יש לי בעיה עם החיבור בלוח אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה עם החיבור בלוח אם

trovlet

Recommended Posts

היי, איפה שהחיבור של האוזניות..

הבעיה שהחיבור בפנים רופס, כאילו אם אני מחבר כבל לפנים זה לא תופס אותו ופשוט משתחרר ולפעמים נופל..

החיבור שלידתם יש את הקליק הזה כשאתה מחבר לבפנים והכל בסדר

זה רק באמצע ככה, אפשר לעשות משהו עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מניח שאתה מדבר על החיבור בפאנל האחורי של לוח האם.

2. אם יש אחריות על לוח האם נסה לממש אותה, אבל לא בטוח שתצליח (יכול להיות שיטענו שזה נזק פיזי שלא מכוסה במסגרת האחריות).

3. בד"כ בכרטיסי קול מודרניים אפשר לחבר כל התקן שמע לכל חיבור והתוכנה של כרטיס המסך תזהה את החיבור ותיתן לך להגדיר אותו כרצונך (אוזניות, מיקרופון, קידמיים, אחוריים וכד'). זה כמובן לא יפתור את הבעיה הפיזית, אבל כך לפחות תוכל להשתמש באוזניות.

4. תמיד אפשר לקנות כרטיס קול נפרד (בחיבור PCI Express או אפילו בחיבור USB) ולהשתמש בו.

5. אני לא בטוח לגבי זה, אבל בסופו של דבר הרכיב של יציאות הסאונד בלוח האם הוא רכיב שמולחם ללוח. אם תשיג רכיב כזה חדש אולי תוכל ללכת לחנות/חברה/אדם שמסוגלים לבצע הלחמה מקצועית ופשוט להחליף את הרכיב הזה.

בלי קשר לנושא - מה בדיוק מטרת התמונה של דוב הקוטב וכלב (או אריה) הים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

1. אני מניח שאתה מדבר על החיבור בפאנל האחורי של לוח האם.

2. אם יש אחריות על לוח האם נסה לממש אותה, אבל לא בטוח שתצליח (יכול להיות שיטענו שזה נזק פיזי שלא מכוסה במסגרת האחריות).

3. בד"כ בכרטיסי קול מודרניים אפשר לחבר כל התקן שמע לכל חיבור והתוכנה של כרטיס המסך תזהה את החיבור ותיתן לך להגדיר אותו כרצונך (אוזניות, מיקרופון, קידמיים, אחוריים וכד'). זה כמובן לא יפתור את הבעיה הפיזית, אבל כך לפחות תוכל להשתמש באוזניות.

4. תמיד אפשר לקנות כרטיס קול נפרד (בחיבור PCI Express או אפילו בחיבור USB) ולהשתמש בו.

5. אני לא בטוח לגבי זה, אבל בסופו של דבר הרכיב של יציאות הסאונד בלוח האם הוא רכיב שמולחם ללוח. אם תשיג רכיב כזה חדש אולי תוכל ללכת לחנות/חברה/אדם שמסוגלים לבצע הלחמה מקצועית ופשוט להחליף את הרכיב הזה.

בלי קשר לנושא - מה בדיוק מטרת התמונה של דוב הקוטב וכלב (או אריה) הים?

תודה רבה, נכון זה הפאנל האחורי

2 אני אנסה לממש אחריות למרות שלא חושב יעבוד

3 איך אפשר למשל להכניס את זה לתקן של המיקרפון ולהגדיר את זה כאוזנייה? כי כשאני מחבר את האוזנייה לחיבור של המיק זה פשוט לא קולט אותו

4 כנראה שאצטרך לקנות כרטיס קול, למרות שהייתי מעדיף לבזבז את הכסף על DAC/AMP חח

5. נשמע קצת בעייתי חחח

וזה אמור להיות GIF, ואין לי מושג איך זה הגיע לשמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ולא ציינת איזה יש לך, אבל סביר מאד להניח שכרטיס הקול המובנה הוא של Realtek. במקרה כזה בד"כ התוכנה של כרטיס הקול (Realtek HD Audio Manager) מזהה שמתבצע חיבור לשקע אודיו ומאפשרת לקבוע בדיוק לאיזו מטרה הוא ישמש (כמובן שאפשר לשנות את הייעוד של אותו חיבור בכל רגע). יכול להיות שבמקרה שלך התוכנה הזו לא מותקנת ואתה עושה שימוש רק בדרייבר של כרטיס הקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

היות ולא ציינת איזה יש לך, אבל סביר מאד להניח שכרטיס הקול המובנה הוא של Realtek. במקרה כזה בד"כ התוכנה של כרטיס הקול (Realtek HD Audio Manager) מזהה שמתבצע חיבור לשקע אודיו ומאפשרת לקבוע בדיוק לאיזו מטרה הוא ישמש (כמובן שאפשר לשנות את הייעוד של אותו חיבור בכל רגע). יכול להיות שבמקרה שלך התוכנה הזו לא מותקנת ואתה עושה שימוש רק בדרייבר של כרטיס הקול.

אני משתמש ב z97-k וכן יש לי את ה realtek, אבל כשאני מחבר את האזניות לחיבור של המיק זה פשוט לא קולט אותו ולא עושה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את תוכנת ה Realtek HD Audio Manager, ושם תוכל לראות בדיוק אילו חיבורים "פעילים" (מחובר אליהם רמקול, או מיקרופון). לחיצה כפולה על אותו חיבור תפתח לך חלון המאפשר להגדיר את תפקיד אותו החיבור. ככה לפחות זה עובד אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

תפתח את תוכנת ה Realtek HD Audio Manager, ושם תוכל לראות בדיוק אילו חיבורים "פעילים" (מחובר אליהם רמקול, או מיקרופון). לחיצה כפולה על אותו חיבור תפתח לך חלון המאפשר להגדיר את תפקיד אותו החיבור. ככה לפחות זה עובד אצלי.

לא עובד לצערי, אני חיברתי בשתי החיבורים האחרים, וכשאני לוחץ על העיגול הזה לא קורה כלום, זה מראה שמשהו מחובר, אבל לא מזהה את זה כאוזניות

רק כשאני מכניס לאמצעי, זה מאפשר לי ללחוץ על זה ולהגדיר מה זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...