התנסיתי בסירי בעברית - מהפכני ! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנסיתי בסירי בעברית - מהפכני !

nargsi

Recommended Posts

היי

תמיד שדיברו על סירי לא הבנתי על מה המהומה ותמיד זה עיצבן אותי. 

עוד עובדה שיש לציין היא שהחבר שלי הוא פאנבוי של - קונה כל מה שמוכרים לו.

אני אישית משתמש שעבר מגלקסי, ומרוצה מכל רגע.

הוא התקין את סירי בעברית. זה מהפכני !

לדוגמא שאלתי אותה כמה מעלות בחוץ, היא ענתה לי 3.

נגיד שאלתי אותה כדאי לשים מעיל  ? היא ענתה לי : כן, קר בחוץ.

יש גם כמה דברים מצחיקים, לדוגמא. מה המחשב הטוב ביותר ? תשובה : הmac נחשב לטוב ביותר

באמת שלדעתי זה מהפכני, ושזה יצא לאייפון זה ישפיע, עד כמה שזה נשמע מטומטם, זה מדהים.

יש לי גם שאלה , אני יודע על טכנולוגיה מקבילה של לvoice control, אבל יש לגוגל משהו ברמה של סירי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין בסירי שזה בסה"כ חוסך לך הקלדה של כמה דברים. כל דבר מועיל שסירי יכולה לומר לך אפשר למצוא בשורת חיפוש אחת של כל מנוע חיפוש נורמלי.

המקביל של סירי זה הOK . מי מהם יותר "על רמה" תלוי באם אתה רוצה שיגידו לך שהמחשב הטוב ביותר הוא או Chromebook.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

העניין בסירי שזה בסה"כ חוסך לך הקלדה של כמה דברים. כל דבר מועיל שסירי יכולה לומר לך אפשר למצוא בשורת חיפוש אחת של כל מנוע חיפוש נורמלי.

המקביל של סירי זה הOK . מי מהם יותר "על רמה" תלוי באם אתה רוצה שיגידו לך שהמחשב הטוב ביותר הוא או Chromebook.

לא לא אני מבין לאן אתה חותר אבל זה לא זה

היא חוסכת לך פעולות, שיכולות להיות ארוכות. היא נותנת תשובה ברורה לשאלות שאין להם בגוגל תשובה ברורה.

אבל הבנתי את הקו מחשבה שלך... אני לא אצליח לשנות אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוגל וסירי די זהים מבחינת המידע וצורת ההגשה. אולי סירי קצת יותר 'אנושית' מבחינת התחושה כי היא עונה במשפטים של אנשים, כולל ההומור. זה נחמד, אבל זה גימיק. במהות אין שום הבדל. תשאל את גוגל אם צריך מעיל - הוא יראה לך שעכשיו יש 8 מעלות וגשם במקום שבו אתה נמצא - אבל הוא לא יחליט בשבילך. עוד מאפיין של ההבדל בגישות בין לגוגל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...