מאוכזב מהאינטרנט הסלולרי של פלאפון - אילו חלופות עדיפות? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב מהאינטרנט הסלולרי של פלאפון - אילו חלופות עדיפות?

Cha0stAlker

Recommended Posts

אהלן. הייתי 3 שנים בפלאפון בגלל שקיבלתי חבילה בחינם לעובדי מדינה. במשך הזמן הזה תמיד היו לי ניתוקים ואי יציבות ב 3g, אבל זה היה הכל כלול וחינמי אז התגברתי. לאחרונה סיימתי העסקה ושדרגתי למכשיר תומך ב 4G/LTE ועדיין יש חוסר יציבות, ניתוקים, ורוב הזמן בכלל אין חיבור ל

חשוב לי שיהיה לי מהיר ויציב בנייד, על איזה חברה תוכלו להמליץ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון נחשבים כחברה עם הפריסה הסלולארית הכי טובה בארץ בגלל שהם הצטרפו נורא מאוחר לGSM והתשתיות שלהם חדשות יחסית למתחרות.

אם אין לך קליטה טובה איתם אני לא יודע אם אפשר להמליץ על חברה אחרת "על עיוור".

יש לאנדרואיד (ואולי גם לאייפון) שמאפשרות לראות את האנטנות הסלולאריות שמסביבך. ממליץ שתוריד אחת כזו כדי לבדוק למי יש את הפריסה הכי טובה באיזור שלך (בית / עבודה / לימודים) ואז יהיה לך יותר מידע מקומי רלוונטי.

נ.ב - קראתי איפשהו ש4G עוד לא מכסה אפילו 60 אחוז מהשטחים הצפופים בארץ ככה שהדרך עוד ארוכה עד שנוכל ליהנות מזה בצורה יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של nachum37

אורנג' נחשבת לחברה הטובה בתחום. 

@Cheif פרסם פה באחד הפוסטים האחרונים דו"ח שעוסק בענין.

http://opensignal.com/reports/2016/02/state-of-lte-q4-2015/

לא ממליץ על אורנג'. פעם אחד איחרתי לשלם להם על חודש מסויים וכבר תוך כמה ימים קיבלתי טלפון מאיים מעורך דין שאם ברגע זה אני לא משלם, הולכים לתבוע אותי.

קרו לי הרבה פעמים עם חברות אחרות שהיו לי בעיות תשלומים, אבל אף אחת לא פעלה כמו אורנג'. ממש מאפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...