המלצה למחשב נייד עד 4000 ש"ח לגיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד עד 4000 ש"ח לגיימינג

Oray Lola

Recommended Posts

תקציב : עד 4000 ש"ח.

מטרות המחשב: עבודה משרדית (אופיס, וכיוצ"ב),, חיבור בבית למסך גדול  עבור צפייה בסרטים ובעיקר גיימינג בינוני עד כבד.

גודל המסך: מעדיף כמה שיותר גדול , חשבתי על 17.3

משקל רצוי: כמובן, כמה שיותר קל יותר טוב, אך ישנה חשיבות גדולה יותר לקריטריונים האחרים

זמן סוללה:  אני לא בקיא במה נחשב זמן ארוך היום, אז אשמח לתובנות שלכם. 

יציאות מיוחדות: HDMI

בלוטות': לא משנה לי

גודל וסוג כונן קשיח: מעדיף אך לדעתי התקציב שלי לא מספיק.

מערכת הפעלה  : לא צריך.

דרישות נוספות: אין

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4621.5 ש"ח כולל מיסים ומשלוח עד הדואר הקרוב לביתך (מטופל דרך חברת מכס צד ג' שעובדת עם איביי - השיטה הזו מופעלת באופן אוטומטי , כאשר את קונה דרך המודעה הזו)

http://www.ebay.com/itm/MSI-GE72-APACHE-264-17-3-Core-i7-4720HQ-12GB-RAM-1TB-HDD-GTX-960M-Gaming-Laptop-/262184664373?hash=item3d0b6c7d35:g:gW8AAOSwwbdWGGd8

למחשב הזה יש

סוללה שמחזיקה מעמד בגלישת WIFI 3.5 שעות , שעתיים ו50 דקות לסרטים ושעה בגיימינג 

זה נחשב קצת מתחת לסטנדרט למחשבי גיימינג . אבל בהתחשב בחומרה ובגודל המסך - זה הגיוני מאד שזה הזמן שזה יחזיק . 

מבחינת ביצועים , לדעתי שווה , אע"פ שאין לו

אם תרצה לשחק בהגדרות נמוכות , תוכל לקנות מהארץ מחשב עם כרטיס גרפי מובנה של או כרטיס חיצוני באיכות נמוכה 

זה לדוגמה https://www.pc365.co.il/product.aspx?id=6846&

עם כרטיס של ATI שלא יתן יותר מדי ביצועים . מצד שני יש לך פה גם VGA שאין בMSI , אבל הרוזולוציה נמוכה מעט מזו של הMSI , עם חיי סוללה לא רחוקים משל ה-MSI  ומעבד חסכוני יותר . המסכים של שני המחשבים לא ברמה גבוהה במיוחד , אך המסך של הMSI מתבלט מעט מעל זה של

אם תסכים לקנות מחו"ל ולהוסיף קצת כסף , תוכל לרכוש מחשב איכותי כמו שיש בקישור פה 

ואם תרצה לשמוע על מחשבי יד 2 אולי תוכל למצוא מציאה .

הכל תלוי בך .

תעדכן

בהצלחה רבה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם גיימינג אינטנסיבי בנייד היא קודם כל טמפרטורות. הניידים, גם הטובים שבהם, לא ממש מצטיינים בגופי ופיזור חום יעילים. וברגע שרכיבים מגיעים לטמפרטורות גבוהות, מתחיל תהליך של  thermal throttling - הביצועים אוטומטית יורדים כדי להפחית את העומס ולשמר את רכיבי החומרה. גיימינג קל עד בינוני אמנם כן אפשרי, אבל גם כאן הייתי ממליץ להגדיל את התקציב. לפחות בארץ מחשבים סבירים, אני מניח, מתחילים בסביבות ה-5-5.5K. 

הייתי קודם בודק כאן את ביצועי השונים בהתאם למשחקים אותם תרצה להריץ. בסופו של דבר כרטיס מסך הוא זה שמכתיב את התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש עכשיו מפלצת גיימינג להריץ על , אני מודע לזה שמחשבים עם ביצועים של נייחים עולים הרבה.

חשבתי על מחשב שיוכל להריץ משחקים כמו סקיירים או פולאוט על מדיום -+.

אני פתוח להצעות מחו"ל, ולגבי יד שניה גם.

לגבי המחשב שבקישור אפשר לקבל חוות דעת נוספת עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שנתתי לך של MSI לא אמור להריץ משחקים על ואישית אני חושב שהוא בחירה מצויינת .
מה שכן כדאי לך לברר זה :

1.האם ההגדרות את כמו שאתה דורש https://www.youtube.com/watch?v=j6NBY82He_o (אותו כרטיס מסך) 

2.האם ישנה אחריות בארץ דרך היבואן 

תעדכן,

בהצלחה רבה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

benchmarks של Fallout 4 - כדאי לעיין:  http://www.notebookcheck.net/Fallout-4-Notebook-Benchmarks.153924.0.html

לפי זה (ולא על סמך ניסיון אישי, חשוב להדגיש) 960M על 1080p יסחוב, אבל בקושי. 720p צריך להיות בסדר גמור. יש הרבה מאוד עם כרטיס מסך זה (2GB VRAM/4GB VRAM), אם תוכל להשיג עם 4 - עדיף, אולם אני חושד שזה יקפיץ את המחיר בצורה משמעותית.

אם תחליט להזמין מחו"ל, שים לב לדמי משלוח ומיסוי. באמזון, למשל, ישנם מחשבים שרק המשלוח שלהם עולה כ-500$, ככה שחסכון ענק לא יצא לך. לגבי המיסוי - חלק גובים מראש, חלק לא. צריך לעקוב אחר העניין כדי שלא תתקע עם המכס אחר כך.

בנוסף, אם תזמין מחו"ל, מן הסתם, לא תהיה לך מקלדת בעברית, תצטרך לקנות מדבקות או פשוט להסתדר בלי.

לגבי הדגם הספציפי - מפרט אחלה, מחיר גם טוב ,כאן ישנה ביקורת מקיפה על המחשב שהיא די מחמיאה. והוא גם נמכר בארץ, מה שאומר שככל הנראה תהיה אחריות, אבל כמו שאמרו, כדאי לודא בכל זאת. אם סרבפרו הם אכן השותפים הרשמיים, הם יעזרו. למרות שלי היה ניסיון קצת מעיק איתם - חיכיתי חודש למקלדת חילופית למחשב של אבל סך הכל יש למי לפנות וזה טוב.    

רק לגבי המוכר הספציפי הזה מאיביי אני לא הכי בטוח... אישית הייתי קצת חושש לקנות ממנו - אני מעדיף מוכרים עם אלפים רבים של רכישות ופידבק מעל 99.5%, אבל זה בעיקר עניין של מזל. אם מדובר בחברה קטנה שרק רוצה לצבור לקוחות, יתכן ותקבל שירות הרבה יותר טוב מאלה שלקוח בודד לא ממש משנה להם את התמונה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה! לבחור בימינו - זה חתיכת עסק :). עדכן אותנו לגבי ההתקדמות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...