האם הספק שבמפרט יספיק במידה וארצה לשנות את כרטיס המסך ל GTX 970? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הספק שבמפרט יספיק במידה וארצה לשנות את כרטיס המסך ל GTX 970?

danielzy

Recommended Posts

המפרט בצד, אני שוקל לשנות את כרטיס המסך ל GTX 970, האם הספק יספיק?

לא מתכוון לעשות שום OC והמאמץ הגדול ביותר שלו יהיה 4 או 5 בעתיד
מחוברים גם: & HDD אחד מכל אחד.

Intel i5 6600
EVGA GTX 960
HyperX 16GB
sitting on MSI H170 -MATE
supplied by Corsair 430W Modular
in Fractal Design Define R5
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא יסחוב בקושי (NVIDIA ממליצה על 500W לכרטיס הזה) האיכות של הספק בינונית ביותר. קח ספק איכותי של  500-550W. ותוכל לישון בשקט. אישיתי גם עם 960 לא הייתי שם אותו. איפה אתה קונה את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב כבר נקנה והאמת שהכל עובד מעולה, פשוט שקלתי לשדרג ל 970, אבל ירדתי מהרעיון.

הספק הזה קיבל ביקורות מעולות בכל מקום שביקרו אותו, נותן 80+, מודולרי ובאחלה מחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הוא CX430M. 

איכות הספק לא נמדדת על פי טיב העבודה כאשר אתה מפעיל את המחשב בפעם הראשונה. ברור שהוא ידלק ויפעל. הבעיה עם ספקים שעשויים מחלקים זולים היא אמינות לאורך זמן וגם התמודדות טובה עם עומסים. אתה יכול להיות בר מזל ולקבל יחידה שתשרת אותך נאמנה במשך שנים ובאותה מידה יכול להיות פחות בר מזל והיחידה תתחיל להיכשל בשלב כזה או אחר. אני פחות נרתע מסיפורי זוועה על לוחות אם שנשרפו, אבל ספקים שנשרפים, מאווררים רועשים ומתח לא יציב - הם לא מיתוס. הספק בהחלט יספיק לעבודה משרדית, אבל בשביל משחקים לא הייתי מהמר. ספק כח הוא בין הרכיבים הבודדים ש-future proof וניתן להשתמש בו שוב ושוב. ובשל כך ההשקעה של 50-100 שקלים עבור דגם הרבה יותר אמין היא משתלמת בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...