שדרוג לכרטיס מסך HD 7870 או ל R7 360 או לHD6950 או לGTX750 MSI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג לכרטיס מסך HD 7870 או ל R7 360 או לHD6950 או לGTX750 MSI

nargsi

Recommended Posts

אהלן,

כל הכרטיסים שציינתי למעלה הם 2 גיגה GDDR5

אני מעוניין לשדרג את המחשב שלי, 

המעבד שלי הוא

I3 540 דור ראשון

לוח האם שלי הוא P7H55-M LX

יש לי 4 גיגה ראם ומערכת הפעלה של 32 ביט (אם יהיה צורך אני אעביר ל64)

כמו כן, יש לי של כ400W.

הכרטיס הנוכחי שלי הוא HD5670.

אז השאלות שלי הם כאלו :

1. האם יהיה צוואר בקבוק ? במידה וכן, לאיזה כרטיס ?

אם לכל הכרטיסים, ברמה שתשפיע או לא משהו רציני שיורגש ?

2. איזה מהכרטיסים עדיף ? (ברור שהR7 360 אבל אמרו לי שיהיה איתו צוואר בקבוק לכן אני אולי אחליף לHD6950 או לHD7870) כמו כן, יש לי במחיר ממש דומה את הGTX750 של . הוא יתאים ?

3. האם אפשר לשדרג ?

4. האם הספק מספיק ? (לשדרג לספק 500W אני מסכים אבל מעדיף להימנע).

באתי להתייעץ כאן ולא בפורומים של הילדים הקטנים שישר ממהרים להגיד לך תחליף מחשב.

קיבלתי הערכת מחיר והמחשב שלי משרת אותי מצוין, ומלבד העובדה שהכרטיס קצת חלש לי אין לי שום סיבה להחליף אותו.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, המחשב שלך לא חזק במיוחד. אתה לא תוכל לשחק במשחקים החדשים בהגדרות גבוהות. מקס' בינוניות, כמובן שתלוי גם ברזולוציה.

שאלת השאלות - מה התקציב, וכמה אפשר "למתוח" אותו אם תחסוך עוד חודשיים שלושה?

עוד לפני הכרטיס הייתי מציע שתשדרג , מ-4GB ל-8 (תצטרך לשדרג מע' הפעלה במקביל). משחקים מודרניים כבר דורשים את זה, ואתה לא מחדש כדי לשחק במשחקים של לפני 5 שנים.

אחרי שעשינו את זה, הייתי מציע שתגייס עוד קצת כסף (תקציב של 800-1000 ש"ח לכרטיס) ותעלה ל-GTX 950 או 960 או המקבילים שלהם ב-. עם GTX (יחד עם הזכרון תקציב של 1200 ש"ח בערך) העולם של היום יהיה קצת יותר פתוח בפניך, גם להגדרות גבוהות יותר.

כל זה בהנחה שהספק הקיים שלך יספיק, כמובן - הסיכוי של-950 הוא יספיק יותר גבוה. תלוי באמת איזה ספק זה...

לקנות GTX750 היום זה לדעתי קצת לרמות את עצמך, הכסף הוא כסף טוב אבל התמורה לא תמיד תתאים לציפיות. כמובן שזו רק דעה אישית שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

תראה, המחשב שלך לא חזק במיוחד. אתה לא תוכל לשחק במשחקים החדשים בהגדרות גבוהות. מקס' בינוניות, כמובן שתלוי גם ברזולוציה.

שאלת השאלות - מה התקציב, וכמה אפשר "למתוח" אותו אם תחסוך עוד חודשיים שלושה?

עוד לפני הכרטיס הייתי מציע שתשדרג , מ-4GB ל-8 (תצטרך לשדרג מע' הפעלה במקביל). משחקים מודרניים כבר דורשים את זה, ואתה לא מחדש כדי לשחק במשחקים של לפני 5 שנים.

אחרי שעשינו את זה, הייתי מציע שתגייס עוד קצת כסף (תקציב של 800-1000 ש"ח לכרטיס) ותעלה ל-GTX 950 או 960 או המקבילים שלהם ב-. עם GTX (יחד עם הזכרון תקציב של 1200 ש"ח בערך) העולם של היום יהיה קצת יותר פתוח בפניך, גם להגדרות גבוהות יותר.

כל זה בהנחה שהספק הקיים שלך יספיק, כמובן - הסיכוי של-950 הוא יספיק יותר גבוה. תלוי באמת איזה ספק זה...

לקנות GTX750 היום זה לדעתי קצת לרמות את עצמך, הכסף הוא כסף טוב אבל התמורה לא תמיד תתאים לציפיות. כמובן שזו רק דעה אישית שלי.

אבל שים לב למעבד.

ציטוט של Guarding angel

באילו משחקים אתה מתעתד לשחק?

איזה חברה הספק? <צלם את המדבקה>

באיזה מסך מדובר?

מה שיוצא. הספק ג'נרי. מסך 20 אינץ (יותר זה גדול לי מדי מעצבן אותי שצריך להזיז את הצוואר)

שני מסכים של 20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לכרטיס מסך - GTX960 מציע שתרכוש ביד2 עקב הפרשי מחירים הגבוהים לעומת חדש.

שדרוג ל-8GB זה הסטנדרט כמו ש-E71 ציין.

מערכת הפעלה תהיה חייב לשדרג בכדי לנצל את הזיכרון - כמו ש-E71 ציין.

בנוגע לספקים מאמין שבפורום ספקים וארזים יוכלו לענות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה משדרג כרטיס  אתה צריך לשדרג ספק , לפחות 500W איכותי ולא ג'נרי ושיהיה לפחות עם 2 יציאות PCI-E של 6 פינים.

8GB ומערכת הפעלה 64 ביט .

לא אמור להיות לך צוואר בקבוק , כל הכרטיסים שנתת הם באותה רמה +/- , ואם כן יהיה זה לא יהיה מורגש כל כך.

ה- R7 360 דווקא החלש מביניהם  ( אני הייתי הולך על ה-7870) .

הנקודה הכי חשובה זה הספק , תשדרג רק אחרי שתחליף ספק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shar00750

לפני שאתה משדרג כרטיס  אתה צריך לשדרג ספק , לפחות 500W איכותי ולא ג'נרי ושיהיה לפחות עם 2 יציאות PCI-E של 6 פינים.

8GB ומערכת הפעלה 64 ביט .

לא אמור להיות לך צוואר בקבוק , כל הכרטיסים שנתת הם באותה רמה +/- , ואם כן יהיה זה לא יהיה מורגש כל כך.

ה- R7 360 דווקא החלש מביניהם  ( אני הייתי הולך על ה-7870) .

הנקודה הכי חשובה זה הספק , תשדרג רק אחרי שתחליף ספק :xyxthumbs:

אתה יודע מה מצחיק ?

שהלכתי לפורום של הילדים FXP ׁ(לא שאני מבוגר) כולם ישר מהר מהר מהר תחליף מחשב תחליף הכל.

עכשיו השאלה שלי אליך, עד כמה זה ישתלם ?

האם לקנות מחשב חדש ב4000-5000 לפחות (I5/I7 כרטיס חזק וכו') או לשדרג את שלי ?

לגבי הספק, קיבלתי, ספק עם יציאות של 6 פינים הוא מודלרי , לא ?

לגבי ה7870 - חדש עולה במחיר לא הגיוני. הGTX750 TI הבנתי שלא ממש משתלם - יש כרטיס ברמה של ה7870 שעדיין ביצור סדיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משתלם לשדרג במידה ואתה קונה יד שניה ולא חדש (ראיתי 7870 שנמכרים בין 250-400) .

אני לא יודע איזה ספק קיבלת וזה לא משנה אם הוא מודולרי , תבדוק דגם וחברה.

המקבילים ל-7870 הם 270X ו- R7-370 .

לא חשוב מה שאחרים אומרים , תמיד תסתכל על מה שמתאים לך. אם אתה מרוצה מהמערכת שלך אין צורך להחליף הכל , גם מעבד תוכל להחליף במידה ולא תהיה מרוצה, יש מעבדים 

4 ליבות זולים לסוקט הזה (100-300ש"ח מעבר לזה לא משתלם).

יש לי מחשב כזה עם מעבד XEON X3440 (ליבות 4 נימים 8 ) עם 270X ו-  - אני לא מרגיש בהבדלים גדולים בינו לבין ה-4790K שהיה לי עם אותו כרטיס .

עם אותה מערכת היה לי גם I3 550 שרץ חלק ו- I5 661 שמן הסתם גם רץ חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

אתה יודע מה מצחיק ?

שהלכתי לפורום של הילדים FXP ׁ(לא שאני מבוגר) כולם ישר מהר מהר מהר תחליף מחשב תחליף הכל.

עכשיו השאלה שלי אליך, עד כמה זה ישתלם ?

האם לקנות מחשב חדש ב4000-5000 לפחות (I5/I7 כרטיס חזק וכו') או לשדרג את שלי ?

לגבי הספק, קיבלתי, ספק עם יציאות של 6 פינים הוא מודלרי , לא ?

לגבי ה7870 - חדש עולה במחיר לא הגיוני. הGTX750 TI הבנתי שלא ממש משתלם - יש כרטיס ברמה של ה7870 שעדיין ביצור סדיר ?

תראה תשמע... קודם כל לגבי מחשב חדש כן או לא, הכל תלוי בתקציב. כמובן ש- יעשה לחוויית המשחק (או סתם לסבלנות שלך בזמן ש- עולה) רק טוב, השאלה אם יש לך כסף. אז בוא נתחיל מזה - בהנחה שאנחנו לא זורקים כסף סתם, כמה כסף יש לך בשביל השדרוג?

דבר שני, להחליף מעבד זה קצת יותר קשה מלהחליף כרטיסים - אל תעשה את זה לבד, צריך למרוח משחה טרמית ולדאוג שהקירור ישב טוב, ושהביוס יוגדר נכון, אם אתה עושה את זה אז לדעתי רק במעבדה (אלא אם אתה בעצמך מיומן בהרכבת מחשבים, אבל אז סביר שלא היית בא לשאול שאלות).

דבר שלישי, לגבי הספק - מה יש לך כרגע? אם אתה רוצה לשדרג יחסית בזול ויש לך כבר 500W "כלשהו", יש סיכוי ש-GTX950 יחזיק.

לכרטיס יותר חזק מזה כדאי ספק חדש, ובטח אם מדובר בכרטיסים של - גם הישנים - שצורכים הרבה חשמל. אם הספק הוא לא גנרי אז אולי שווה לשמור אותו. צלם את המדבקה, אם אתה יכול...

ולגבי הפורום - אני בן יותר מ-40 ועדיין משחק... אז אני צריך להיות בפורום של הילדים או של "הגדולים"? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

תראה תשמע... קודם כל לגבי מחשב חדש כן או לא, הכל תלוי בתקציב. כמובן ש- יעשה לחוויית המשחק (או סתם לסבלנות שלך בזמן ש- עולה) רק טוב, השאלה אם יש לך כסף. אז בוא נתחיל מזה - בהנחה שאנחנו לא זורקים כסף סתם, כמה כסף יש לך בשביל השדרוג?

דבר שני, להחליף מעבד זה קצת יותר קשה מלהחליף כרטיסים - אל תעשה את זה לבד, צריך למרוח משחה טרמית ולדאוג שהקירור ישב טוב, ושהביוס יוגדר נכון, אם אתה עושה את זה אז לדעתי רק במעבדה (אלא אם אתה בעצמך מיומן בהרכבת מחשבים, אבל אז סביר שלא היית בא לשאול שאלות).

דבר שלישי, לגבי הספק - מה יש לך כרגע? אם אתה רוצה לשדרג יחסית בזול ויש לך כבר 500W "כלשהו", יש סיכוי ש-GTX950 יחזיק.

לכרטיס יותר חזק מזה כדאי ספק חדש, ובטח אם מדובר בכרטיסים של - גם הישנים - שצורכים הרבה חשמל. אם הספק הוא לא גנרי אז אולי שווה לשמור אותו. צלם את המדבקה, אם אתה יכול...

ולגבי הפורום - אני בן יותר מ-40 ועדיין משחק... אז אני צריך להיות בפורום של הילדים או של "הגדולים"? :)

בשביל השדרוג אין מסגרת. לא הייתי אומר יותר 1500 כי אני אחליף מהסכום הזה.

לגבי מחשב חדש - 4-5 אלף. להחליף מעבד אני לא אחליף.

ככל הנראה בקרוב אצטרך לפטופ ללימודים שנה הבאה אז אני אעדי, שהנייח יחזיק עוד קצת.

ספק 400W ג'נרי. 

ציטוט של shar00750

זה משתלם לשדרג במידה ואתה קונה יד שניה ולא חדש (ראיתי 7870 שנמכרים בין 250-400) .

אני לא יודע איזה ספק קיבלת וזה לא משנה אם הוא מודולרי , תבדוק דגם וחברה.

המקבילים ל-7870 הם 270X ו- R7-370 .

לא חשוב מה שאחרים אומרים , תמיד תסתכל על מה שמתאים לך. אם אתה מרוצה מהמערכת שלך אין צורך להחליף הכל , גם מעבד תוכל להחליף במידה ולא תהיה מרוצה, יש מעבדים 

4 ליבות זולים לסוקט הזה (100-300ש"ח מעבר לזה לא משתלם).

יש לי מחשב כזה עם מעבד XEON X3440 (ליבות 4 נימים 8 ) עם 270X ו-  - אני לא מרגיש בהבדלים גדולים בינו לבין ה-4790K שהיה לי עם אותו כרטיס .

עם אותה מערכת היה לי גם I3 550 שרץ חלק ו- I5 661 שמן הסתם גם רץ חלק.

לא חשבתי שה7870 יהיה כל כך חזק.

הXEON זה לא מעבד לשרתים או משהו ? איפה משיגים אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מהסוף... 7870 הוא בעצם 270 בשם הקודם שלו, תראה כאן:

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-r9-280x-r9-270x-r7-260x,3635.html

ואם זה ה-XT אז הוא עוד יותר חזק. בטח חזק יותר מה-750Ti שהיתרון הגדול שלו זה חסכון בחשמל. תראה בטבלה:

http://www.tomshardware.com/reviews/gpu-hierarchy,4388.html

כעקרון הוא צורך הספק גבוה, כמו רוב הכרטיסים של ... אבל זה כרטיס חזק (יחסית) - מודה שלא עקבתי אחריו לאחרונה, כי הוא מאוד ישן יחסית, לא שמתי לב שהמחיר שלו ירד עד כדי כך. אבל בניגוד ל-750Ti (ואולי אפילו ל-950), בוודאות תצטרך בשבילו ספק חדש. לפחות זה משהו שאתה יכול להשאר איתו כמה שנים, למרות שאמרת שתרצה בהמשך .

8GB ומ"ה 64 ביט - חובה... ונראה לי שדי נגמר לך הכסף.

לגבי המעבד - כן, הוא חלש, יוריד לך לדעתי את ה-FPS. יש פה צוואר בקבוק.

בדקתי, ה-CPU PASSMARK שלו הוא 2700 - חצי מזה של מעבד i3 מודרני. אבל התושבת שלו היא 1156, כך שאין לך ממש לאן לשדרג...

SSD - אפילו מינימלי - היה אולי מפצה על הפגיעה ב-FPS עם זמני טעינה נמוכים יותר וקצת מפצה בחוויה הכללית, אבל זו עוד הוצאה. נחזור למה שכתבתי בהתחלה - המחשב שלך לא חזק במיוחד. אתה לא תוכל לשחק במשחקים החדשים בהגדרות גבוהות. מקס' בינוניות...

אבל לגמרי אפשרי שזה יעבוד לך טוב. לא יודע עד כמה הפגיעה של המעבד תהיה רצינית, תצטרך להמר קצת.

מה שכן, פרט למשחקים - לתכנות וכד' זה יהיה מחשב לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- לא רק לשרתים, יש לך X3430 שמקביל ל-I5 750 , יש לך X3440-X3470 שמקבילים ל- I7 860-I7 880 רק שהם יותר זולים.

אני קניתי ב-  את ה-3440 ב- 130 ש"ח . הנה כמה דוגמאות לתוצאות של המעבד שהוא אוברקלוקר לא רע בכלל:

1554240.jpg

1557357.jpg

1557354.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@shar00750

אז אולי כן יש לו לאן לשדרג עם ה-1156 שלו - אבל המעבד יעלה 130 ש"ח, ההתקנה עוד איזה 150, ובסוף אין אחריות והוא עלול לגלות שמה שהגיע מאיביי לא כ"כ עובד... או נתקע "בנסיבות מסתוריות".

אני הייתי קודם כל עושה את השדרוג בלי זה, ורק אם המצב עם ה-i3 באמת בלתי נסבל... אולי אולי הייתי מנסה משומש.

לדעתי עם 8GB מאוד יכול להיות שהמחשב לא יראה כ"כ רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shar00750

מנסיוני הרב , הסיכויים שהמעבד יהיה תקול הם נמוכים מאוד והתקנה של מעבד כל אחד יכול לעשות . וגם אמרתי שבמידה וזה לא מספיק אז אפשר לשדרג את המעבד:xyxthumbs:

אה, אתה יודע למה אתה כותב ככה? כי יש לך "נסיוני הרב" :)

התקנה של מעבד מי שאין לו הרבה נסיון לא יכול לעשות.

טוב, אולי כן ואולי לא... הידיים ישרטו וזה יקח 3 שעות, כי הקירור לא יושב טוב, אין גישה לחורים מאחורה והפלסטיק הקטן התקמט...

זה כל הזמן מתנדנד... ובסוף המחשב נתקע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...