לכל מי שהזמין HD598 ב BLACK FRIDAY שייכנס - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שהזמין HD598 ב BLACK FRIDAY שייכנס

trovlet

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שזה שזרק אותן לפח פשוט מנסה להטריל, והשני אולי רגיל לסאונד או שהוא לא אוהב את הסאונד שלהם.

ה 598 קצת חלשות בבאסים אז כאלה שרגילים לבאס חזק אולי לא יאהבו אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו

אין לי מושג למה אתם מחברים את האוזניות שלכם אבל יש אחלה באס בכל שיר ובמיוחד באלקטרוני שזה מה שאני אוהב לשמוע... אומנם זה לא באס שמעיף את האוזן אך הוא לרוב במינון הנכון והסדרה הזאת דיי מאוזנת מבחינת צליל.. אין יותר מידי באס אין יותר מידי טרבל והמידי נכנס דיי טוב אבל סובל מחוסר פירוט ביחס לHD600 שהן ממש עולם אחר.

ד"א מי שרוצה מוזמן לשמוע אצלי את הHD595 עם IMPACT TWIN (כרטיס קול) ותגידו לי אם אין באסים . ה598 קצת יותר "פתוחות" בסאונד ובכללי הן מוגדרות כאוזניות עם "שטוח".

בנוסף מי שסובל מחוסר בתדרים מסוימים יכול להוריד איקולייזר פשוט כמו  Equalizer APO  או פשוט לחבר אותן לממיר טוב ולרוב יהיה לכם מלא אופציות לשחק עם איך ששומעים

באמת שאני חושב שמי שאין לו לאן לחבר אותן יתאכזב.. ופשוט תנו להן זמן!!! זה כמו שקונים אוטו חדש, לא ישר נוסעים על 200 נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה. כ.קול מובנה = חרא גדול. 

לאוזניות איכותיות לוקח מינימום של 30 שעות להפתח כמו שנאמר, יש כאלה שפשוט מפעילים טראקים של pink noise בלופים ונותנים להן להפתח לבד.

אגב, לחובבי באס, הfidelio X2 נמכרות באמזון ארה"ב ב199$ כרגע. מחיר זנות אם אתם שואלים אותי.. לי הן עלו 300 יורו והן שוות כל שקל, משתוות ואפילו לוקחות בסיבוב אוזניות שעולות הרבה יותר מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני שומע צעדים מכל פינה אפשרית במשחקי רשת, יותר ממה שהיה עם קודמות (בצורה משכנעת ומדוייקת יותר), איך בדיוק כרטיס הרשת המובנה שלי, B75M-D3H חרא גדול?

זה שאין לי באסים גבוהים וקולות אחרים שמתנגנים בשירים עם איכות גבוהה שלא כל כך שונים ממה שאני שומע באוזניות אחרות הופך את החומרה שלי לאחת זולה? אתם באמת חושבים שבנאדם שמרשה לעצמו לקנות יקרות יסתובב עם חומרה זולה?

אם כבר מדברים על זה, שאלתי לגבי כרטיס הקול מספר עמודים אחורה. גם את . בשום פורומים ואתרים לא מזכירים את העובדה שאם יש לך HD598 צריך לרוץ לשדרג כרטיס קול. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא כתוב שצריך

אבל את המקסימום מהאוזניות לא תשיג. אני מבטיח לך. וברור שתשמע הבדל מכל האוזניות הרגילות או עלק "גיימינג". אין השוואה בכלל לפי דעתי..

וזה לא קשור לצעדים במשחקים אני שיחקתי עם HD595  בקונטר סטרייק 1.6 עוד שהייתי בן 16 עם כרטיס קול של D2X ושמעתי את כ-ל הדברים הכי קטנים. רוצה לשמוע עוד יותר טוב? קנה כרטיס קול זול כמו פוקוסרייט i2i2 והשינוי יהיה פשוט אדיר בין אם זה במשחקים שהכל נשמע יותר ברור ואתה באמת מבין מאיפה יורים עליך ומה לא.  והשינוי ברמקולים או שאצלי מדובר במוניטורים הוא שינוי אדיר. ולא משנה כמה תשקיע בכ.קול חיצוני או רק DAC רוב הדברים בטווח ה400 ש"ח יעשו את העבודה מצוין.

. כאלה לא צריכות להתחבר לכרטיס קול מובנה ואין על זה וויכוח שאל כל מי שמבין טיפה בסאונד ובציוד.  וזה לא משנה איזה כרטיס קול מובנה יש לך..

לא באתי להטיף עשה מה שבא לך אני בסך הכל רוצה שתהנה מכל מה שהאוזניות מציעות. בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות AmonAmarth אמר:

אולי לא כתוב שצריך

אבל את המקסימום מהאוזניות לא תשיג. אני מבטיח לך. וברור שתשמע הבדל מכל האוזניות הרגילות או עלק "גיימינג". אין השוואה בכלל לפי דעתי..

וזה לא קשור לצעדים במשחקים אני שיחקתי עם HD595  בקונטר סטרייק 1.6 עוד שהייתי בן 16 עם כרטיס קול של D2X ושמעתי את כ-ל הדברים הכי קטנים. רוצה לשמוע עוד יותר טוב? קנה כרטיס קול זול כמו פוקוסרייט i2i2 והשינוי יהיה פשוט אדיר בין אם זה במשחקים שהכל נשמע יותר ברור ואתה באמת מבין מאיפה יורים עליך ומה לא.  והשינוי ברמקולים או שאצלי מדובר במוניטורים הוא שינוי אדיר. ולא משנה כמה תשקיע בכ.קול חיצוני או רק DAC רוב הדברים בטווח ה400 ש"ח יעשו את העבודה מצוין.

. כאלה לא צריכות להתחבר לכרטיס קול מובנה ואין על זה וויכוח שאל כל מי שמבין טיפה בסאונד ובציוד.  וזה לא משנה איזה כרטיס קול מובנה יש לך..

לא באתי להטיף עשה מה שבא לך אני בסך הכל רוצה שתהנה מכל מה שהאוזניות מציעות. בהצלחה

Dac יכל לעשות את העבודה טוב יותר לא? כאילו לא חייב חייב כרטיס קול עם יש אוזני ות שמחוברות ל dac לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 11 שעות Nightbeat אמר:

לאוזניות איכותיות לוקח מינימום של 30 שעות להפתח כמו שנאמר, יש כאלה שפשוט מפעילים טראקים של pink noise בלופים ונותנים להן להפתח לבד.

אגב, לחובבי באס, הfidelio X2 נמכרות באמזון ארה"ב ב199$ כרגע. מחיר זנות אם אתם שואלים אותי.. לי הן עלו 300 יורו והן שוות כל שקל, משתוות ואפילו לוקחות בסיבוב אוזניות שעולות הרבה יותר מהן.

http://www.tomshardware.com/reviews/high-end-pc-audio,3733-19.html

האוזניות האלה דורשות מגבר לדעתי.

לפני 11 שעות Nightbeat אמר:

http://www.tomshardware.com/reviews/high-end-pc-audio,3733-19.html

האוזניות האלה דורשות מגבר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה trovlet אמר:

Dac יכל לעשות את העבודה טוב יותר לא? כאילו לא חייב חייב כרטיס קול עם יש אוזני ות שמחוברות ל dac לא?

כל התקן שממיר אודיו דיגיטלי לאנלוגי נקרא dac. גם הכ. המובנה שלך הוא dac. (Digital analog converter)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 15 שעות k534d אמר:

נראה לי שזה שזרק אותן לפח פשוט מנסה להטריל, והשני אולי רגיל לסאונד או שהוא לא אוהב את הסאונד שלהם.

ה 598 קצת חלשות בבאסים אז כאלה שרגילים לבאס חזק אולי לא יאהבו אותן.

טוב אולי לא לפח אבל זרקתי אותם איפשהו בבית... טוב לי עם ה  ULTRASONE PRO 2900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות Nightbeat אמר:

כל התקן שממיר אודיו דיגיטלי לאנלוגי נקרא dac. גם הכ. המובנה שלך הוא dac. (Digital analog converter)

אז במקום לשים כרטיס קול לא עדיף כבר לקנות DAC חיצוני איכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק שכל התקן שממיר אודיו אנלוגי לדיגיטלי יכול להיקרא DAC. אך באיזה איכות? נמוכה ביותר. יודע למה? בגלל שלכרטיס קול המובנה שלך יש חבר קטן למעגל החשמלי... וזה שאר לוח האם שצריך לקשר בין שאר רכיבי המחשב. עומס? לא ממש אבל האיכות שתוציא מהDAC שקיים בכל לוח אם לא משתווה לDAC זול. המעגל החשמלי וכל הנגדים והצ'יפים שיש שם לא בדיוק "מוכנים" להמרה טובה ואפילו כוח להניע עם 32OHM אין.

המעגל החשמלי בכרטיס קול או בDAC מוקדש רק להמרת הצליל באופן הכי טוב.

אני אישית היה לי גם DAC וגם כרטיס קול ופשוט קניתי את שניהם במכשיר אחד כי אני עושה מוזיקה מקליט סינטיסייזרים וכו'.. לכרטיס קול שלי יש DAC מובנה עם יכולת להניע של 600ohm בכיף.  הוא חולק את הDAC עם RME400 כך שהאיכות היא טובה אפילו מאוד. עשו חיפוש על tc electronic impact twin ׁ(ואפילו יש ריוורב מובנה :) אחח איזה ריוורב.)

אם אין לך שימוש גדול ואתה רק מחפש לשמוע באיכות יותר טובה ורק באוזניות - קנה DAC.

אם אתה צריך יותר מזה תקנה כרטיס קול זול יחסית עם מגבר אומנם לא חזק כמו DAC ייעודי אך גם עושה את העבודה ותוכל להקליט ועוד הרבה פיצרים שלא קיימים בDAC.

ואם אתה ממש מחפש להשקיע תקנה את השילוב של שניהם ותוכל אפילו להוסיף DAC איכותי שישמש כ"תחנה אחרונה" לצליל.

הכתבה שהבאת פה פשוט לא אומרת לי הרבה..באמת שלא. . שיגיד מה שהוא רוצה על כל הצ'יפים של realtek טובים אשר יהיו הם לא יגיעו לאיכות של DAC ואם לפי מה שהוא אומר הוא לא שמע הבדל בין כרטיס קול מובנה לDAC ב 2000 דולר אז כנראה שמישהו פה חירש או פשוט לא שם לב לכל מיני דברים במוזיקה ורובדים שפתאום נשמעים אחרת. אין לי מושג איך הוא לא שם לב..

אם מישהו בלי כרטיס קול או DAC רוצה לשמוע הבדל שיבוא אליי אני גר ליד חיפה ויביא כמה שבא לו וישמע כמה שירי FLAC שבא לו ויחליט אם אין שינוי. לא לכולם יש את התשומת לב לפרטים במוזיקה וזה כמובן צריך להיות שירים שאתה מכיר ממש טוב

לפני 1 שעה DeadStark אמר:

טוב אולי לא לפח אבל זרקתי אותם איפשהו בבית... טוב לי עם ה  ULTRASONE PRO 2900

נו באמת והזמנת את הסנהייזר?? שמעתי את הSignature PRO ואת הPRO 900 וממש ממש אהבתי אותן. אין בכלל מה להשוות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של AmonAmarth

ציטוט של trovlet

ציטוט של k534d

ציטוט של AmonAmarth

תשמעו

אין לי מושג למה אתם מחברים את האוזניות שלכם אבל יש אחלה באס בכל שיר ובמיוחד באלקטרוני שזה מה שאני אוהב לשמוע... אומנם זה לא באס שמעיף את האוזן אך הוא לרוב במינון הנכון והסדרה הזאת דיי מאוזנת מבחינת צליל.. אין יותר מידי באס אין יותר מידי טרבל והמידי נכנס דיי טוב אבל סובל מחוסר פירוט ביחס לHD600 שהן ממש עולם אחר.

ד"א מי שרוצה מוזמן לשמוע אצלי את הHD595 עם IMPACT TWIN (כרטיס קול) ותגידו לי אם אין באסים . ה598 קצת יותר "פתוחות" בסאונד ובכללי הן מוגדרות כאוזניות עם "שטוח".

בנוסף מי שסובל מחוסר בתדרים מסוימים יכול להוריד איקולייזר פשוט כמו  Equalizer APO  או פשוט לחבר אותן לממיר טוב ולרוב יהיה לכם מלא אופציות לשחק עם איך ששומעים

באמת שאני חושב שמי שאין לו לאן לחבר אותן יתאכזב.. ופשוט תנו להן זמן!!! זה כמו שקונים אוטו חדש, לא ישר נוסעים על 200 נכון?

ציטוט של AmonAmarth

אולי לא כתוב שצריך

הכוונה למגבר או כרטיס קול? אני לא יודע אם זה אותו הדבר.

ויש לך עוד חוץ מה HD595 שיש לך כרטיס קול כזה ? אם אחד ב400 עושה את העבודה.  שלך בזאפ עולה 1800ש"ח 0-0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות באמזון ארה"ב עולות כרגע $109 למשך קצת פחות משעתיים, אם מישהו מעוניין

http://www.amazon.com/dp/B0126HISOO/ref=gbps_tit_s-3_0842_6756412c?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=2338600842&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0DGVB5ZP54GHMHWVDQWT

האוזניות באמזון ארה"ב עולות כרגע $109 למשך קצת פחות משעתיים, אם מישהו מעוניין

http://www.amazon.com/dp/B0126HISOO/ref=gbps_tit_s-3_0842_6756412c?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=2338600842&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0DGVB5ZP54GHMHWVDQWT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...