מחשב לגיימינג ב2500 ש''ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימינג ב2500 ש''ח

Peace

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 2500 ש''ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל הכל.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100 - 200

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Battlefield 4, PvZ2, Hardline, Assassin's Creed, Just Cause 3, TW3 ועוד.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך) 1360x768 (אולי בעתיד הרחוק אשדרג לFHD).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות, והעיקר שיחזיק 60FPS יציב ברוב המשחקים (כרגע הרזולוציה ממש נמוכה).

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כן, אין צורך לכלול מסך.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? לא חשוב בכלל, מצידי שישמע כמו טרקטור.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כן, 8.1 64bit יהיה בסדר גמור.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. כן, tms יהיו בסדר גמור, אלא אם כן קיימת הצעה זולה משמעותית מחנות אחרת.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עוד היום, אם זה אפשרי.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אם זה אפשרי אז למה לא.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: סה''כ הייתי רוצה מחשב גיימינג שיאפשר לי לשחק במשחקים חדשים מהשנה האחרונה על הגדרות גבוהות  (בכל זאת, הרזולוציה כרגע נמוכה למדי).

תודה מראש :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קשה לסחוט מערכת גיימינג חזקה בתקציב, אישית היית מלבד הלוח מחפש אופציות יד שניה שבאותו הכסף יהיה אפשר

לקבל ביצועים הרבה יותר גדולים.

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1029 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad Core i5 4570 3.2Ghz + H81M-K S1150
זכרון: 179 ₪ - * מבצע * - 8GB Hynix 1600Mhz
כרטיס מסך: 619 ₪ - * מבצע * - R7 270 WindForce2 2G OC
דיסק קשיח: 239 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 319 ₪ - VSK-4000 + 450W BUNDLE
קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Alpine 11 Rev.2

מחיר סופי: 2434 ₪ למזומן
 2482 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

בכל מקרה, המדרגה הבאה בכרטיס המסך יביא את המפרט לאיזור ה-2800~2900 שקלים, לכן יהיה מדובר בחריגה

מעבר למקסימום שהקצוות.

קח בחשבון שבעוד כ-800 שקלים מהחריגה המירבית, יהיה אפשר לדחוס כרטיס חזק בהרבה כמו ה-GTX 960 4GB יחד

עם מסך FHD 24 לא רע בכלל, מה שיקח אותך למקום הרבה יותר מודרני מהמסך המיושן שברשותך, וכמובן יספק חווית גיימינג

טובה בהרבה. זה גם ימנע ממך את הצורך להוציא סכום כסף גדול נוסף במידה ותרצה לשדרג את המסך בעתיד מאחר והביצועים

ירדו משמעותית ברזולוציות גבוהות יותר עם הכרטיס מסך הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהממממ... הוא רוצה מע' הפעלה כלולה.

האמת, מרות שברור שזה לא הרצוי במערכת מודרנית, בתקציב הזה הייתי מעדיף לקחת מעבד i3 (לא מילה גסה, במיוחד עם 3.7GHZ)  וכרטיס מסך קצת יותר חזק.

כמובן שזה יפגע באפשרות השדרוג.

האמת #2, במצב הזה הייתי מעדיף לחסוך 150 ש"ח כל חודש ובעוד חצי שנה לקחת מסך FHD ב-600 ש"ח וכרטיס משודרג שיעבוד עם ה-FHD. צריך לקחת בחשבון שהמשחקים המודרניים כבר מתוכננים ככה שישתמשו בשטח על המסך. למשל, פס של סטטוס למטה - עם 1360x768 הוא יתפוס יותר מקום ממה שהיה מתוכנן.

האמת #3... כשאני חושב על זה, בתקציב כזה אולי באמת כדאי לחפש איזה i5 מדור קודם כיד שניה ולשדרג אותו. אבל בשביל לעשות את זה צריך להבין מה קונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות המהירות :)

בגדול, אני מעדיף לא להתעסק עם אופציות יד שניה, אין לי באמת כוח וזמן לזה....

כמו כן, אני מניח שבעתיד הקרוב לא יהיה לי כסף בשביל כרטיס מסך, ומסך FHD נורמלי, כך שאני מעדיף פשוט לשמור על אופציה לשדרוג הכרטיס והמסך בעתיד הרחוק יותר (יתכן בהחלט בעוד כחצי שנה, כמו ש E71 הציע).

Roy.T, מה המקבילה של לכרטיס מסך הנ''ל שהצעת? (אני מעדיף אותם, אין לי ממש ניסיון עם AMD), והאם במארז הנ''ל יהיה מקום לכרטיס מסך ארוך (בעתיד)? 

E71, לא הייתי רוצה כ''כ להתפשר על המעבד בגלל הפגיעה באופציות לשדרוג. וגם לשדרג I5 מדור קודם לא בא בחשבון, מכיוון שאני באמת לא יודע מה לקנות, ומה לעשות. :)

ובנוגע למערכת ההפעלה, אם היא תאכל לי יותר מידי מהתקציב אני פשוט אתקין מערכת הפעלה פרוצה וזהו...(רק אין לי מושג איך זה יעבוד עם 10)...

ובקשר לרזולוציה המגוחכת, והתאימות שלה עם משחקים חדשים: ובכן, כל עוד יש אופציה לשדרוג, וכל עוד זה לא משהו דרסטי (ומכוער) במיוחד, לא כ''כ אכפת לי :)

ושוב תודה מראש, וסליחה על כמות השאלות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז...

1. באתר הזה לא מזכירים שום דבר פרוץ. אתה לא עושה דברים לא חוקיים, נכון?

2. מקבילה לכרטיס הזה... לא יודע אם יש בדיוק. אולי תנסה GTX950, ב-850 ש"ח בערך זה יתאים לרזולוציה שלך כמו כפפה ליד... הבעיה שאתה מחליף יד (מסך) עוד פחות משנה, לא חבל על 300-400 ש"ח שתפסיד אם תמכור אותו כיד 2? אולי באמת זה הפתרון, אם לא חבל לך על כמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, כלולה בתקציב כזה זה כבר מוגזם, אם הוא לא יכול לאלתר אז לדעתי עדיף לחסוך סכום נוסף

ולדחות את הקניה במקום לקנות עכשיו מערכת סופר חלשה. בכל זאת למערכת גיימינג שתתן תמורה נורמלית

לכסף יש עלות מינימלית.

ברור שיש תקציב ואילוצים, אבל אופן אישי לא הייתי הולך על ה-GTX 950 במחיר הזה, שיש בהפרש לא

גדול של כ-150 שקלים GTX 960 4GB או R9 280X.

תעשה מה שאתה רואה לנכון, אבל אם זה האסוול או זו הבעיה האחרונה שלך, באמת, ההפרש במחיר זה בערך

עלות של שליש\חצי מעלות מסך מודרני, ההבדלים כלל לא מהותיים, כמו בכל הדורות האחרונים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מתנצל על התגובה המאוחרת.

יש ברשותי , כך שזה לא מהווה בעיה יותר.

אני בודק עוד אופציות במקביל, אך כנראה אלך בסוף על המפרט הנ''ל של Roy.T (תודה רבה:)):

מעבד: 1029 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad Core i5 4570 3.2Ghz + H81M-K S1150
זכרון: 179 ₪ - * מבצע * - 8GB Hynix 1600Mhz
כרטיס מסך: 619 ₪ - * מבצע * - R7 270 WindForce2 2G OC
דיסק קשיח: 239 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 319 ₪ - VSK-4000 + 450W BUNDLE
קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Alpine 11 Rev.2

מחיר סופי: 2434 ₪ למזומן 
 2482 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

רק מס' שאלות: 1. הסדרה של כרטיס המסך לא אמורה להיות r9 במקום r7 ? (ככה לפחות הקישור לאתר של Gigabyte אומר, וגם ב TMS הכרטיס נמכר במחיר מאוד דומה).

2. לNvidia יש את Experience שמוריד אוטומטית לאחר מחיקת תקופתית עם תוכנות כמו DDU.

האם קיימת מקבילה של Experience לכרטיסי מסך של AMD?

ועוד שאלה, באתר של כתוב שמומלץ ספק של 500W לכרטיס הנ''ל. האם מדובר בסוג של "מרווח ביטחון" לא רלוונטי?

Monsi, אני אישית בעלים של מחשב שבין היתר כולל I7 4790K ו :cool2:

האשכול הזה נפתח במטרה להתייעץ בנוגע לקניית מחשב גיימינג בשביל אחי הקטן (אני לא באמת מסוגל לסבול רזולוציות כאלו, אבל לו לא ממש אכפת). :)

ושוב, תודה רבה על הסבלנות והעזרה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זאת כנראה טעות דפוס באתר, זה אמור להיות R9 270. 

2. Raptr מתיימר להיות כזה לאור התכונות הדומות שהוא מציע לזו של "Experience", ודרייבר ה-Crimson החדש (יחסית) יודע לעדכן אוטומטית, אבל אני חושב שעדיף לעדכן ידנית. 
בכל מקרה, אני חושב שיש יותר מדי תלונות על ה- Experience (בעיקר באגים וניצול גבוה של משאבים), ולכן זה לא באמת שיקול אם אין לך סטרימר או כוונה להזרים. 

3. בדרך כלל היצרנית לוקחת מקדם ביטחון כי היא יוצאת מנקודת הנחה שיהיו צרכנים שישלבו את ה-R9 270 עם ספק לא אידיאלי או שיש להם מערכת עמוסה שזוללת חשמל, וזה לא המקרה שלך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על צריכת מערכת ב-FULL LOAD של כ-300~350 וואט מקסימום, ככה שיש לך עוד כ-100W ספייר.

ברוב הזמן המוחלט המערכת לא במצב הזה כך שהספק בערך חצי מנוצל רוב הזמן.

NAND צודק, אין כמו להסיר ידנית את הדרייבר הקודם, ולהתקין אחד חדש, כל התוכנות הללו שמתיימרות לעשות זאת

סביר שמשאירות מאחור שאריות דרייבר מה שאחר-כך יכול להוביל להתנגשויות ובעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גם אופציה לכלול גם את הדור החדש של המעבדים

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1151
CM8066201920404 - Intel - i5-6500 Skylake Quad core CPU - 3.2 GHz - Max Turbo Frequency 3.6 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 65W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 944/925 ₪ 

לוחות אם - Intel LGA1151
H110M-DGS - ASRock - LGA 1151 - 2x DDR4 up to 32GB at 2133Mhz - PCIe x16 - PCIe x1 - 4x SATA 6.0 Gb/s - 4x USB2.0 - 4x USB 3.0 - 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC887 Audio Codec) - DVI-D - mATX...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 266/261 ₪ 

זכרונות - DDR4 - לנייח
HX421C14FB-8 - HyperX - 8GB DDR4 2133Mhz PC4-17000 CL14 - 1.2V - 288Pin - HyperX Fury DDR4 Series - HX421C14FB/8...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 180/176 ₪ 

כרטיסי מסך - AMD PCIe
GV-R927OC-2GD - Gigabyte - RADEON R9 270 GPU - 2GB 256bit GDDR5 memory - PCIe x16 v3.0 interface - Dual DVI, HDMI, DisplayPort video outputs - GPU/Memory clock 975/5600 MHz - Overclocked...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 607/595 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA
DT01ACA050 - Toshiba - 500gb - 3.5 inch - 7200 RPM - SATA3 6Gb/s - 32MB Cache - DT01ACA series...
שנתיים אחריות
 כמות:  - 1 - 203/199 ₪ 

מארזי מחשב - מארז עם ספק
ECA3360B-B-500 - Enermax - Fulmo. Q - Black - 500W Enermax NAXN ENP500AST power supply included - 2x 120mm fan included - USB 3.0 on front pannel - 2X 5.25 inch bays, 3X 3.5 inch bays and 4X 2.5 inch bays - Removable dust filte...
שנה אחריות למארז, שלוש שנים לספק
 כמות:  - 1 - 324/318 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
UCACO-AP111-GBB01SI - Arctic - Arctic Alpine 11 Rev 2 - D/H: 92/84mm - OEM - Intel Socket: 1150/1151/1155/1156, 775 - Max. Cooling Performance: 95 Watts - With new PC Only...
שנה אחריות - בקניה עם מחשב חדש בלבד
 כמות:  - 1 - 42/41 ₪ 

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...

כמות:  - 1 - 1/1 ₪ 

2567.00 / 2516 ₪ 

המחיר אינו כולל משלוח
עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=48484

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peace

Monsi, אני אישית בעלים של מחשב שבין היתר כולל I7 4790K ו :cool2:

הבנתי אותך. :) 

מבחינת NVIDIA יש את 750TI במחיר דומה, אך R9 270 עדיף עליו. המפרטים שהוצעו לעיל סבירים מאוד לגיימר מתחיל. רק דבר אחד שהייתי מקפיד עליו זה לוח אם עם כניסת וכניסה נוספת. מאוד עוזר באבחון בעיות. וכן, כונן 500GB במחיר כזה פשוט בדיחה. החנויות בכח לא רוצות למכור אותם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...