צריך המלצה למחשב משרדי כדי להריץ Office ואתרי אינטרנט. תקציב - 1400 שקל למחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למחשב משרדי כדי להריץ Office ואתרי אינטרנט. תקציב - 1400 שקל למחשב

Zeev86

Recommended Posts

היי. אני מחפש 3 מחשבים זהים לעסק קטן שאמורים לשמש לגלישה באתר אינטרנט (עדכון אתר של העסק) והרצת תוכנות (לא סגור על גרסה אבל יכול להיות שיהיה או 16 או מנוי של 365).

1. מה התקציב המקסימאלי? מקסימלי 1400 שקל למחשב אבל אם אפשר להוזיל אני אשמח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף לא לחרוג אלא לחסוך

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). אופיס וגלישה באינטרנט

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא מיועד לגיימינג

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מסך רגיל וזול

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? אין צורך במחשבים שקטים אבל גם שלא יהיה רעש של טרקטור

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אם אפשרי אז כן. מעוניין בWIN כלשהו וOffice. אבל אני לא מאמין שזה יכנס לתקציב. אבל אם החנות נותנת את המוצרים במבצע עם רכישת המחשב, אשמח לחרוג מהתקציב על מנת להשלים את התוכנות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עדיפות לחנות במרכז סביב ראשון או אשדוד.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בזמן הקרוב עד ינואר

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: תודה מראש על העזרה

חשבתי על קניית המפרט בהמלצת מפרטי HWZONE:

http://www.tms.co.il/preview/spec/fpnkjs8x

או לקנות מחשב מIVORY:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=8829 או https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10170

מה ממליצים? אם שלושתם לא טובים אשמח להמלצה על פי ההודעה המקורית של הדיון.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצרים מוזמנים

מק"ט שם המוצר כמות מחיר
D34G1600HY Hynix Original 4GB 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד 1 ₪128
SST-PS08B-USB3N בקניית מחשב חדש בלבד - FSP HEXA 450 + Silverstone Precision PS08 USB3.0 1 ₪378
GH24NSB0 LG DVDRW X24 SATA 1 ₪108
C4170T Core i3 4170 With Graphics Tray 1 ₪568
UCACO-AP111-GBB01SI בקניית מחשב חדש בלבד - Cooling Alpine 11 Rev. 2 1 ₪44
GH81MS1 Gigabyte GA-H81M-S1 1 ₪229
ST1000DM003 Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3 1 ₪269
 סה"כ: ₪1724

תוכל לקצץ כמה מאות אם תרד במעבד לפי המפרט המומלץ

https://hwzone.co.il/specslist/spec/view/id/4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. המפרט בטבלה לא נכנס לתקציב לצערי והקישור של HWZONE זה הקישור של TMS שהבאתי כדוגמא. השאלה אם לקחת את ההצעה של TMS על סמך מפרט מומלץ שהובא פה באתר HWZONE או ללכת על אחד מהמפרטים של IVORY.

אני מתלבט כי אני צריך חנות שאולי תתן לי הנחה בקניה של 3 מחשבים במכה והנחה אם אני קונה לכל אחד מהם ואופיס. אם זה אפשרי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הנחה אין לי מושג. 

כן, המפרט שלי לא נכנס בתקציב אבל אמרתי לך מה ניתן לעשות כדי להיכנס בתקציב. הרכיבים בין כל המפרטים זהים עד הבדל זניח

מלבד המעבד וספק כח. כמובן שלעבודה משרדית גם הG יספיק

ספציפית על המארז שTMS מציעה אני יכול רק להמליץ לטובה. התוצאה היא מחשב שקט וקטן יחסית שלגמרי מספק את הצרכים המשרדיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 7 דקות Diabetus אמר:

לגבי הנחה אין לי מושג. 

כן, המפרט שלי לא נכנס בתקציב אבל אמרתי לך מה ניתן לעשות כדי להיכנס בתקציב. הרכיבים בין כל המפרטים זהים עד הבדל זניח

מלבד המעבד וספק כח. כמובן שלעבודה משרדית גם הG יספיק

ספציפית על המארז שTMS מציעה אני יכול רק להמליץ לטובה. התוצאה היא מחשב שקט וקטן יחסית שלגמרי מספק את הצרכים המשרדיים

תודה לך על העזרה. כנראה אלך על ההצעה של האתר HWZONE שהבאת (הזולה) בTMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...