צריך המלצה למחשב נייד ב4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למחשב נייד ב4K

legopart

Recommended Posts

תקציב: לכל הפחות 4-5K, רוצה לקנות משהו טוב שיחזיק לאורך זמן

פירוט: אני סטודנט אבל רוב העבודה שלי מול המחשב היא או בחדר בבית או בספריה, רגיל לסחוב תיק כבד.

המחשב ישמש בעיקר למסמכים, וממש מאט למשחקים

גודל מסך: אני רוצה לקנות עם גודל המסך הכי גדול שאפשר, למרות שקראתי ביקורות שזה פחות מומלץ לסטודנט, אם זה 17, אז בסדר, גם טוב. כי יש לי ואני לא מרוצה ממנו בכלום.

מחפש המלצות לחברה טובה ולגודל מסך מומלץ.

שוקל לקנות עם או להרכיב אחד כזה בעצמי (שוב תלוי במחיר, אולי כדאי לקנות בנפרד), אבל אני מאוד רוצה שהדיסק הקשיח יהיה ולמרות זאת שיהיה לי גם HDD בעל נפח גדול כדי שאוכל לאכסן קבצים שאני רוצה, למרות שגם HDD אני יכול לקנות בנפרד.

שטח רצוי למערכת הפעלה ולכונן הראשי, לפחות 120GB, בתנאי שיהיה איתו עוד כונן לפחות בנפח זהה או גדול יותר.

מחפש משהו מאוד טוב שיחזיק אצלי הרבה זמן ומוכן להשקיע.

*וכן, גם ספייר אני מתכנן לקנות, כי אני עובד עם המחשב הרבה.

מאוד רציתי לקבל חוות דעת נוספת על גודל המסך, כי חשוב לי להרגיש במחשב כמחשב ביתי לכל דבר.

היה גם נחמד אם המחשב היה תומך במסך מגע או בעט, אבל זה כבר אופציה.

אפשר בלי DVD

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

למה דווקה לנובו? ודווקה הדגם הזה?

האם ההבדלים במשקל משמעותיים, כי אני מאוד רוצה לכבוש בקניה אחת, את הגודל המיירבי של המסך.

והם הכרחי או SSD+HDD הכרחיים בקניה עם המחשב?, אולי כדאי לקנות אחד מהם בנפרד (את הזה שלא יכלל עם המחשב)

בנוסף יש לי בעיה עם הצבע האדום.. או שזה רק לד תאורה אדום. גם קצת מציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

אני רוצה טיפה לשנות את הדרישות שלי לגבי המחשב, אחרי שחקרתי את העניין

תקציב 5000-6000

מסך (רזולוציה שגבוהה מ FULL HD)

דיסק קשיח בלבד (את ה HDD אני החלטתי לקנות בנפרד, הם לא כאלו יקרים)

ואני רוצה שיהיה קל.

רציתי שתמליץ לי על כמה מותגים אם אפשר (שיהיה גם אדום)

אני מסתכל כרגע באתר הזה http://ksp.co.il/?select=.268..271..413..211..1947..466.&list=1&sort=2&glist=0&uin=0&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

שוקל כמובן להזמין באינטרנט

+ראיתי שבתוספת של פחות מ1000, לכיוון ה6200 מתחילים מסכי המגע שזו נשמעת כמו אופציה נחמדה למרות שזו הסיבה למה אני לא אוהב ופלאפונים, אבל אם זה יהיה בהישג יד (בהשקעה חד פעמית) אז אולי זה כדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה הכי מתקדם, ויהיה נוח לעבוד איתו, היום גם פלאפונים יוצאים עם מסכי 4K

קל הכוונה ששוקל כמה שפחות, אמרת פחות מ3 קילו, אז קל ככל האפשר.

ביינתיים אני סגור על 15.6 כי זה גם שוקל פחות ופחות גדול, לא יותר מדי גדול והבנתי שגם יותר איכותי מבחינת התצוגה.

כי זה יותר טוב מ FULL HD ושווה להשקיע במשהו שיחשב הדור הבא בתצוגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/?select=.268..271..413..211..1947..466.&list=1&sort=2&glist=0&uin=29998&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

המלצה חמה רק כך בחשבון שהמסך שאתה מבקש בא על חשבון איכות בנייה .. זה מחשב פלסטיק. של הסדרה הכי בסיסית מבחינת איכות בנייה , בשביל איכות בנייה איכותית ומחשב אלומוניום וכו ען מסך כמו שאתה רוצה התקציב צריך לגדול משמעותית.. המלצה שלי אחי תוותר על הפיצר המיותר הזה .. אבל לבחירתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4K זה שעדיין לא בשלה מספיק.

גם אם הפאנל עצמו בשל, החומרה שדוחפת אותו עדיין לא.

בשביל לעשות את אותן פעולה, המעבד וכרטיס המסך יתאמצו הרבה יותר, ישפיעו על הביצועים לרעה, ויזללו יותר .

זה פיצ'ר נחמד למחשב שולחני עבור אובססיבים או מעצבים גרפיים שמוכנים לשלם עבור מסך וחומרה כזו. עבור כל השאר זה סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני נשאר עם אותו תקציב ועם מסך מגע (נשאר ב FULL HD),

שוב פעם, תקציב 5000+ וSSD בתור דיסק קשיח, מסך 15.6"

מה מומלץ?

אם אפשר אז תתן לי את ההכי מומלץ.

ובנוסף עוד איזה אופצייה באותה רמה (אולי אני אעדיף בגלל העיצוב)

*ד"א: אפשר יהיה לבטל את ה4K אם הוא לא יהיה נחוץ או יוכך כלא שימושי (למרות שגם הוא יכול להביא תועלת)... זה וודאי שהוא יהווה בעיה (כי חומרה תמיד תמכה בתצוגה גבוהה, גם בפלאפונים של ימינו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...