מערכת מדיה ביתית - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת מדיה ביתית

Eranl99

Recommended Posts

מחפש פתרון זול וטוב - קופסה/מחשב לצפות בסרטים מדיסק (אפשר דיסק חיצוני. חיבור לטלוויזיה. גם HD) ולחבר למערכת שמע.

עד עכשיו היה לי 11 אינץ שעשה עבודה מעולה ושבק.

יכולות נוספות:

1. שליטה אלחוטית עם מקלדת ועכבר

2. צפיה בתכני מחשב , אתרי וכו (שידע לשמש כמחשב בעצם, כי אין לנו כבלים. צופים בהכל דרך המחשב..)

3. שליטה דרך טלפון נייד (חשוב לי יכולת לשים ולשמוע מוסיקה בלי להדליק ..)

מה הכי מתאים? לקנות עוד קטן וזהו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. 

1. האם יש כן דרך לכתוב בעברית? ( "כאשר מחברים מקלדת דרך חיבור ה-USB, לא ניתן לכתוב בעברית דרך המקלדת" )

2. האם המכשירים האלה יודעים לחבר קבצי SRT?

3. האם יש ממשק דרך טלפון או רק טלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני שעם בשם Keyboard remapper או משהו דומה כן ניתן לכתוב בעברית. לא מתחייב כמובן...

2. כל מכשיר ידע לעשות הכל עם האפליקציה המתאימה, לכן כדאי לקנות מזרימים מבוססי ולא מערכות סגורות.

3. כן, כנ"ל 2. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך מכמה סיבות.

1. יש שאמור לעשות את העבודה ב620 ש"ח (מצאתי בזאפ) - יכול להיות שצריך להוסיף וקצת ראם - לא מאמין שייצא יותר מ1,000 שקל, סביר להניח שפחות.

2. מחשב עם ווידווס יכול להחזיק בכיף 4 שנים מה שהופך את רכישת הקופסאות כל שנתיים להרפתקאה של 1,000 שקל ויותר ואז הNUC כן משתלם.

3. לא צריך כל מיני פתרונות מיוחדים להקלדה בעברית וכו'.

את מחשב המדיה הישן שלי (עם i3 מהדור הראשון) החלפתי לפני כמה שבועות וגם זה לא בגלל שהייתי חייב אלא בגלל שהעברתי אותו לאחי. בסך הכל המחשב הזה החזיק חמש שנים ויש לו עוד מיץ לשנתיים שלוש בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה NUC הזה עם מעבד Intel Celeron N2820, שהוא בעצם סוג של Bay Trail (לא i מוחלש כמו בנייחים), שהוא מעבד חלש מאוד. 

המחשב הזה לא יחזיק בכיף 4 שנים, הוא יעבוד חנוק הרבה קודם. 

בכל מקרה, מינימלי עולה כ 200 ש"ח, וזיכרון DDR3L של 4GB עולה כ 100 ש"ח. כלומר, 900 ש"ח. אני לא חושב שתוספת האפשרויות שווה את המחיר, ואני לא חושב שתוחלת החיים של מחשב כזה תהיה ארוכה מקופסת

אם היה צורך בפונקציות הנוספות המחיר שווה, אם לא - יותר קלה לתפעול עם שלט לצרכי צפיה בלבד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ניתן להזמין את האנדרואיד הזה מחו"ל, שם מחירו בערך 340 ש"ח, (או סטרימרים אחרים טובים ממנו), לדעתי אין שום שאלה. 

כמובן שאני לא חולק עליך שבמהותו יותר טוב, וכנראה שעבור עצמי הייתי לוקח או Mini ITX/ATX. אבל לשימושים פשוטים נטו זה נראה לי מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לומר את האמת יש ברשותי מכשיר שנקרא M8S+ שעלה לי 45 דולר והוא פשוט עושה

את העבודה נפלא, מגיע עם שלט כמובן ואפילו עם כבל HDMI, תומך גם ב-.

יש דגם חדש שנקרא M9+ שהתחיל להימכר עכשיו, שכולל חומרה חזקה יותר ו- 2.0HDMI

כולל אנדרואיד 5.1, עברית מלאה, חיבורי (אני אישית מעדיף לחבר למכשיר מקלדת ועכבר BT) 

כולל גם את פונקציית miracast  כמו כן ניתן לחבר התקן איחסון חיצוני.

יש המון מידע ברשת על אלה, ולטעמי התוספת של מאות השקלים בעבור המיניקס היא לא כדאית,

למרות שיש לו קהילת משתמשים גדולה יותר, אבל יש כאלו (כמוני למשל) שזה לא מעניין אותם במיוחד.

כמובן שאין טעם להשוות את המכשיר למיני , או כל תצורה אחרת שעולה לפחות פי חמש במחיר.

ב-170 שקלים אין לי שום ספק אחרי שימוש רב במכשיר שהתמורה שלו היא מדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...