דרוש מפרט ב3k לגיימינג בינוני + - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט ב3k לגיימינג בינוני +

david7885

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000-3200

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? להשתדל לא לעבור את ה3K

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא יותר מ 3.3K

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? לרוב יעשה בו שימוש של גלישה רגילה באינטרנט, באיכות גבוהה, משחקים. 

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: מיודע לגיימינג. 

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Bf4, 16, משחקים שיצאו בעתיד הקרוב. 

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מסך 24 אינצ' לדעתי הרזולוציה היא 1980x1080. 

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? באיכות HD. לא אכפת לי לשחק משחקים בהגדרות בינוניות +. 

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

לא הכרחי אבל אשמח להצעה למקלדת ועכבר אלחוטיים טובים וזולים (מחוץ לתקציב של המחשב). 

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא. 

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 1, לא קריטי בכלל. 

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא. 

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא. 

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עדיפות גבוהה לחנות באיזור העיר רחובות. יש בה חנויות ivory ו- ksp. אם יהיה הבדל גדול במחיר ישנה אופציה לקנות מחנות בתל אביב. 

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע הבא. 

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

*כונן טוב. בעיקר למערכת ההפעלה ומשחקים.  בין 120-250 ג'יגה. 

*חיבור 3.

*מארז עם חיבור אודיו לאוזניות וusb בחלק הקדמי. 

*כונן קשיח של 1T.

*עדיפות לכרטיס מסך עם 2 יציאות . לא קריטי. 

*לפחות 8gb של זיכרון

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

אם יהיה שדרוג בעתיד, כנראה יהיה הוספת או החלפת כרטיס מסך. 

12. הערות נוספות, פירוט מורחב 

חשוב לי שהמחשב יהיה מהיר בפעולות יום יומיות כמו שימוש במספר כרטיסיות בזמן גלישה וטעינה של

בנוסף חשוב שתהיה אופציה להרצת משחקים מתקדמים יחסית( סגנון bf4) על הגדרות בינוניות לפחות. 

*המחשב המיועד הולך להיות המחשב שלי לטווח ארוך מאוד, לפחות 5-6 שנים, אז חשוב לי שיהיה עם תכונות שיחזיקו להרבה זמן, ושלא יהפוך להיות איטי אחרי שנה של שימוש(כשהוא לא עמוס בכלל) 

תודה מראש! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...