מבקש המלצה לדגם של דיסק קשיח חיצוני "לשימושים של פנימי" - כלומר, שלא לצרכי גיבוי * עדכון: נקנה כונן על פי ההמלצות :) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לדגם של דיסק קשיח חיצוני "לשימושים של פנימי" - כלומר, שלא לצרכי גיבוי * עדכון: נקנה כונן על פי ההמלצות :)

nissim tr

Recommended Posts

שלום רב לחברי הפורום,

שוב הגיע הזמן לקנות דיסק קשיח נוסף. בגדול אני מעדיף לקנות חיצוני ולהשתמש בו כאילו היה פנימי - כלומר, לרוב יהיה מחובר למחשב ויעבוד כל עוד המחשב פועל, אבל אני כן אוהב את הגמישות שבכונן חיצוני - להתנייד איתו בין מחשבים כשצריך, לכבות כשלא זקוקים לו וכו'.
כלומר, המטרה שלו היא לא גיבוי אלא שימוש שוטף (גיבוי של קבצים חשובים אני בדרכים אחרות)
הדיסק ה"קודם" שלי (כרגע כבר מלא...) היה פשוט WD Green רגיל שהרכבתי בתוך מארזון USB3 של - הוא את תפקידו כהלכה, אין תלונות.
הנפח הנחוץ הוא 4-5 טרה, ובמחינת תקציב אני מעדיף לא לחרוג בהרבה מאזור ה200 שקלים לטרה אם אין סיבה טובה.

אז אשמח לקבל הצעות לדגמים, תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר, שבניגוד לעבר כשהיו פשוט מייצרים כוננים זהים וחלקם היו מכניסים לתוך מארז, ומוכרים כחיצוני, היום כבר הגענו למצב שמתכננים ומייצרים כוננים כשמראש הייעוד שלהם הוא להיות חיצוניים ולכן גם האיכות שונה?
(וזה גם מסביר מדוע יש דגמים מסוימים של חיצוניים שזולים מכונן פנימי בנפח זהה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

לא. פשוט כוננים חיצוניים לא משתלמים בנפחים גדולים

אני לא יודע על סמך מה ההצהרה הזו, אני משתמש בסיגייט ברקודה 2TB חיצוני שמחובר לי קבוע למחשב והכל טוב.

מקבל קצב של 140MB לשניה דרך USB3. ואני יודע שזה אותו דיסק שהם מוכרים כפנימי, רק שהוסיפו לו מארז.

לא יודע לגבי האמינות בנפחים של 4-5 TB (אין לי נסיון ספציפי איתם) אבל אם לא השתנה כלום לעומת ה- 2TB שלי, אז הסיגייטים אמורים לעשות את העבודה. חפש בזאפ, יש המון. למשל זה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=886351

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה אז כנראה זה מה שאני מחפש, דגם של דיסק חיצוני שיש בתוכו קשיח "פנימי רגיל" אמין...
מבחינת WD - 
my passport הם הקטנים יותר שגם עובדים ללא ספק, כלומר - אין לי צורך בכזה, אם אלך על WD זה יהיה my book או my cloud או אחד ה"אחים" שלהם..
מבחינת נסיון רע - מה לעשות, דיסקים קשיחים זה כנראה הרכיב שמתקלקל הכי הרבה, אני כבר לא סופר כמה "הלכו" לי מאז שיש לי מחשבים, את ה8 עברתי בוודאות... מה גם שהניידים, בגלל אופי השימוש, סופגים המון מכות... מספיק שהחתול ייתן דחיפה לנייד מחובר ויפיל אותו מ30  סנטימטר בשביל שהוא ילך...(מקרה שקרה לי)
E71, אני מבין שאתה ממליץ על באופן כללי ולא על דגם ספציפי, אני אחקור את קו המוצרים שלהם, תודה..
יש למישהו עוד המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב חברים אז תודה רבה לכולם  קניתי לפי עצתכם... זה הדגם של שנועד לשימושים שלי - ונראה כי הנפח הזה כרגע נותן את התמורה הטובה ביותר למחיר (טרה/שקלים).
אחזור לדווח אם יצוץ משהו חריג במהלך השימוש (לטובה או לרעה...)

20160218_153646.jpg

bench.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...