דרוש מפרט מחשב GAMING ברזולוצייה 1440P תקציב בהתאם. - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט מחשב GAMING ברזולוצייה 1440P תקציב בהתאם.

netanel38121

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@d3mo-killer

קודם כל, "רוב האנשים" לא קונים בכלל 980Ti או מסכי "27...

דבר שני, מאלה שכן קונים, אם ה- tearing היתה בעיה כזו גדולה מהר מאוד היו מפסיקים לייצר אותם. ודבר שלישי, אני לא בטוח שהעין האנושית בנויה להבדיל בין 60 לבין 80 או 100FPS, אז למה לשלם עוד 1500 ש"ח כי אולי תהיה בעיה ואולי לא תהיה?

אבל למה לסמוך רק על הדעה שלי. שיעלה שאלה ספציפית בפורום מסכי מחשב, אני בטוח ששם יודעים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי את זה,כתבתי שאם הכרטיס מסך מרנדר יותר מ-60 FPS לדוגמא:80 (סתם זרקתי מספר,לא רשמתי שאנחנו יכולים להבדיל בין 60 ל80) והמסך הוא 60HZ אז זה יכול לגרום ל-tearing.ובשביל למנוע את זה צריך להגביל שמספר הפריימים המקסימלי יהיה 60. אם הכרטיס מסך שלו היה ישן או חלש אז הייתי אומר לו לקחת 60HZ אבל בגלל ש-980TI הוא כרטיס חזק עדיף להשקיע במסך של 144 או אפילו 120 (לא אומר שזה יהיה יותר זול),לא בכל יום מחליפים מסכים.

אולי העין לא רואה פריימים נוספים אבל ההרגשה חלקה יותר ומהירה יותר,ולדעתי מסך של 120/144 יתן תמורה טובה יותר

ואתה יכול למצוא מסכים של 144 לא יקרים מאוד ובתקציב שלו זו גם לא תהיה בעיה וגם זה יהיה טוב אם ירצה בעתיד לעשות .

הייתי ממליץ לך לקחת מסך של 60HZ אם הרזולוציה שלו הייתה שכרטיס אחד לא עובד את ה-60FPS.

כי מה הטעם לקנות כרטיס מסך מבין הטובים בשוק ולא להשתמש בכל הפוטנציאל שלו,אתה יכול לא להסכים אבל זה מה שאני הייתי עושה.

בקשר למה שרשמת שאם יש טירינג היו מפסיקים לייצר אותם,אם אתה מתכוון לכרטיס מסך,למה שיפסיקו לייצר אותו זה לא שמוכרים אותו ביחד עם מסך 60HZ בתור חבילה,ובשביל זה המציאו את ה-V-SYNC,לאנשים עם מסכים שה REFRESH RATE שלהם נמוך. זה כמו שתגיד שבגלל שהכרטיס מסך חזק מדי צריך להפסיק לייצר אותו כי בחלק מהמסכים הוא גורם לטירינג.

@E71

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא כ"כ הבנת אותי:

ציטוט של d3mo-killer

קשר למה שרשמת שאם יש טירינג היו מפסיקים לייצר אותם,אם אתה מתכוון לכרטיס מסך,למה שיפסיקו לייצר אותו זה לא שמוכרים אותו ביחד עם מסך 60HZ בתור חבילה,ובשביל זה המציאו את ה-V-SYNC,לאנשים עם מסכים שה REFRESH RATE שלהם נמוך

התכוונתי למסך, אם בעיות הטירינג היו מפריעות כ"כ אני מאמין שהיו מייצרים יותר מסכי 144Hz, ועדיין, המסכים האלה מאוד נדירים.

ב-FULL HD ה- FPS שלך הרי הרבה יותר גבוה, כל 970 עובר ב-FHD את ה-60FPS בלי שום בעיה, ועדיין לרוב האנשים אין טירינג, למרות שהם משתמשים במסכים של או במסכים פשוטים ורגילים של ...

איך תסביר את זה?

כנראה שמי שצריך מפעיל VSYNC, או ADAPTIVE, או כלום - ועדיין מקבל תמונה טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שלפעמים אין טירינג,אני לא מומחה במסכים וכנראה זה לא קורה בכל משחק אבל אני די בטוח שרוב הסיכויים שהוא יקבל טירינג זה אם הוא ישחק בFHD כלומר 1080P כי הוא יוכל לקבל +120 FPS,אבל בגלל שאנשים קונים GTX 980TI בשביל 1440P וברזולוציה כזאת המשחק רץ על 60FPS אז רוב הסיכויים שלא יהיו בעיות,אבל אם הוא רוצה להוסיף בעתיד הקרוב עוד כרטיס אז שווה לו לקנות מסך או כמו שנהוג לומר UHD כי אז זה סתם יהיה בזבוז להוסיף עוד כרטיס ל-1440P.

בקיצור המסך דל הדל סבבה ,אבל אם אתה יודע שאתה תוסיף עוד כרטיס ותעשה אני ממליץ לך לקחת מסך ברזולוציה גבוהה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע אחד.!

אתה בא לומר לי ש 2 כרטיסי 980TI יכולים להתמודד עם רזולוצייה ושלא שווה לי כבר לקחת 1440P?

לפי מה שהבנתי אנשים לוקחים כרטיסי טיטאן ואף 4 כרטיסים כאלה רק כדי שהמשחקים יזוזו להם נורמלי.. ככה הבנתי לפחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אל תגזים.. 

יש הבדל  ענק בין נורמלי לאולטרה,  אני עם 390 שלא מתקרב לביצועי ה ti  הייתי מקבל ממוצע 50-55fps על הגדרות בינוניות-גבוהות במשחקים כמו far cry ו-fallout 4, ללא פילטרים,  וללא v-sync, שום כרטיס אינו להתמודד עם הכל מסומן ב-v וכל ההגדרות ופילטרים על מקסימום, אפילו זוג מתקשים,  אבל העניין הוא שב- זה נראה מדהים גם ללא כל זה. 

לכן זה גם מיותר למדי לדעתי לקנות זוג כרטיסים ב7 אלף שקל (אם זו הכוונה לא עברתי על כל הדיון)  שעוד 5 או 6 חודש יגיעו דור הכרטיסים החדש שעל פי הדיווחים יכפילו את רמת הביצועים ויותר.  זוג כרטיסים כאלה סביר שיאפשרו למקסם משחקים ב2160p.

ברמה האישית אני מכרתי את ה390 ומחפש כרטיס ביניים זול\משומש שיאפשר לי להריץ משחקים ברמה סבירה עד להגעת הדור החדש.  

לכן אני גם בהרבה מקרים מציע ללכת על כרטיס כמו ה-970,  ולמכור קרוב למועד ההשקה של הדור החדש, במחיר סביר ועם אחריות ארוכה הוא יחטף כיד שניה,  ואז לשדרג למפלצת או אפילו לשניים. 

כמובן שכל אחד עושה את השיקולים שלו אין פה מדויק. 

ובכללי לא הייתי קונה מסך 1440p שבטח עולה לא מעט שאפשר להזמין מחול בפחות כסף 40 אינץ' . כמובן במידה ואתה מסתפק ב60 פריים (כמו שציינתי לא קראתי את הדיון במלואו) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...