בעיה קשה בעדכון של חלונות - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קשה בעדכון של חלונות

אנדי

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש ברשותי compaq pressario cq61 שקניתי ברשת מחשבים ידועה מאוד בשנת 2012.

המחשב הגיע עם מערכת 7 home מובנית.

בחודשים האחרונים, כאשר אני רוצה לעדכן את מערכת ההפעלה, אשף העדכון מדווח לי שיש עדכונים זמינים אולם נראה שהעדכונים אינם יורדים למחשב (מד ההתקדמות של ההורדה נשאר תקוע על 0% דקות רבות).

אין בעיה של חיבור לאינטרנט, על המחשב מותקן אנטי-וירוס של אווסט וחומת אש של comodo (יש מצב שמקור הבעייה הוא אחד מהם?)

העדכון המוצלח האחרון נעשה באוגוסט שעבר..

תודה מראש לכל מי שיוכל לסייע לי לטפל בבעיה בלי צורך לפנות למיקרוסופט. את זה אני אעשה רק כאפשרות אחרונה.

שבוע טוב ושנה אזרחית טובה לכולכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה,

עשיתי ניקוי של הדיסק והרצתי את הכלי update troubleshooter.

נמצאה שגיאה שלא תוקנה ומספרה 0X80070057.

חיפוש בגוגל הוביל אותי לפתרון שנמצא כאן - http://appuals.com/best-fix-steps-fix-error-0x80070057/

אחרי שפעלתי עפ"י ההמלצות בדף הזה (כולל הרצת סקריפט הריסט המצורף), בצעתי נסיון נוסף להפעיל את אשף העדכון, ואז קבלתי הודעת שגיאה 8024402F, שאם אני מבין נכון, משמעה בעיה כלשהי בתקשורת (אם כי זה לא הפריע לטעינת אתרי אינטרנט).

פותר הבעיות לא הצליח לטפל בשגיאה זו.

בנוסף, אני מתחיל לחשוד באפשרות נוספת, והיא שמדובר בכשל של מחיצת המערכת בדיסק.

בסוף החלטתי לבצע הפעלה מחדש והמחשב נתקע לי מעל 10 דקות שנראו כמו נצח, במצב של קביעת תצורה של עדכוני (למרות שלא ראיתי שירדו והותקנו עדכונים), ואז ההודעה התחלפה ל- 'מנקה - אל תכבה את המחשב'. גם זה נמשך נצח, עד שהדסקטופ עלה.

שורה תחתונה - עדיין לא הצלחתי לפתור את הבעייה. אשמח לקבל עצות מועילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם יעזור, ואסביר - כחלק מסדרת הנסיונות שבצעתי נכנסתי לתמיכה של מיקורסופט, הורדתי משם והרצתי את ה- update stand alone instoller (שמיועד בעקרון למומחי IT), אבל גם הוא עבד על ריק.

דבר נוסף שעשיתי הוא להגדיר את האנטי-וירוס כך שלא יסרוק את תיקיית windows/softwaredistribusion אחרי שקראתי במקום כלשהו שפעולת עדכון החלונות עלולה להפגע אם תיקייה זו חשופה לסריקה של אנטי-וירוס (אם כי במחשב השולחני שלי בעיה זו אינה קיימת).

נראה לי שמיקרוסופט עושים לי את זה בכוונה כדי שאשדרג ל-10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...