שתי שאלות בקשר לPS4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות בקשר לPS4

avive

Recommended Posts

אם אני לא משלם מנוי לPS+ אני עדיין אוכל להשתמש ברשת כדי לעדכן משחקים או להוריד חדשים מהחנות?

ואם אני מוריד משחקים מהרשת ואחר כך מוחק אותם מהמכשיר אוכל להריד אותם מחדש לאחר מכן? או שאני צריך לקנות אותם שוב (גם מאתרים צד ג')?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן.

2. אם המשחקים משויכים לחשבון הpsn שלך אז תוכל למחוק ולהתקין שוב ושוב כאוות נפשך (ולא משנה כלל מניין קנית אותם).

אני לדוגמה, לא מעט משחקים רכשתי מg2a.com. ניתן להשיג משם מפתחות למשחקים רבים עבור חשבונות אמריקאים.

אני גם רוכש משם כרטיסי הטענה של 50 דולר במחירים נמוכים מ50 דולר :D  לפעמים נמוכים עד כדי 43-44$! 

וגם מנוי לחשבון ps+ לחשבון אמריקאי עולה שם זול יחסית למחיר בחנות הישראלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב הכמעט מוחלט של המשחקים לא מחייב חיבור תמידי לרשת.

יותר מזה, לדעתי אפילו משחקי מובהקים כמו הstarwars החדש ייתנו לך אפשרות לשחק במודים מסוימים offline.

זאת צריכה להיות הדאגה האחרונה שלך בקניית , הרבה אחרי המחירים המופקעים של משחקים בארץ, והנחיתות של הקונסולה לעומת מחשב.

(לי יש גם מחשב וגם , ואינני מתבייש לומר שהמחשב עדיף בהרבה!, את הps4 אני שומר לאקסקלוסיביים וכבודו מונח במקומו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדור הנוכחי של הקונסולות ממש בדיחה גרועה, במיוחד שסוני וגם כבר עובדים על הדור הבא...

לדעתי, קח בחשבון שאם תרכוש קונסולה אתה תהנה ממנה לא יותר משנתיים בקושי.

רוב המשחקים הבלעדיים גם ככה מגיעים למחשב. בנוסף לזה, אנחנו בתקופה ממש טובה של משחקים למחשב וחלקם בלעדיים שלא יגיעו לקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדור הנוכחי של הקונסולות ממש בדיחה גרועה, במיוחד שסוני וגם כבר עובדים על הדור הבא...

לדעתי, קח בחשבון שאם תרכוש קונסולה אתה תהנה ממנה לא יותר משנתיים בקושי.

רוב המשחקים הבלעדיים גם ככה מגיעים למחשב. בנוסף לזה, אנחנו בתקופה ממש טובה של משחקים למחשב וחלקם בלעדיים שלא יגיעו לקונסולה.

ככה זה עם כל קונסולה... מחשב שיהיה ברמה נורמלית יעלה יותר מקונסולה וגם לו עוד שנתיים נצטרך לשדרג כרטיס מסך.

אני רק עכשיו מיציתי את הps3 ואם אני אצליח למשוך עם הps4 שלוש שנים אני יהיה מבסוט.

המשחק היחיד שגרם לי להצטער שאין לי קונסולה זה red dead... כל השאר לא מעניין

שיחקת בlast of us ו uncharted?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. אבל נראים גם משחקים טובים.. בכל מה שקשור למשחקי יריות בקונסולה.. אף פעם לא ניסיתי, אבל לא נראה לי שאסתדר עם זה.. ניסיתי פעם עם שלט על המחשב שלי.. גרוע יחסית לעכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך כל שנתיים רק עם אתה רוצה לשחק על הגדרות גרפיות מוגזמות.

מחשב מאפשר לך לשחק משחקים מדור קודם, תאימות לאחור אמרנו...

בכל מקרה, אם אתה כבר על סף רכישה של קונסולה שווה לך לחכות לניטנדו NX. יכול להיות שהקונסולה החדשה שלהם תהפוך לשובר שוויון. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בשנה הבאה רזולוציה של תהפוך לסטנדרט עם הכרטיסי מסך החדשים תהיה לקונסולות בעיה רצינית... במיוחד בהקשר של מחיר, כנראה שלא יוכלו להישאר במחירים הנוכחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1080P, 1440P כבר הפכו לסטנדרט על .

הבעיה שאין מספיק בלעדיים לשני הקונסולות.

אל תתלהבו יותר מידי מ-UNCHARTED 4: A Thief's End 

יש כבר שמועות רצות ברשת, שההדגמה של המשחק רצה על מחשב בכלל... (סוני כבר עשו את זה בעבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה קונסולה שיקנה קונסולה, מי שרוצה מחשב שיישאר עם המחשב.

מי שחפץ בשניהם (כמוני) מוזמן לעשות זאת גם.

כל אחד וסיבותיו שלו עמו.

אני אישית לא ממהר לקפוץ על רכבת ה4K, בטח שלא במחיר קניית מערך של כרטיסים בשווי +3000 שקל (כל אחד), ומסך איכותי (ולא זבל) שתומך ברזולוציה.

מבחינתי הרזולוציה FHD עדיין לא מיצתה את עצמה, ולכן אינני מאוכזב כלל וכלל מדור הקונסולות הנוכחי.

אני אצטרף לחגיגת ה4K להערכתי בעוד שנה או שנתיים.

על כל פנים, 2016 הולכת להיות שנה טובה עבור הps4, נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של urib

אל תתלהבו יותר מידי מ-UNCHARTED 4: A Thief's End 

הפחתי חיים בשרשור כי התגובה שלך הפכה לרלוונטית :D

עכשיו אפשר להתלהב מuncharted 4 !

סיימתי אותו בסוף השבוע האחרון, ומה שnaughty dog עשו עם החומרה של הps4, מוכיח שעם רצון טוב והשקעה, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות.

המשחק לא פחות ממדהים בכל אספקט, והגרפיקה פשוט מהממת! אפילו במחשב לא רואים דברים כאלה כל יום.

שאפו ענק לnaughty dog, מחכה בקוצר רוח לעוד משחקים מתוצרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...