האם כדאי לי להשקיע במסך 4K? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי להשקיע במסך 4K?

Kukishin

Recommended Posts

עד שיהיה תוכן זמין לצפייה ברזולוציה הזו, עד שתוכל לקנות/ להוריד סרט בודד ולאחסן אותו במחשב (דורש המון נפח אחסון), עד שהמחשבים יתקדמו כך שתוכל לשחק ברזולוציה הזו בלי לקנות מחשב על... המסך כבר יהיה ישן.

קנה מסך סטנדרטי יותר היום ותחליף אותו בעתיד כש- יהיה יותר רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם ההמלצה הנ"ל. אם כבר כיום יש לך איזשהו שימוש ברזולוציה הגבוהה, ואתה מצפה שהשימושים יתרחבו, ניחא. אבל אם היום אין לך שום שימוש (ונראה שאין), ואתה רוצה לקנות רק בשביל העתיד, אז אין טעם. לך תדע מה יהיה ומתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות לא נוח?

זה לא רק עניין של נוחות. ה-U2715H הוא 1440p, רזולוציה שאיתה כרטיסי מסך חזקים עדיין יודעים להתמודד.

עם לא תצליח לשחק בלי השקעה במערך של כרטיסים.

אם בא לך להתחדש אני ממליץ על 1440p, בבלאק פריידי קניתי את גרסת ה-25 אינצ'. התוספת לרזולוציה מאד מורגשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני באותה סירה איתך , למעשה הרבה איתנו בסירה הזאת.

חד-משמעית לא. לא רק שהזמן רענון הוא לא גבוה ( 60hz בכל המוניטורים נושאי רזולוציה של 3.8K ) אלא גם אפילו אם יהיה לך מערך כרטיסים משולב SLI גם אז לא תריץ את כל המשחקים חלק.  אני התלבטתי בין ה- u28d590d ל - pb287q . 

בסוף החלטתי לוותר על שניהם . אגב סתם לידע כללי הסמסונג פה בארץ פחות זול מאשר האסוס שהוא יותר יקר ( כנראה בגלל עיקרון ביקוש והיצע, אולם תקנו אותי והינני טועה ) ובחול זה הפוך האסוס הרבה יותר זול מאשר הסמסונג.

לעומת זאת , הפתרון עד שהטכנולוגיה שלנו תשתפר זה לקחת מסך 1440 ופה יש לך מגוון של מסכים חלק עם מהירות רענון גבוה , חלק רחבים ו34 אינץ.

מסכים לשקול:

acer x34 - קעור 34 אינץ מציג רזולוציה  WQHD 3440 x 1440  ביחס  של 21:9 שזה זהה  ל -    2560x 1440  רק שזה רחב. בנוסף יש לו g -synch.  הבעיה היחידה שלו זה שהוא יקר בצורה מחרידה.

asus pg348q  - המתחרה של x34  אותם תכונות כולל מחיר לפי מה שהבנתי אמור לצאת בקרוב.

asus - pg279q  

27 אינץ' זמן רענון של 165HZ  עם qhd וg -synch.

יצא כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...