בקשר לכונן EVO 850 של סמסונג. ! - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לכונן EVO 850 של סמסונג. !

Shmuel Cohen

Recommended Posts

אם זה SSD ראשון, הייתי שוקל את המבצע של Sandisk ברצינות. לא תמצא לנפח כזה משהו דומה בזמן הקרוב ותרגיש הבדל בין שמיים לארץ בין HDD ל-SSD בכל מקרה. לא שה- ירד הרבה מתחת ל-320 או אפילו 380 (נניח ולא יהיה החזר מע"מ). ה-catch פה הכי פשוט - אתה מתמכר למהירות ורוצה שיפור עוד ועוד. בדיוק כמו עם . בהתחלה אתה אומר אני לא צריך 20000fps, כי עד עכשיו המחשב בכלל סחב רק סופר מריו, ואחרי שבועיים עם איזה GTX 960 אתה מתחיל לפזול לכוון 980. :ugly26:

כל עוד אני נכנס ראשון לטנק שלי ב- 4 בתחילת כל מפה - אין לי לאן לרוץ אחר הטכנולוגיה. מספיק לי מה שיש.

(חוץ מנפח כמובן ובגלל זה הזמנתי היום 1TB).

מצד שני זה די מוזר למצוא את עצמך לבד מאייש Machine Gun ובוהה לעבר הים ועל שדה הקרב הריק כשאתה מחכה לכוחות של בעלות הברית להתחבר לשרת ב- Red Orchestra 2.

אז לכל דבר יש את החסרונות והיתרונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עם 32g ראם וssd של evo אין לי לאן לרדוף אחרי מהירות

עם 970 וi5 4590 אין לי לאן לרדוף אחרי ה60fps ultra

Just Cause 3 יעשה לך חיים קשים.

תגיד לי איך אתה מריץ את זה כי אצלי הFPS נופל ל40 בתוך ערים. (אני עם 970 אבל מעבד דור קודם לפניך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה הקודמת רמזתי בעדינות (כנראה יתרה) שאין ממש טעם לפתח ויכוח בנושא, אבל אם אתם מתעקשים...

כל עוד אני נכנס ראשון לטנק שלי ב- 4 בתחילת כל מפה - אין לי לאן לרוץ אחר הטכנולוגיה. מספיק לי מה שיש.

(חוץ מנפח כמובן ובגלל זה הזמנתי היום 1TB).

"הנפח" הוא ממש לא מובן כי 1TB זה פינוק נטו. במיוחד אחרי שכבר קיבלת 250GB. אה, ותספר בהזדמנות מה עשית עם הישנות שלך, שאפילו לדעתך שלך הן מצוינות ובכל זאת קפצת על המבצע וקנית חדשות. :)

עם 32g ראם וssd של evo אין לי לאן לרדוף אחרי מהירות

עם 970 וi5 4590 אין לי לאן לרדוף אחרי ה60fps ultra

ואתה אדוני, לא סיפרת באחת ההודעות הקודמות שלך כי אתה "מפנטז" על K70 אבל תצטרך לחכות לשנה הבאה אחרי שכבר רכשת הרבה שידרוגים (ואפשר להתחיל לנתח גם אותם, ד"א) וזה כבד עליך? אלא מה? לא רק שקנית אותה בכל זאת, גם הוספת חטא על פשע בצורת עכבר. :) שוב, מדובר בנטו פינוקים, כן?

רק שיהיה ברור, אני לא תוקף אותכם בשום צורה ואופן. אני בדיוק ככה בעצמי ובואו נודה, רוב האנשים הם ככה. מעטים הם האינדיבידים החזקים שלא אכפת להם ממה שקורה מסביב והם לא רודפים אחרי מה שהם רוצים במקום להסתפק במה שהם באמת צריכים. אילו לא היינו כולנו קורבנות של תרבות הצריכה המטורפת, הקפיטליזם היה מת כבר מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה הקודמת רמזתי בעדינות (כנראה יתרה) שאין ממש טעם לפתח ויכוח בנושא, אבל אם אתם מתעקשים...

"הנפח" הוא ממש לא מובן כי 1TB זה פינוק נטו. במיוחד אחרי שכבר קיבלת 250GB. אה, ותספר בהזדמנות מה עשית עם הישנות שלך, שאפילו לדעתך שלך הן מצוינות ובכל זאת קפצת על המבצע וקנית חדשות. :)

עם ה-250 מצאתי את עצמי כל פעם מתלבט אם להתקין משהו או לא, וכל פעם מוחק מתקין משהו אחר, ואז חוזר שוב פעם להתקנה הקודמת.

אז למה לשבור את הראש? 1TB רגילים שזה יקר, אבל הפעם ה-1TB עולה בסך הכל פי 2 מהעלות של 250.

והאמת שאין לי מושג מה לעשות עם Siberia V2. במיוחד שהן בנות שנה אחת (הוחלפו בזוג תקול).

הבאסה שאתמול הזמנתי משלוח מ-Buy2USA וברוב טפשותי לא ניצלתי את ה-25% שיש להם עכשיו, אז עכשיו במקום 200 שקל משלוח ועמלות אני הולך לשלם 270 שקל.

בסופו של דבר האוזניות יצאו לי 670 שקל. 200 שקל פחות מהמוצר הכי זול שנמכר כאן בארץ. אבל עדיין באסה בהתחשב שאנשים כאן קנו מאירופאי באיזה 450 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
לפני ב-1.12.2015 at 14:31 Monsi אמר:

ואתה אדוני, לא סיפרת באחת ההודעות הקודמות שלך כי אתה "מפנטז" על K70 אבל תצטרך לחכות לשנה הבאה אחרי שכבר רכשת הרבה שידרוגים (ואפשר להתחיל לנתח גם אותם, ד"א) וזה כבד עליך? אלא מה? לא רק שקנית אותה בכל זאת, גם הוספת חטא על פשע בצורת עכבר. :) שוב, מדובר בנטו פינוקים, כן?

רק שיהיה ברור, אני לא תוקף אותכם בשום צורה ואופן. אני בדיוק ככה בעצמי ובואו נודה, רוב האנשים הם ככה. מעטים הם האינדיבידים החזקים שלא אכפת להם ממה שקורה מסביב והם לא רודפים אחרי מה שהם רוצים במקום להסתפק במה שהם באמת צריכים. אילו לא היינו כולנו קורבנות של תרבות הצריכה המטורפת, הקפיטליזם היה מת כבר מזמן.

אתה משווה כאן 2 דברים, דיברתי נטו על החומרה לא על שדרוג ציוד ובזבוז כסף ופינוק (וכו)
אין סיבה ריאלית לשדרג משהו שעובד מצויין ואין משו טוב יותר ממנו בביצועים. וכאן הבאתי את המעבד והכרטיס מסך לדוגמא על הטיעון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 21 שעות Mikel17 אמר:

אתה משווה כאן 2 דברים, דיברתי נטו על החומרה לא על שדרוג ציוד ובזבוז כסף ופינוק (וכו)
אין סיבה ריאלית לשדרג משהו שעובד מצויין ואין משו טוב יותר ממנו בביצועים. וכאן הבאתי את המעבד והכרטיס מסך לדוגמא על הטיעון

זה לא שני דברים שונים, זה אותו הדבר בדיוק. פשוט אחד רודף אחרי FPS, השני אחרי מהירות קריאה/כתיבה והשלישי סתם אחרי הטרנדים. בסופו של דבר, כולנו מבזבזים כסף על דברים שאנחו לא ממש צריכים, כי להתרגל לטוב זה קל, אבל להסתפק במה שיש לנו - קשה. תודיע לנו כשתחליט ש 60HZ זה לא מספיק בשבילך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-12/1/2015 at 14:49 Zeev86 אמר:

עם ה-250 מצאתי את עצמי כל פעם מתלבט אם להתקין משהו או לא, וכל פעם מוחק מתקין משהו אחר, ואז חוזר שוב פעם להתקנה הקודמת.

אז למה לשבור את הראש? 1TB רגילים שזה יקר, אבל הפעם ה-1TB עולה בסך הכל פי 2 מהעלות של 250.

והאמת שאין לי מושג מה לעשות עם Siberia V2. במיוחד שהן בנות שנה אחת (הוחלפו בזוג תקול).

הבאסה שאתמול הזמנתי משלוח מ-Buy2USA וברוב טפשותי לא ניצלתי את ה-25% שיש להם עכשיו, אז עכשיו במקום 200 שקל משלוח ועמלות אני הולך לשלם 270 שקל.

בסופו של דבר האוזניות יצאו לי 670 שקל. 200 שקל פחות מהמוצר הכי זול שנמכר כאן בארץ. אבל עדיין באסה בהתחשב שאנשים כאן קנו מאירופאי באיזה 450 שקל.

היי, לא הבאת את הקניות שלך כדוגמא כדי לבאס אותך. מצטער אם הוספתי לבאסה ולכן גם לא אתחיל להתווכח על הצורך האמיתי ב-TB של . קנית? תהנה! גם מהדיסק וגם מהאזניות. אבל בסופו של דבר כולנו באותה סירה והביקורת שלך על האזניות החדשות רק מאששת את זה.

בקיצור, בכמה תמכור את ה-Siberia ובאיזה אזור בארץ אתה נמצא? אפשר בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...