פינגים גבוהים לחול בבזק בין לאומי (רק לאחרונה) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינגים גבוהים לחול בבזק בין לאומי (רק לאחרונה)

shmull_is_here_too

Recommended Posts

שלום, יש לי בעיה של פינגים גבוהים לחול רק לאחרונה ובשעות מסויימות זה מחמיר

56bcb12769b1a.png

התקשרתי לבזק  ועשינו tracert לשרת אירופאי אחד

הנזיג אמר שרק עד ה65MS זה קשור אליהם וכל השאר זה השרת, זה נכון? 

הוא גם אמר שזה תקין לחלוטין, שהסברתי לו שבעבר קבלתי פינגים טובים יותר (63-70), הוא אמר שיש בעיות בשרת המשחק הספציפי הזה

ושאמרתי לו שלחברים שלי מחברות אחרות יש פינגים יותר נמוכים, הם מקבלים באיזור ה75, ולכולם יש ווי פי ועומס וחבילות יותר נמוכות משלי (לי יש 100 מגה) הוא אמר שמבחינתם מה שהוא רואה הכל תקין..

מה אני אמור לעשות? יעזור לי לחליף ספק? ואיזה ספק אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסו להוריד סקייפ (קובץ גודל - לגרסת מק) ששוקל סביב 40 מגה ב 014 בחיבור ללא חייגן עם - תאלצו להסתפק ב 20k/b ובלפחות 20 דקות המתנה , 

אותו סיפור עם קבצים מאתר sysinternals 

https://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb545021.aspx

http://download.skype.com/macosx/82fc091c7d67e1998d6fb7a226500c8d/Skype_7.19.407.dmg

אם הייתי מספר לכם שאני מתלונן כ 4 שנים בפני 014 הייתם מאמינים?? אגב בדקתי את התקלה בקרב 6 מנויים שונים בחיבור ללא חייגן ב 014 במהירויות שונות.

הגעתי למסקנה ש 014 לא עובד טוב עם וכנראה אין בקרת איכות טובה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

לא מצליח להבין את העקשנות - בזב"ל לאא טוב לכם? 10 דקות ואתם ב-ISP אחר.  למה צריך להילחם עם ספק שלא "שם" עליכם?

אני אסביר בקצרה, במשך 9 שנים אני מנסה ספקים אחרים בווריאציות שונות (תשתית+כל הספקים), אני מוצא את עצמי חוזר בכל פעם מחדש לבזק בינלאומי. למה? כי הפינגים שלהם יותר נמוכים מכל ספק אחר, למה זה כך? אין לי מושג.

מי שזקוק לפינגים נמוכים לשרתי משחק בחו"ל, צריך לבלוע את הגלולה ולהישאר.

יש לך עצה אחרת? אני אשמח לשמוע. אני מבין שאתה מחובר להוט+הוטנט אבל הצרכים שלך כנראה לא מצריכים פינגים נמוכים לחול.

פעם אחרונה שבדקתי הפינק שקיבלתי לאותו שרת בבזק היה 65 ובשאר הספקיות- נטוויזיון- 95, CCC- 106, הוטנט-102.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

אם תציץ כמה פוסטים למעלה תראה שאני מקבל לשרת הזה פינג של 77ms.

לא מכיר את השרת ואין לי מושג היכן הוא יושב. אמרתי, למשחקים אין תחרות לבזק בינלאומי. אם יש לך אלטרנטיבה או שילוב של ספק+תשתית (לא סיטונאי) שנותן חיבור יציב מאוד עם העלאה של 3+מגה ופינגים של 65-75 באופן קבוע לאירופה (מערב אירופה) אני היום עושה את השינוי.

כיום בזק+בזק בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...