צריך עזרה עם הגדרת נתב D-LINK 2540U - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה עם הגדרת נתב D-LINK 2540U

MichaelZ

Recommended Posts

היי

כרגע יש לי את ה-2500U של DLINK שעובד לסרוגין (הוא די ישן וכבר עשה את שלו).

קיבלתי את ה-2540U מרוסיה (איביי)... לא יודע אם זה רלוונטי.

אני לא צריך שום פונקציות של ראוטר או שיתוף. אני צריך להשתמש בו בתור מודם נטו ולחבר דרכו מחשב אחד לאינטרנט.

ניסיתי להעתיק את ההגדרות של המודם הישן ונורא הסתבכתי. ברשתות אני מאוד חלש.

יש לי שאלה כללית: מכיוון שאני לא רוצה שהמחשב תמיד יהיה מחובר לאינטרנט, האם אני חייב להגדיר במודם עצמו את שם המשתמש והסיסמה של הספקית? הרי אני גם ככה מגדיר את זה בווינדווס.

אז מה שאני צריך לעשות זה להגדיר את המודם/ווינודווס 7 בצורה שאני יכול להתחבר לאינטרנט ולהתנתק כרצוני.

בגדול אני צריך שמישהו ידריך אותי איך המודם צריך להיות מוגדר כדי לקבל את מה שתארתי. לא חייב שלב-שלב, אפשר להתייחס רק לנקודות החשובות. עם הווינדווס נראה לי שאני אסתדר. הספקית זה נטוויז'ן, אם זה רלוונטי.

עוד משהו. בתמונה הראשונה > העתקתי את שני החיבורים איך שהם היו במודם הישן. אני חייב את שניהם או שיש פה משהו מיותר?

ובתמונה השניה > במודם הישן, ב-Diagnostic, הכל היה PASS, פה זה מראה שיש בעיות. יש מצב שזה בגלל ההגדרות הלא נכונות או שזה מעיד על בעיה/אי-התאמה בחומרה?

2.thumb.jpg.fdf4fda74475a72ec2419b2e592c1.thumb.jpg.f803d6d2ec5618018b60edfdab5c

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, יש מצב שעשיתי משהו מאוד דפוק?

כל מודם DSL חייב תוכנה שמופצת ע"י הספקית????????

ויש תוכנה כזאת עבור מספר מאוד מצומצם של מודמים??????

ובזק לא מפיצים קושחה ל-2540U??????

ועכשיו אני אמור לזרוק את המודם הזה לפח??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, זה מה שיש לי!

יש לי חבילה של 15 (או אולי אפילו 12 מגה).

ורציתי "מודם ישן".

למה יש לי הודעות שגיאה ב-Diagnostics?

זה בגלל שההגדרות אינן נכונות, או בגלל שהמודם הזה פשוט לא מתאים לתשתית?

ב-DSL-2500U זה מראה לי שהכל PASS.

*ה-DSL-2500U עובד לי אחלה על התשתית הזאת. אני לא צריך יותר מזה. והכוונה "אחלה" זה רק כשהוא עובד. אני צריך לכבות אותו כל כמה שעות כי הוא מתחמם ומתחיל להתנתק (בגלל שהוא ישן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מסתבך וקונה מודם מחו"ל.

אם באמת התקלה במודם, מתקשרים לבזק, נגשים לבזק סטור ומחליפים אותו בחינם.

עכשיו בנוגע לפוסט שלך, חיברת אותו, ניסית להתחבר איתו מהמחשב וזה לא עובד?

לא ברור מה הבעיה. ואם החייגן לא מתחבר, אז תרשום מה מספר השגיאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Illectronic

למיטב זכרוני עובדים עם ptm 0/8/48.

אצלך נראה שזה 0/0/48.

תודה רבה! הכל עובד! שתי הודעות שגיאה (האחרונות ברשימה) נהפכו ל-PASS. הראשונה נשארה FAIL אבל זה בגלל שזה מתייחס ליציאות שלא מחובר אליהן כלום (אם הבנתי נכון).

לפי מה שאני רואה, האינטרנט עובד פיקס.

ציטוט של The Coolest

לא הבנתי למה אתה מסתבך וקונה מודם מחו"ל.

אם באמת התקלה במודם, מתקשרים לבזק, נגשים לבזק סטור ומחליפים אותו בחינם.

עכשיו בנוגע לפוסט שלך, חיברת אותו, ניסית להתחבר איתו מהמחשב וזה לא עובד?

לא ברור מה הבעיה. ואם החייגן לא מתחבר, אז תרשום מה מספר השגיאה.

עשיתי את זה במהלך השנים 3-4 פעמים. הבעיה היא שעברתי לנטוויז'ן, אבל רק "על הנייר". הכוונה היא שנשארתי עם הקוו והמודם של , רק שבפועל אני משלם רק לנטוויז'ן. מזל שבזק לא לקחו לי את המודם.

אז היום, אם אני צריך ציוד חדש, תיקון או החלפה, אני צריך לפנות לנטוויז'ן וכל מה שיש להם להציע לי זה לקחת נתב בדמי שכירות חודשיים.

לא נראה לי כל העניין הזה, במיוחד נושא ה-WIFI. רציתי משהו שהוא קרוב ל-DLINK 2500U. בסוף התפשרתי על "נתב" DLINK אבל הציוד עדיין מאוד דומה ל-2500U. מזל שהצלחתי למצוא משהו כזה, אם כי נאלצתי ללכת עד רוסיה. עלה לי משהו כמו 30$, כולל המשלוח, אז ככה שבסוף הכל נגמר 100%.

תודה על כל העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...