red hat linux - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

red hat linux

roipow

Recommended Posts

אני עוסק בזה בצבא..

אני התחלתי לעבור הסמכה.. למדתי בשבועיים אחרונים את כל הפקודות הבסיסיות וקצת בסיס של .. אבל אני רוצה להיות ממש ספצ מה שנקרא... יש מקור שממש יכול ללמד אותי מאפס וייתן לי את הכלים בשביל להבין יותר טוב מה אני עושה כי לפעמים אני מרגיש שאני עושה דברים כמו תוכי.

יש לי VB עם הפצה של אבונטו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של borsood

תשיג VM של פדורה, יעזור לך יותר מאובונטו.

תשחק עם המערכת, תשבור אותה ובכל פעם תנסה להבין מה קורה ולמה. תשאל הרבה את דודה , היא יודעת הרבה.

בהצלחה.

חייב לציין שהתגובה הזאת לא ממש עוזרת

בתור אחד שגם ישמח להתמקצע קצת יותר בלינוקס

ולפותח הדיון - אפשר לשאול איזה הסמכה אתה עושה ומה לומדים שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של arik100
ציטוט של arik100

חייב לציין שהתגובה הזאת לא ממש עוזרת

בתור אחד שגם ישמח להתמקצע קצת יותר בלינוקס

ולפותח הדיון - אפשר לשאול איזה הסמכה אתה עושה ומה לומדים שם?

ציטוט של borsood

תשיג VM של פדורה, יעזור לך יותר מאובונטו.

תשחק עם המערכת, תשבור אותה ובכל פעם תנסה להבין מה קורה ולמה. תשאל הרבה את דודה , היא יודעת הרבה.

בהצלחה.

ציטוט של Illectronic

אם אתה מרגיש שאתה עושה דברים כמו תוכי, תנסה להבין למה אתה עושה את מה שאתה עושה ואיך זה משפיע על המערכת.

אני לא יכול לפרט זה מסווג.

ואני לומד ממדריך ADMINATRTOR של רד הט. ולפעמים אני פשוט לא מה מבין מה שהם מסבירים לי גם כי זה באנגלית וגם כי הההסברים שלהם ממש לא מובנים לפעמים חחח.

בנוסף אשמח אם תעזרו לי בנושא הבא

בקשר ל RPM Repository וYUM

הבנתי ש Repository זה מאגר נתונים שמכיל בתוכו המון קבצים שהם בעצם RPM ( קובץ שהפורמט שלו הוא RPM).

וYUM הוא התקנה שעושים לRPM כי לRPM יש המון תלותיות בRPM אחרים וYUM עוזר לאתר אותם בשביל להתקין את הRPM המבוקש כמו שצריך...

אשמח אם תגידו לי שמה שהסברתי הוא נכון ואם יש חידודים או משהו כזה תרשמו לי בבקשה.

בנוסף אני צריך אתר טוב או פורום מקצועי יותר אם אתם מכירים שאוכל לרשום בו בעברית במידה ואני לא מבין באנגלי את מה שכתוב על מה שאני לומד כי זה קורה לי לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roipow

ואני לומד ממדריך ADMINATRTOR של רד הט. ולפעמים אני פשוט לא מה מבין מה שהם מסבירים לי גם כי זה באנגלית וגם כי הההסברים שלהם ממש לא מובנים לפעמים חחח.

רצוי שתתרגל לעבוד באנגלית. אין מה לעשות תחום המחשבים מבוסס על השפה האנגלית, כל ההכשרות המקצועיות באנגלית. 

תנסה ללמוד את המונחים הטכניים ואז אולי יהיה לך קל יותר להתמודד עם ההסברים.

ציטוט של roipow

רצוי שתתרגל לעבוד באנגלית. אין מה לעשות תחום המחשבים מבוסס על השפה האנגלית, כל ההכשרות המקצועיות באנגלית. 

תנסה ללמוד את המונחים הטכניים ואז אולי יהיה לך קל יותר להתמודד עם ההסברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roipow

אני לא יכול לפרט זה מסווג.

בתור אחד שהיה מספיק זמן בצבא גם במקומות רגישים, אתה חי בסרט.

אין שום דבר מסווג בחומר לימוד  טכנולוגי-מחשובי שקשור ללינוקס שאתה מציין..

ואם אתה לא יודע אנגלית... אני ממש כבר לא יודע איך הצבא בוחר את האנשים שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של arik100

בתור אחד שהיה מספיק זמן בצבא גם במקומות רגישים, אתה חי בסרט.

אין שום דבר מסווג בחומר לימוד  טכנולוגי-מחשובי שקשור ללינוקס שאתה מציין..

ואם אתה לא יודע אנגלית... אני ממש כבר לא יודע איך הצבא בוחר את האנשים שלו...

1. דוד בן דוד.

2. מגיעה מישהי מהצבא לבצפר ושואלת באיזו מגמה אתה. אתה יכול לחרטט וככה להתקבל לתחום שקשור למגמה. (ראיתי את זה בעיניים באופן אמיתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...