שדרוג לכרטיס מסך HD 7870 או ל R7 360 או לHD6950 או לGTX750 MSI - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג לכרטיס מסך HD 7870 או ל R7 360 או לHD6950 או לGTX750 MSI

nargsi

Recommended Posts

ספק - מינימום 500W <כ-200~250>

מעבד - ממליץ בחום על סדרת הXEON X34xx הנהדרת. <כ-300~>

זיכרון - סטיק נוסף של 8GB <יד2 כ200~>

כרטיס מסך - אם יתמזל מזלך ותמצא GTX960 בזול תוכל להרגע עד לשדרוג הבא.<600~750>

SSD - כ200שח ל-128GB.

1550 לשדרוג כללי אך מביא את המערכת לרמה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSD - כ200שח ל-128GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Guarding angel

SSD - כ200שח ל-128GB.

קודם כל המון תודה לכל המגיבים :)

השאלה שלי היא שאם אני מחליף ספק, מעבד, , כרטיס וראם - לא עדיף ללכת על מערכת חדשה וזהו ?

SSD אני לא מכניס כי זה משהו שאני רוצה להכניס המון זמן, אני רק חייב למצוא את הדיסק של הWIN (של ה64, לא מחליף את ה7 אולטימייט )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

קודם כל המון תודה לכל המגיבים :)

השאלה שלי היא שאם אני מחליף ספק, מעבד, , כרטיס וראם - לא עדיף ללכת על מערכת חדשה וזהו ?

SSD אני לא מכניס כי זה משהו שאני רוצה להכניס המון זמן, אני רק חייב למצוא את הדיסק של הWIN (של ה64, לא מחליף את ה7 אולטימייט )

קודם כל, קנה עוד 4GB, לא צריך 8GB חדש.

דבר שני, כמו שכתבתי - זה שדרוג לא הכרחי בכלל וצריך גם להרכיב מקצועית (בכל אופן זו ההמלצה שלי אם לא הרכבת אף פעם) - 150 ש"ח נוספים.

דבר שלישי, אם יש עדיפויות - יותר מומלץ מאשר להחליף מ-I3 ישן ל- (לדעתי)...

לגבי אתה יכול להשתמש בדיסק של מישהו אחר (או אפילו להוריד פיראטי ולהשתמש בקוד שלך ולא בפריצה) אם יש לך את קוד ההתקנה המקורי שלך. הדיסק הוא אותו דיסק וזה חוקי.

ולגבי השאלה, אם אתה מחליף ספק, מעבד, , כרטיס וראם - ברור שעדיף ללכת על מערכת חדשה וזהו...

רק תמלא את השאלון בפורום ההוא, ותכין תקציב של 4000~ ש"ח. גם כי תצטרך עוד רכיבים (דיסק קשיח, מארז, , עוד 4GB ...) וגם כי במחשב חדש מן הסתם לא תשים מעבד משומש.

המלצת השדרוג שלי היא ספק, זכרון וכרטיס מסך - אם יש כסף ל- אז כדאי, אבל ניתן לעשות את זה בשלב שני, ואם תראה שאחרי כל זה המעבד לא סוחב, רק אז שדרג גם אותו בשלב שלישי.

ספק, וכרטיס מסך יעלו לך פחות מ-1200. לא 4000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

קודם כל, קנה עוד 4GB, לא צריך 8GB חדש.

דבר שני, כמו שכתבתי - זה שדרוג לא הכרחי בכלל וצריך גם להרכיב מקצועית (בכל אופן זו ההמלצה שלי אם לא הרכבת אף פעם) - 150 ש"ח נוספים.

דבר שלישי, אם יש עדיפויות - יותר מומלץ מאשר להחליף מ-I3 ישן ל- (לדעתי)...

לגבי אתה יכול להשתמש בדיסק של מישהו אחר (או אפילו להוריד פיראטי ולהשתמש בקוד שלך ולא בפריצה) אם יש לך את קוד ההתקנה המקורי שלך. הדיסק הוא אותו דיסק וזה חוקי.

ולגבי השאלה, אם אתה מחליף ספק, מעבד, , כרטיס וראם - ברור שעדיף ללכת על מערכת חדשה וזהו...

רק תמלא את השאלון בפורום ההוא, ותכין תקציב של 4000~ ש"ח. גם כי תצטרך עוד רכיבים (דיסק קשיח, מארז, , עוד 4GB ...) וגם כי במחשב חדש מן הסתם לא תשים מעבד משומש.

המלצת השדרוג שלי היא ספק, זכרון וכרטיס מסך - אם יש כסף ל- אז כדאי, אבל ניתן לעשות את זה בשלב שני, ואם תראה שאחרי כל זה המעבד לא סוחב, רק אז שדרג גם אותו בשלב שלישי.

ספק, וכרטיס מסך יעלו לך פחות מ-1200. לא 4000.

מחשב חדש אני מאמין שאני אקנה לקראת החופש הגדול (יכול להיות שאני מתחיל לימודים לתואר ראשון) ואז לפי הצרכים האלה אני אקנה.

או בפסח.

עדיין אני מתלבט אם לקנות עכשיו או יותר מאוחר. חשבתי על המפרט הזה 

https://www.ivory.co.il/build_computer.php?act=print&preview=1&items=2,10,23,24,3,5,4,9,30,6,25,13,7,8,11,14,15,27,16,17,19,18,20,21,22,26,28,29&products=12531,0,0,0,14381,16800,16791,6091,0,6011,0,0,17371,0,15992,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0&units=1,0,0,0,1,1,1,1,0,1,0,0,1,0,1,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0&prices=365,0,0,0,350,555,1180,40,0,270,0,0,375,0,1290,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0

או זה

http://ksp.co.il/?uin=16014

אני לא מצאתי מארז בKSP שמתאים כל כך. הלוח טיפה יותר זול, הזכרונות יותר זולים, אני מתלבט גם בין ה380 ל960 (970 קצת יקר אבל יכול להיות שאני אחסוך עוד)

SSD אני לא אקנה בארץ אלא באייבי . כונן דיסקים יש לי . 

אני יודע שעדיף לוח יותר זול אבל זה הלוח היחיד עם שהוא טיפה נורמלי.

איך המארז ? אהבתי נורא את העיצוב. אני יודע שNZXT נחשבים לטובים יותר אבל המארזים שלהם שנראים נורמלי הם יקרים נורא וזה שיש להם ב400 מתאים יותר כרהיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

מחשב חדש אני מאמין שאני אקנה לקראת החופש הגדול (יכול להיות שאני מתחיל לימודים לתואר ראשון) ואז לפי הצרכים האלה אני אקנה.

או בפסח.

עדיין אני מתלבט אם לקנות עכשיו או יותר מאוחר. חשבתי על המפרט הזה

...

או זה

...

אני לא מצאתי מארז בKSP שמתאים כל כך. הלוח טיפה יותר זול, הזכרונות יותר זולים, אני מתלבט גם בין ה380 ל960 (970 קצת יקר אבל יכול להיות שאני אחסוך עוד)

SSD אני לא אקנה בארץ אלא באייבי . כונן דיסקים יש לי . 

אני יודע שעדיף לוח יותר זול אבל זה הלוח היחיד עם שהוא טיפה נורמלי.

איך המארז ? אהבתי נורא את העיצוב. אני יודע שNZXT נחשבים לטובים יותר אבל המארזים שלהם שנראים נורמלי הם יקרים נורא וזה שיש להם ב400 מתאים יותר כרהיט.

אז רגע, לא הבנתי - זה או מחשב חדש או שדרוג או גם וגם?

אני מתאר לעצמי שאתה מתלבט בין חדש לבין שדרוג, במידה וזה המצב...:

1. המפרטים של KSP לא עוברים בתור קישורים, אצלך זה נפתח כי אצלך יש COOKIE, אז אני לא אתייחס אליו. לגבי אייבורי -

א. יש לי את המארז הכתום הזה בבית... יש לך טעם טוב :) (הוא סבבה לגמרי, פנימית וחיצונית, לא מצאתי שום חסרונות פרט לזה שאבק יכול להכנס מלמעלה - מצד שני האוורור הטבעי מאפשר לי לכבות כמעט את כל המאווררים והכל עובד פיקס). בנוסף יש בו מקום ל-CDROM שזה משהו שאין ברוב ה-.

ב. הכל עובד לי פיקס כי יש לי קירור אויר נורמלי. ה-40 ש"ח הזה לא ממש נראה לי (לא מכיר אותו אישית, אבל לא מאמין שאפילו אחד היה נמכר ב-350 ש"ח אם הזה ב-40 ש"ח כן היה עובד). מציע לשדרג קצת... לפי הכיס.

ג. GTX 960 + 4GB זו טעות. המעבד הנ"ל מתוכנן לתת ביצועים טובים ב-FHD, ול-FHD אין שום צורך ביותר מ-2GB. זה סתם גימיק פרסומי, בנוסף המחיר עושה את זה לא שווה - זה כבר 1300 ש"ח, תוסיף עוד 400 וקח 970. תחסוך :).

ד. כל השאר בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

1. המפרטים של KSP לא עוברים בתור קישורים, אצלך זה נפתח כי אצלך יש COOKIE, אז אני לא אתייחס אליו. לגבי אייבורי -

א. יש לי את המארז הכתום הזה בבית... יש לך טעם טוב :) (הוא סבבה לגמרי, פנימית וחיצונית, לא מצאתי שום חסרונות פרט לזה שאבק יכול להכנס מלמעלה - מצד שני האוורור הטבעי מאפשר לי לכבות כמעט את כל המאווררים והכל עובד פיקס). בנוסף יש בו מקום ל-CDROM שזה משהו שאין ברוב ה-.

ב. הכל עובד לי פיקס כי יש לי קירור אויר נורמלי. ה-40 ש"ח הזה לא ממש נראה לי (לא מכיר אותו אישית, אבל לא מאמין שאפילו אחד היה נמכר ב-350 ש"ח אם הזה ב-40 ש"ח כן היה עובד). מציע לשדרג קצת... לפי הכיס.

ג. GTX 960 + 4GB זו טעות. המעבד הנ"ל מתוכנן לתת ביצועים טובים ב-FHD, ול-FHD אין שום צורך ביותר מ-2GB. זה סתם גימיק פרסומי, בנוסף המחיר עושה את זה לא שווה - זה כבר 1300 ש"ח, תוסיף עוד 400 וקח 970. תחסוך :). או שתוריד כמה מאות שקלים וקח את גרסת ה-2GB. ויש שאומרים ש- 7870 זאת בחירה שמשתווה ל-960 ועולה פחות (אבל הוא ישן יותר, מחמם יותר, מרעיש הרבה יותר...).

ד. כל השאר בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

ג. GTX 960 + 4GB זו טעות. המעבד הנ"ל מתוכנן לתת ביצועים טובים ב-FHD, ול-FHD אין שום צורך ביותר מ-2GB. זה סתם גימיק פרסומי, בנוסף המחיר עושה את זה לא שווה - זה כבר 1300 ש"ח, תוסיף עוד 400 וקח 970. תחסוך :).

ד. כל השאר בסדר גמור.

הוספתי את המפרט.

א.אבק זה לא הבעיה שלי, אין לנו אבק בבית (לטוב ולרע חח) והמבין יבין. rev2 זה סטנדרט, אם ללכת על משהו ב350 שקל ב.רק קירור מים. למרות שיש לי כמה מחשבים עם הקירור סטוק של ואני די מרוצה, הוא טיפה מזמזם אבל מביא ביצועים טובים. 

ג.970 לדעתך ? ואתה חושב שCD ROM זה הכרחי היום ? (ב5 שנים אולי השתמשתי פעמיים )

לדעתך מחשב I7 , כמה הוא יעלה יותר ? לפי איך שהרוחות הולכות אני אתחיל שנה הבאה ללמוד במקביל לבית ספר גם לתואר ראשון באוניברסיטה (אם עשית תואר במדעי המחשב אשמח אם תוכל לענות לי על כמה שאלות) ואני חושב שאני אצטרך את הכוח עיבוד. 

הרכבה של מעבד חדש מסובכת כמה מ1-10 ? אני מתלבט אם לקנות מאילת שניסע כי זה באמת הפרש גדול, והלוח מספיק גדול בשביל ה970 וכו' ?

נגיד בלוח שלי יש לי יציאות PCI וPCI E ואחת מהם פשוט חסומה בגלל הקירור של הכרטיס. 

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core I5 6600 3.3Ghz 6MB Cache s1151 - Tray 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Alpine 11 Rev.2  1
      לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-B150M-D3H LGA1151, Intel B150, DDR4, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זכרון למחשב Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 2400MHz CL15 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI GTX960 GAMING 2GB OC GDDR5 DVI HDMI 3xDP PCI-E 1
      דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III  1
      צורבי DVD: צורב פנימי Asus DRW-24F1ST DVD±RW x24 Black Sata 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי Corsair 650W 80+ VS650  1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 3860 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קודם כל, בית בלי אבק - "מכורח הנסיבות" - זה נורא...

אז לגבי א. - משתתף בצערך (ומציע שתקנה ותתחיל לחיות :)).

לגבי ההמשך, אז ככה, בשביל לשחק וקצת לתכנת השדרוג של קודם, במיוחד עם , יספיק ויהיה יותר זול.

לגבי המפרט שהבאת, אין בו שום מארז.. תוסיף עוד כמה מאות. וגם אחרי שתוסיף, זה די אוו דבר כמו מה שהצענו לך בשדרוגים, לא? (חוץ מהמעבד והלוח שהם חדשים יותר).

שווה עוד 3000 ש"ח? לא יודע... המעבד מן הסתם בדרגה אחרת, אבל אין . לא יכול להמליץ על זה בלי להסתייג, לפחות קצת.

לגבי i7 - לתכנות יספיק גם מה שיש לך, i5 בטוח יספיק. מה ההבדל במחיר? תבדוק כמה עולה i7 ותעשה הפרש, כל השאר הרי נשאר אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

אז קודם כל, בית בלי אבק - "מכורח הנסיבות" - זה נורא...

אז לגבי א. - משתתף בצערך (ומציע שתקנה ותתחיל לחיות :)).

לגבי ההמשך, אז ככה, בשביל לשחק וקצת לתכנת השדרוג של קודם, במיוחד עם , יספיק ויהיה יותר זול.

לגבי המפרט שהבאת, אין בו שום מארז.. תוסיף עוד כמה מאות. וגם אחרי שתוסיף, זה די אוו דבר כמו מה שהצענו לך בשדרוגים, לא? (חוץ מהמעבד והלוח שהם חדשים יותר).

שווה עוד 3000 ש"ח? לא יודע... המעבד מן הסתם בדרגה אחרת, אבל אין . לא יכול להמליץ על זה בלי להסתייג, לפחות קצת.

לגבי i7 - לתכנות יספיק גם מה שיש לך, i5 בטוח יספיק. מה ההבדל במחיר? תבדוק כמה עולה i7 ותעשה הפרש, כל השאר הרי נשאר אותו דבר...

SSD יתווסף מאמזון - חצי מחיר.

אין - זה נותן מכה לשולחן זכוכית . מה קרה לך ? ועוד ריצוף לבן מבריק :)

בכוונה לא הוספתי מארז בKSP ואני מאוד מסתייג לקנות מהם. אני גם מפחד מאוד לקנות סקילייט, הבנתי שהקירור מאוד עדין ויכול לפצוע את המעבד. המחשב אצלי זז והרבה (אמרנו בית בלי אבק ;)). עדיף לחכות לדור המעבדים הבא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים אין טעם לחכות לדור המעבדים הבא. היתרון שלהם על פני יהיה זניח. כדי להרגיש בשיפור מהותי צריך לחכות 3-4 דורות וגם אז כדאיות השדרוג תלויה בדרישות.

מבחינת פגיעה שהמעבד יכול לספוג מגוף קירור גדול וכבד - אם המחשב זז הרבה, אפשר ללכת על קירור קל יותר. כל עוד לא מתוכננת אתה גם ככה לא זקוק ליותר מזה. SCYTHE היו מאוד הוגנים ופתוחים בעניין ופרסמו רשימה של קירורים שיכולים להוות "סיכון" - כולם בעלי מערת הרכבה HPMS. נראה שמאז הרשימה צומצמה רק למוגן 4. אבל בכל מקרה קירורים שלא נכללו ברשימה הראשונית בטוחים לשימוש ויש שם מבחר מכובד ביותר. בנוגע לחברות אחרות קשה להגיד, הרי שהן לגמרי התעלמו מהנושא. 

לגבי הלימודים  - אני יכול להבטיח לך שלא תצטרך איזו מפצלת. המחשב הנוכחי שלך יסתדר עם כל המטלות. לשדרג מע' הפעלה ל-64 ביט - יותר מזה OVERKILL. אפילו 4GB מספיק, אם כי 8GB יעשו את החיים לקלים הרבה יותר. אינסוף חלונות זה משהו בלתי נמנע עם איך שמוסדות הלימוד שלנו מתפקדים והצורך התמידי בחיפוש חומר משלים ברשת. 

האם לשדרג או לקנות חדש - זה לגמרי תלוי בשימוש. במשחקים קונקרטיים ליתר דיוק. יש משחקים ששדרוג המעבד יטיב עמם ויש כאלה שצריכים כרטיס מסך חזק יותר. יש כאלה שצריכים את שניהם וגם כאלה שכמעט וכלל לא תרגיש בשינוי. בקיצור, תשובה הכי צפויה ומשעממת - מאוד תלוי. :) כדי לתת תשובה חצי מושכלת חייבים נקודת ייחוס כלשהי. אם אתה רוצה, אתה מוזמן לפרט באילו משחקים ובאיזו רזולוציה מדובר. אז נוכל להעריך מה המערכת הנוכחית מציעה לך וכמה תרוויח מהחלופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Monsi

מבחינת ביצועים אין טעם לחכות לדור המעבדים הבא. היתרון שלהם על פני יהיה זניח. כדי להרגיש בשיפור מהותי צריך לחכות 3-4 דורות וגם אז כדאיות השדרוג תלויה בדרישות.

מבחינת פגיעה שהמעבד יכול לספוג מגוף קירור גדול וכבד - אם המחשב זז הרבה, אפשר ללכת על קירור קל יותר. כל עוד לא מתוכננת אתה גם ככה לא זקוק ליותר מזה. SCYTHE היו מאוד הוגנים ופתוחים בעניין ופרסמו רשימה של קירורים שיכולים להוות "סיכון" - כולם בעלי מערת הרכבה HPMS. נראה שמאז הרשימה צומצמה רק למוגן 4. אבל בכל מקרה קירורים שלא נכללו ברשימה הראשונית בטוחים לשימוש ויש שם מבחר מכובד ביותר. בנוגע לחברות אחרות קשה להגיד, הרי שהן לגמרי התעלמו מהנושא. 

לגבי הלימודים  - אני יכול להבטיח לך שלא תצטרך איזו מפצלת. המחשב הנוכחי שלך יסתדר עם כל המטלות. לשדרג מע' הפעלה ל-64 ביט - יותר מזה OVERKILL. אפילו 4GB מספיק, אם כי 8GB יעשו את החיים לקלים הרבה יותר. אינסוף חלונות זה משהו בלתי נמנע עם איך שמוסדות הלימוד שלנו מתפקדים והצורך התמידי בחיפוש חומר משלים ברשת. 

האם לשדרג או לקנות חדש - זה לגמרי תלוי בשימוש. במשחקים קונקרטיים ליתר דיוק. יש משחקים ששדרוג המעבד יטיב עמם ויש כאלה שצריכים כרטיס מסך חזק יותר. יש כאלה שצריכים את שניהם וגם כאלה שכמעט וכלל לא תרגיש בשינוי. בקיצור, תשובה הכי צפויה ומשעממת - מאוד תלוי. :) כדי לתת תשובה חצי מושכלת חייבים נקודת ייחוס כלשהי. אם אתה רוצה, אתה מוזמן לפרט באילו משחקים ובאיזו רזולוציה מדובר. אז נוכל להעריך מה המערכת הנוכחית מציעה לך וכמה תרוויח מהחלופות.

גם ללימודי תואר ראשון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Niko1886

GTX960 כרטיס מסך ממש לא משתלם. 1120 שקל?

קנה כרטיס שבמינימום משתווה אליו ביד 2 ותחסוך איזה 400 שקל.

הכרטיס הזה למשל, חזק ממנו.

שוב הצהרה גדולה והשוואה לא הוגנת. ראיתי גם 780TI בפחות מ-1000 ש"ח ביד שניה. נגיד עכשיו ש-970 ממש לא משתלם?  

ציטוט של nargsi

גם ללימודי תואר ראשון ?

גם שני וגם שלישי.

בתואר ראשון כמעט כל המטלות קבוצתיות ותצטרך לעשות אותן עם שותפים. לעיתים רחוקות יהיה לכם יותר נוח לשבת בבית ולא במעבדה עם שאר נ"נידונים" :) . וגם בלי קשר, המטלות נועדו לגרום לסטודנטים לעבוד קשה, לא למחשבים. התרגילים הטיפוסיים הם בסדר גודל של מציאת מסלוס נוסח פקמן, לא מעבר. מחשבים מודרניים לא רואים דברים כאלה ממטר. 

שים לב, לא אמרתי שלא כדאי לשדרג. אני רק אומר שאם נכון להיום המחשב עונה על כל הצרכים שלך, לא סביר שבזמן הלימודים זה ישתנה. אני כן ממליץ על הגדלת נפח הזכרון ואת זה כדאי לעשות כבר עכשיו (מחירי לא ירדו). מצד שני, אם בכל זאת תרצה לבנות מערכת חדשה בעוד מספר חודשים, רוב הסיכויים  שהיא תהיה מבוססת DDR4 והשקעה ב- כעת די מבוזבזת אם אין בה צורך ממשי. אבל כן אפשר יהיה לנסות למכור אחר כך. בקיצור, החלטות החלטות... :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

גם ללימודי תואר ראשון ?

ידידי, הדבר הכי קשה שהמחשב צריך לעשות ולא משנה לאיזה תואר זה להעלות את Visual Studio. כל i5 עם 8GB יעשה את זה בשיא הקלילות, אם זה i3 תוסיף 2-3 שניות לזמן העליה, זה לא מה שיהרוג אותך.

לגבי העבודה עצמה - בלימודים אתה תקמפל קוד שכל מחשב 80286 מלפני 25 שנה היה מקמפל תוך 4 שניות. מתמקדים שם בסיבוך של האלגוריתם, לא בכמויות קוד גדולות ועמוסות.

זאת לא תהיה הבעיה שלך בלימודים, בוא נראה איך אתה מתמודד עם הקורסים בלוגיקה ובמתמטיקה דיסקרטית... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...