S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 20 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

איפה אפשר לנסות את הגלקסי 7 אדג?

וסתם שאלה על המכשיר - למה האייקונים במסכי הבית באס7 גדולים כאלה? אי אפשר להקטין אותם מבלי להחליף לאנצ'ר?

למשל ב-G2 שלי הרזולוציה קטנה יותר אבל יש הרבה יותר מקום לאייקונים במסך בית אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני דוחף פה ככה את ה-Mi5 לדיון. מבחינתי אופציה מעניינת משמעותית מה-G5 המשעמם כתחליף ל-S7. מדובר במכשיר נטול הגנה למים אבל מעניין הרבה יותר מבחינת מחיר. GSMA כבר פרסם ביקורת.

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-review-1411.php

נראה ששיאומי ממשיכה להכניס אחרות לצרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהמחיר יש לו שתי תכונות מעניינות

1 - חיי טובים מהשניים בכותרת הדיון הזה. דירוג גבוה בעשרות אחוזים למעשה מהם

2 - ביצועים נטו. בגלל שהוא לא צריך לסחוב את ה-1440P המיותר הזה, בלא מעט שימושים הוא קוטף את התואר "החזק בעולם" כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rockstatement10

איפה אפשר לנסות את הגלקסי 7 אדג?

וסתם שאלה על המכשיר - למה האייקונים במסכי הבית באס7 גדולים כאלה? אי אפשר להקטין אותם מבלי להחליף לאנצ'ר?

למשל ב-G2 שלי הרזולוציה קטנה יותר אבל יש הרבה יותר מקום לאייקונים במסך בית אחד.

אפשר לשנות את הגריד ל 5x5. זה מצוין בכל ביקורת שמדברת על הממשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

חוץ מהמחיר יש לו שתי תכונות מעניינות

1 - חיי טובים מהשניים בכותרת הדיון הזה. דירוג גבוה בעשרות אחוזים למעשה מהם

זה לא ממש נכון.

יש לו סוללת 3000 לעומת 3600 ב-s7e. אומנם המסך ב-s7e גדול יותר וברזולוציה גבוהה יותר ולכן סביר להניח שזה יתקזז והם יהיה בערך שווים בשימוש שכולל את המסך, אבל וזה אבל גדול - בזמני המתנה (שבהם המסך בכלל לא רלוונטי) ה-s7e בפירוש יחזיק יותר זמן.

חוץ מזה, מבחינתי ההגנה נגד מים כשלעצמה שווה אפילו מחיר כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

זה לא ממש נכון.

יש לו סוללת 3000 לעומת 3600 ב-s7e. אומנם המסך ב-s7e גדול יותר וברזולוציה גבוהה יותר ולכן סביר להניח שזה יתקזז והם יהיה בערך שווים בשימוש שכולל את המסך, אבל וזה אבל גדול - בזמני המתנה (שבהם המסך בכלל לא רלוונטי) ה-s7e בפירוש יחזיק יותר זמן.

חוץ מזה, מבחינתי ההגנה נגד מים כשלעצמה שווה אפילו מחיר כפול.

אין פה סביר להניח, נתוני נייר לא מעניינים אף אחד. תביט במבחני ביצועים בשטח של אתרים. ה-Mi5 מוביל יפה.

S7E גם לא בתמונה, מדבר פה על מכשירי 5.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זה ש"נתוני נייר" לא מעניינים ואז מבטל מכשיר רק בגלל שהנתון הטכני של הגודל שלו הוא "5.5" במקום "5.1" ?

אני יודע שאתה חיי בנצ'מרקים אבל למקרה שהספקת לשכוח אין קשר ממשי בין רובם ובין ביצועים בפועל.

אתה טוען שה-Mi5 צורך פחות מה-S7/S7E במצב המתנה (מסך כבוי)? תוכיח. מדובר ב-soc זהה (ואם משווים לאקסינוס אז בכלל... הוא טוב יותר מה-SD820...) ואין סיבה שיהיו ביניהם הבדלים משמעותיים בצריכת idle - ואז תוספת של 600mah יכולה להעניק למכשיר עוד שעות רבות (!) של זמן המתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...