched folder.

Just gathering useful resources here guys, you may go through this instructions differently based on experience, but always keep in mind to take a system backup, that is never a bad idea :)

-Erik

If the above link has issues there is a second link

There is a new link for this http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=23510#AffinityDownloads

Or you can seek on the Knowledge Base ... http://support.microsoft.com/kb/313222 :)
Tis article is for windows but i works also for .

Just run in a evalated prompt the following command.

For just use secedit /configure /cfg %windir%\inf\defltbase.inf /db defltbase.sdb /verbose

@Curious D

This line in the script does the settings on your system drive:

subinacl /subdirectories %SystemDrive% /grant=administrators=f

Just change %SystemDrive% to be your NAS drive letter, and "administrators" can be changed to your own username on the computer.

To lose the padlock from files and folders, you have to grant the group "Users" read/write permissions.

Is the method described in this thread a way to get all folders and subfolders right if simply changing the drive security setting isn't working?

The method described does not include every hard-drive on your computer, you have to create new lines that includes the other drive letters.

%SystemDrive% for example only means in most cases your C: drive, environment variables defines that. But basically yes.

You should also make sure that you are the owner of the secondary disk. NB!! Do not take ownership over %SystemDrive%!

ניסיתי את המדריך הזה:

https://www.youtube.com/watch?v=GX-CWXfhDIE

ואת זה:

https://www.youtube.com/watch?v=n3Fhd6QwuMQ

ואת הפקודה הזאת: https://www.youtube.com/watch?v=gJ8ok9HFIMs

וגם את זה: https://www.youtube.com/watch?v=fTGS3d1iZMw

רציתי לדעת מה חומרת הנזק אשר עשיתי למחשב ואם זה ניתן לתיקון?
אשמח לדעת איך מחזירים את זה כמו שהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

מה לכל הרוחות אתה מנסה לעשות?

שיחקתי בהרשאות של הכונן קשיח וניסיתי לאפס אך לא הצלחתי לאפס אז ניסיתי כל מיני דברים.

לאחר מכן השורת פקודה נדפקה שאני לוחץ קליק ימני זה מדביק לי את מה שהעתקתי.

לאחר מכן עשיתי שדרוג בתקווה שזה ייתקן את הבעיה אך זה לא תיקן את הבעיה.

מה אתה מציע לי לעשות?

חשוב לציין שיש לי גיבוי אם העתק של המחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור במדריך למעלה הסביר שיש לעשות נקודת שחזור ב System Restore, עשית נקודת שחזור?

בכל מקרה יש לך משתמש מובנה במערכת (ווינדוס) שנקרא Administrator, תעשה לו הפעלה (דרך ניהול משתמשים ב MMC) ואז תתחבר אליו.

כנס ל My Computer  ותגדיר הרשאות על המחיצות עצמן בצורה ישירה.

תגדיר את זה דרך התפריט המתקדם של ההרשאות ואז יהיה לך לסמן V כדי לדרוס את כל התת ספריות בכונן ולהגדיר לכל האובייקטים את אותן ההרשאות.

הבחור במדריך למעלה הסביר שיש לעשות נקודת שחזור ב System Restore, עשית נקודת שחזור?

בכל מקרה יש לך משתמש מובנה במערכת (ווינדוס) שנקרא Administrator, תעשה לו הפעלה (דרך ניהול משתמשים ב MMC) ואז תתחבר אליו.

תגדיר את זה דרך התפריט המתקדם של ההרשאות ואז יהיה לך לסמן V כדי לדרוס את כל התת ספריות בכונן ולהגדיר לכל האובייקטים את אותן ההרשאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

לא עשיתי נקודת שחזור.

יש לי גם בעיה עם ה CMD אתה חושב שזה נובע מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודת שחזור פשוט היה מחזיר אותך אחורה לפני שנגעת במערכת.

ניסית לעשות את מה שהצעתי?

נקודת שחזור פשוט היה מחזיר אותך אחורה לפני שנגעת במערכת.

ניסית לעשות את מה שהצעתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

עשיתי שחזור מערכת משכפול של המחשב דרך תוכנת אגרוניס .

עכשיו הבעיה ששם החלפתי בעלים של כונן c ואז החזרתי את מה שהיה.

השאלה שלי איך אני יכול לדעת שזה על ברירת מחדל?

יש את התוכנה הזאת: http://www.softpedia.com/get/Security/Security-Related/Security-Restore.shtml

כדאי להשתמש בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיכנס איתך לתורה של הרשאות NTFS נוכל לשבת שעות רבות ולדון בנושא.

בגדול אתה צריך להגדיר למחיצה (C או D וכיו"ב) הרשאות ולסמן V בתיבה שאומרת שההרשאות האלו יחולו על כל תתי הספריות והאובייקטים.

זה כמובן למנהל מערכת.

יש לך בהרשאות "קבוצות" שזה כבר דבר אחר, ויש משתמשים המוגדרים על ידי המערכת שזה דבר אחר.

ממה שהבנתי הבעיה שלך שאיכשהו מנעת מהמשתמש האישי שלך הרשאות?

תוכל לפרט בדיוק מה מפריע לך או לא תקין בתצורת ההרשאות שקיימת אצלך כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

להיכנס איתך לתורה של הרשאות NTFS נוכל לשבת שעות רבות ולדון בנושא.

בגדול אתה צריך להגדיר למחיצה (C או D וכיו"ב) הרשאות ולסמן V בתיבה שאומרת שההרשאות האלו יחולו על כל תתי הספריות והאובייקטים.

זה כמובן למנהל מערכת.

יש לך בהרשאות "קבוצות" שזה כבר דבר אחר, ויש משתמשים המוגדרים על ידי המערכת שזה דבר אחר.

ממה שהבנתי הבעיה שלך שאיכשהו מנעת מהמשתמש האישי שלך הרשאות?

תוכל לפרט בדיוק מה מפריע לך או לא תקין בתצורת ההרשאות שקיימת אצלך כרגע?

זה לא פוגע במערכת פשוט יש לי משתמש USER ללא גישה למנהל שבכונן מוגדר של USER יש את כל הראשות שיש למנהל.

אני פשוט רוצה לאפס את זה לברירת מחדל.

כמו כן ראיתי את המדריך הזה: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-security/how-to-reset-all-user-permissions-to-default/9da312d2-c99b-4283-a275-e74d93dcc366?auth=1

אבל אני לא יודע איך לעשות אותו.

מומלץ לנסות? ולעשות מה שמדריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מילה ממה שאמרת במשפט שלך תנסה לנסח אותו מחדש.

תוכל להביא לי תמונה של חלון ההרשאות של מחיצה C או D (או מה שבעייתי אצלך) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

שמתי שם קישור למדריך של איפוס הגדרות ורציתי לדעת האם כדאי להשתמש במדריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי מה כעת הבעיה שלך, אבל נראה לי שאתה מבלבל בין הרשאות ובין

בעלות לפי המשתמש. אם תסביר בדיוק מה הבעיה שלך עכשיו אולי אחכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

לא ברור לי מה כעת הבעיה שלך, אבל נראה לי שאתה מבלבל בין הרשאות ובין

בעלות לפי המשתמש. אם תסביר בדיוק מה הבעיה שלך עכשיו אולי אחכים.

יש בכונן שעליו מותקן הווינדוס אפשרות שנקראת " " שהיא נמצאת במאפיינים של הכונן.

באופציה הזאת יש את כל הראשות של קבוצת המשתמשים על אותו כונן שעליו מותקן הווינדוס הבעיה היא שאני שיניתי את הגדרות מברירת מחדל ועכשיו אני רוצה להחזיר אותן לברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...