WIN 10 לא מזהה את הדיסק הקשיח שלי (עזרה) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WIN 10 לא מזהה את הדיסק הקשיח שלי (עזרה)

UnholyWicked

Recommended Posts

שלום, לאחרונה קניתי SSD חדש של בנפח 250 גיגה, התקנתי WIN7 פרוץ עליו ושדרגתי לWIN10 מקורי. (לפני זה היו לי רק דיסקים קשיחים)

לאחר סיום ההתקנה, הלכתי לביוס והגדרתי את ה SSD בתור ה BOOTDRIVE והמשכתי לווינדוס. כשבאתי ליצור ווליום חדש לHDD בDISK MANAGEMENT הופתעתי לגלות שהדיסק הקשיח פשוט לא מופיע שם. ניסיתי לעשות RESCAN DISKS אבל זה לא עזר. הנה בדיוק מה שמופיע לי שם: https://gyazo.com/ff0d24bdfd84f47984afdd511660936a (לינק של GYAZO אם תרצו אוכל להוריד את התמונה למחשב ולצרף אותה לאשכול.) ניסיתי לחזור ל אבל שם הכל בסדר, כל הדיסקים מופיעים ובסדר הנכון. ניסיתי עם דיסק קשיח אחר שהיה לי ואותו דבר קרה.

במידה ותצטרכו את מפרט המחשב הנה:

Intel i7 4790K
Antec Kuhler H2O 1250 Liquid Cooling System
Gigabyte GA-Z97X-SLI
G.Skill Aegis 2x8GB 1600Mhz
Asus R9 290X 4GB
GigaByte R9 290X 4GB WF3 OC
(R9 290X CFX)
Samsung EVO 850 250GB
Western Digital Caviar Blue 1TB
Asus DRW-24D3ST
SeaSonic 850W Active PFC Modular 80+
Thermaltake Chaser A71 Window Full Tower

תודה מראש לכל העוזרים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי באמת לנסות עם תוכנת צד שלישי של ניהול אחסון? לא יזיק לנסות.

בנוסף, הוא אמר עותק מקורי ולא חוקי :) (יחי ההבדל הקטן חח)

אגב, מנין הסקת שהביוס הוא במצב legacy?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,1. לא הבנתי נכון.

2. מכך שהוא היה צריך להגדיר את ה כ Boot Drive וכן מהתמונה של ניהול הדיסקים רואים שהדיסקים הם MBR ולא GPT, ומכך הסקתי שהוא על מצב Legacy ולא UEFI. סתם ציון עובדה. 

3. זה Disk Manager, לא Diskpart. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

1. אם לא הצטרפת ל Insider בזמן, העותק של 10 שלך לא חוקי. 

2. הביוס אצלך במצב Legacy ולא UEFI. 

3. מה רואים ב Diskpart?

הביוס שלי במצב UEFI ולא LEGACY, הייתי צריך רק להזיז את ה מקום למקום הראשון בתור BOOTDRIVE ומה זה DISKPART?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הביוס במצב UEFI היה אומר להיות לך בסיום ההתקנה Windows Boot Manager ולא היית צריך להגדיר את ה .

Diskpart הוא יישום מובנה בווינדוס לניהול דיסקים, משתמשים בו באמצעות שורת הפקודה (CMD בלע"ז). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

אם הביוס במצב UEFI היה אומר להיות לך בסיום ההתקנה Windows Boot Manager ולא היית צריך להגדיר את ה .

Diskpart הוא יישום מובנה בווינדוס לניהול דיסקים, משתמשים בו באמצעות שורת הפקודה (CMD בלע"ז). 

אוקיי, מה אני עושה בDISKPART? (פתחתי אותו הרגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך שיעזרו לך פה (ולא בFXP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) :) אגב למה אתה לא בבית הספר! ואם אתה כן אז עוד יותר גרוע שאתה בפורום! (מכיר אותו :D)

אגב שמתי לב שמדובר בdiskpart ולא disk manager, ושניתי את הודעתי המקורית בהתאם :P

וכל הכבוד על העצה של הdisk part, מבאס אותי שלא חשבתי על כך בעצמי :D כשוחחתי אתו אתמול אל תוך הלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...